Sefirin kızı final mi yapacak sezon finali yapıp 2. Sezon devam mı edecek?

Sefirin kızı dizisi final mi yapacak sezon finali yapıp 2. Sezon devam mı edecek? Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi oldukça sevilip tutulduğu ve reytinglerde beklentilerin üzerinde sonuçlar alarak Çukur dizisinin tahtını bile sallamaya başladı. Böyle olunca Sefirin Kızı dizisi yayınlanmaya başladığı sezon bitecek mi yoksa ikinci veya 3. Sezonları da olacak mı diye meraklı sorular gelmeye başladı. Bizde sizlerden gelen yorumlar ve istekler üzerine Sefirin Kızı dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek sorularına detaylı yanıtlar vermeye çalışacağız.

Sefirin kızı sezon finali mi yapacakSefirin Kızı dizisinin reytingleri nasıl dizi devam eder mi yoksa final yapar biter mi?

Öncelikle Sefirin Kızı dizisinin reyting sonuçları oldukça tatminkar bir şekilde devam ediyor. Star TV beklentilerin üstünde reyting alan Sefirin Kızı dizisine daha da önem vererek diziye yeni oyuncular katmaya devam ediyor. Uzun süredir pazartesi günleri herhangi bir diziyi tutturamayan ve Söz dizisinden sonra pazartesi günleri bir türlü iyi bir dizi ekrana koyamayan Star TV sonunda aradığı ilacı bulduğu ve Sefirin Kızı dizisine pazartesi günleri çok iyi bir reyting Çukur dizisi ile başa baş bir mücadele eder şekilde ekrana koydu. Sefirin Kızı dizisinin reytinglerine baktığımızda 10 oranına yaklaşan Total reytingler ile çukur dizisi ile başa baş bir mücadele gösterdiğini hatta izleyenlerin ileriki bölümlerde çukur dizisine rahat bir şekilde aşarak pazartesi günlerinin birincisi konumuna geleceğini açıkça dile getiriyorlar. Sonuç olarak sefirin kızı dizisi reytinglerde umduğundan fazla bir başarı buldu ve pazartesi günleri çukur dizisi ile birlikte günün en çok izlenen dizisi oldu.

Sefirin kızı dizisi final mi yapacak sezon finali miSefirin kızı dizisi final mi yapacak sezon finali mi yapacak?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi sefirin kızı dizisinin almış olduğu reyting oranları dizinin oldukça iyi izlendiğini ve seyredildiğini ortaya koyuyor. Öylesine güçlü reyting oranları alan bir dizinin hemen kolay kolay biteceğini düşünmüyoruz. Özellikle Engin Akyürek’in Sancar rolünde Neslihan Atagül’ün ise Nare rolünde oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koyduğunu ve uzun süredir ekrandan uzak olan bu oyuncuların yüzlerine dinlendirdikten sonra çok başarılı bir yapıma imza attıklarını hemen söyleyelim. Almış olduğu son reytinglerin ardından sefirin kızı dizisinin kesinlikle final değil sezon finali yaparak yaz tatiline gireceğini daha sonra daha yeni sezonuyla Eylül 2020 tarihinde yeniden Star TV’de 2. Sezona başlayacağını şimdiden belirtelim.

Zaten sefirin kızı dizisinin erken final yapması gibi bir seçenek şimdilik çok uzakta görünüyor. Almış olduğu reytinglere baktığımızda 10 oranında yaklaşan Total reytingi olan bir dizinin kolay kolay final yapmayacağını final yapmak bir yana sezon finali yaptıktan sonra yeni sezonu için yeni transferler yaparak yoluna devam edeceğini şimdiden müjdeliyelim. Bu konuda son olarak sefirin kızı kesinlikle final yapmayacak sezon finali yaparak 2020-2021 yıllarında da kaldığı yerden devam edecektir diyoruz.

Sefirin kızı final mi olacak 2. sezon devam edecek miSefirin kızı dizisi kaç sezon sürecek ne zaman bitecek?

Bildiğiniz üzere dizilerin 6 bölümlük ön anlaşmasının yanı sıra dizinin tutulması ve iyi reyting alması sonrasında genellikle önce 15 bölüme sonra da 25. ve 50. bölümlere sözleşmeleri uzatılıyor. Böylelikle dizilerin almış olduğu reyting oranlarına göre dizinin az çok kaç bölüm sürecek ortaya çıkıyor. Daha ilk bölümlerinde oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşmış olan sefirin kızı dizisinin kaç sezon sürecek i kaçıncı sezonda biteceği ve final yapacağına dair kesin olarak bilgi vermek şimdilik mümkün görünmüyor. çünkü dizinin almış olduğu reyting oranları gerçekten oldukça iyi ve bu reytingler ile devam ederse sadece 2020 sezonunda değil 2021 2022 sezonlarında da devam edilebilecek güçlü dizilerden birisi olarak sefirin kızı ön plana çıkıyor.

Yine pazartesi günleri ekrana gelen çukur dizisinin üç sezondur devam ettiği göz önünde tutulursa sefirin kızı gibi bir dizinin de en az 3 sezon süreceği ve 2021 2022 yıllarında dizinin final yapacağını ön görebiliriz. Ancak çok uzun süreli kesin konuşmak da mümkün olmadığı için şimdilik sefirin kızı dizisinin oldukça başarılı bir şekilde yoluna devam ettiğini almış olduğu reytingler ile bunu desteklediğini ve 2020-2021 sezonunda da kesin olarak Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edeceğini şimdiden söyleyelim.

Sefirin kızı dizisinde 2. sezon olacak mıSizlerde sefirin kızı dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak diziyi beğendiniz mi sevdiniz mi uzun süre izlemeye devam eder misiniz bu konular hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazınız lütfen. Merak edenler için >> Sefirin Kızı Erken Final mi Yapacak? Bitmesin

Sefirin kızı dizisi 2. Sezon devam edecek mi

Güncelleme: Sefirin Kızı reytingleri çok iyi gittiği için 2. sezon onayını erken aldı. Star TV de ekrana gelen dizinin 12 total oranına kadar yükseldiğini daha sonra biraz gerilediğine şahit olsak da yeni sezonda da dizinin kaldığı yerden devam etmesi kesinlik kazandı. Nare ve Sancar Efe’nin hikayesi oldukça ilgi görmeye devam ediyor. 10 Mart 2020 Salı

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Siz diyorsunuz ki 2021 2022 ilde de sefirin kızı devam edecek bence Sancar ve Nare olmalidir. Çünkü baş rolde onlardir Gediz ve Nare olmasın istiyorum. Bütün sirler açılmalıdır Sancar ve Nare olmalidir.

  2. İyi günler diyerek başlamak istiyorum sefirin kızı final yapmasın çok güzel bir dizi ve severek izledim 15 bölümü 3 günde geceli gündüzlü izledim ve bayıldım 😇😇😇

Etiketler