Sefirin Kızı Gülsiye Kimdir? (Yağmur Başkurt)

Yorum Yap 480 kez izlendi

Sefirin kızı dizisinde son bölümlerde göze çarpan oyunculardan birisi de Gülsiye oldu. Biz de merak edenler için sefirin kızı dizisinde Gülsiye karakterini canlandıran oyuncu kimdir gerçek adı nedir detaylı bilgilerini ve hayatı hakkında kısa detayları sizler için yazmak istedik.

Sefirin kızı dizisinde Gülsiye karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yağmur Başkurt’dur.  Yağmur Başkurt, 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan genç oyuncu Yağmur Başkurt, oğlak burcudur. Yağmur Başkurt Kadir Has üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra 2018 yılında ilk dizi deneyimini Bizim hikaye’de yaşamış ve FOX TV’de ekrana gelen bu dizi ile ilk defa ekran karşısına çıkmaya başlamıştır.

Sefirin kızı dizisinde Gülsiye karakteri ile son bölümlerde daha ön plana çıkan Yağmur Başkurt son olarak 2019 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan çarpışma dizisinde oynamış ve oldukça başarılı bir rol çıkarmıştır. Yağmur Başkurt son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve pazartesi günleri ekrana gelen sefirin kızı dizisinde gülsiye karakteri olarak karşımıza çıktı.

Sefirin Kızı Gülsiye Kimdir (Yağmur Başkurt)

Yağmur Başkurt’un oynadığı diziler:
2019 – Sefirin Kızı dizisi Gülsiye
2019 – Çarpışma
2018 – Bizim Hikaye
Gülsiye karakteri özellikle Sancar Efe ile annesinin arasını yapmak için elinden geleni yapacak ancak Sancar yine bildiğini okuyacak.

Etiketler