Sefirin Kızı Feride Neden Yok? Zerrin Sümer Diziden Ayrıldı mı?

Star TV’nin pazartesi günleri ekrana gelen sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda yaprak dökümü başladı adeta. Dizide Uraz Kaygılaroğlu’ndan sonra bir usta isim daha ayrılıyor. Sefirin Kızı Feride Neden Yok? Zerrin Sümer Diziden Ayrıldı mı? sorularına bu konumuzda detaylıca cevap vereceğiz. Sefirin Kızı Feride dizide neden görünmüyor, Sefirin Kızı Feride ayrıldı mı diziden çıktı mı? sorularına hemen cevap verelim.

Sefirin Kızı Feride Neden Yok Diziden Çıktı mı?

Sefirin Kızı Feride karakteri diziden ayrıldı mı çıktı mı merak ediliyor. Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un kaleme aldığı O3 Medya ve NGM imzalı Sefirin Kızı dizisinde son bölümlerde bir çok oyuncu diziden ayrılmaya başladı.Sefirin Kızı Feride Neden Yok Diziden Ayrıldı mı

Sefirin Kızı Feride diziye geçtiğimiz haftalarda katılmıştı. Ünlü oyuncu Zerrin Sümer, Feride karakteriyle diziye katılmıştı ancak çok geçmeden ayrılık haberi geldi ve unlu oyuncu Zerrin Sümer Sefirin Kızı dizisine veda ediyor. Sefirin Kızı Feride Neden Yok? çıktı mı ayrıldı mı sorusuna senaryo gereği rolü biten Feride karakteri Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı diyoruz.

Sefirin Kızı Feride Zerrin Sümer Diziden Ayrıldı mı?

Evet, Sefirin Kızında Feride rolünde oynayan Zerrin Sümer diziye 18 Ocak 2021 günü yayınlanan bölüm ile veda etti. Sefirin Kızı, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00’de Star TV’de ekrana gelmeye devam edecek. Bu arada Nare karakterini canlandıran Neslihan Atagül de dizide bir süre görünmeyecek. Sefirin Kızı Feride rolü bittiği için diziden ayrılırken Nare karakteri ise geçirmiş olduğu bağırsak hastalığı nedeniyle bir süre dizide oynamayacak. Bu nedenle Nare’nin sahneleri senaryodan çıkarıldı. Detaylı bilgiler burada: Sefirin Kızı Nare Neden Yok?

Etiketler