Sefirin Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor Ne Zaman Başlayacak?

Yorum Yap 1.498 kez izlendi

Sefirin Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor Ne Zaman Başlayacak? Sefirin Kızı dizisi hazırlıkları yapılmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosuna yeni isimlerinde sürekli dahil olduğu Sefirin Kızı dizisi nerede çekiliyor? Sefirin Kızı ile ilgili detayları da konumuzun devamında paylaşacağız.

Sefirin Kızı ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Sefirin Kızı dizisi fragmanın Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in sahneleri yer alıyor. Sefirin Kızı dizisi O3-NGM Yapım imzası taşıyor. Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Sefirin Kızı başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül yer alıyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin konusu ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Sefirin Kızı dizisinin anlamında bakacak olursak Sefir kelimesinin anlamını bilmiyor olabilirler. Sefir büyükelçi demek bu yüzden de dizi de büyükelçinin kızının ve aşık olduğu gencin aşk öyküsü anlatılacaktır diyebiliriz.

Sefirin Kızı dizisinde başrolleri oynayan Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in fanları oluşmaya başladı bile. Diziye özel afişler hazırlanıyor ve Engin Akyürek ile Neslihan Atagül’ün birlikte fotoğrafları hazırlanıyor. Dizi de Neslihan Atagül Sefirin Kızı yani büyükelçinin kızı rolünü canlandıracaktır. Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül’ün canlandıracağı karakterin adı da Nare oldu. Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek’te Nare’nin aşık olduğu genç erkek Sancar rolünü canlandıracaktır.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor?

Sefirin Kızı dizisi çekimleri Muğla’nın yanında Montenegro’da yapılıyor. Montenegro Karadağ doğal güzelliklerle dolu bir ülke. Sefirin Kızı çekimlerinin yapıldığı Montenegro Karadağ’da yapılan çekimlerde yer alan mekanlar yazdığımız yerler olabilir. Sefirin Kızı dizisi çekimlerinin yapıldığı Montenegro Karadağ’da gezilebilecek mekanları yazıyoruz. Muhtemelen bazılarında çekimler geçmiştir.

Montenegro Karadağ’da gezilecek yerler;Kotor Körfezi, Budva, Sveti Stefan, Perast, Dobrota, Durmitor Ulusal Parkı ve Tara Kanyonu, Skadar Gölü ve Virpazar, Herceg Novi. Buralar Montenegro’nun en güzel mekanlarından. Çekimler bu mekanların bazılarında gerçekleşmiş olabilir.

Sefirin Kızı dizisi başrol oyuncuları netleşti ancak dizinin diğer oyuncuları için hala cast çalışmaları devam ediyor. Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu hazırlıkları tamamlandığında çekimlere çıkılacak. Sefirin Kızı dizisi hazırlıkları ağustos ayında tamamlanacak ve çekimleri eylül ayının ikinci haftası başlayacak.Sefirin Kızı dizisi çekim mekanları nerede olacak? Türkiye’nin neresinde çekilecek set mekanları nerede bilgileri sizlerle.

Sefirin Kızı dizisi çekimleri nerede gerçekleşecek? Sefirin Kızı dizisi çekimleri Muğla ilimizde çekilecek. Türkiye’nin en güzel doğal mekanlarının yer aldığı Muğla ilimizde dizinin çekimleri de eminiz ki muhteşem geçecektir. Muğla ilimizde yer alan doğal güzelliklerden biraz bahsedelim ki dizi ekranlarda yayınlanırken çekimlerde kullanılan mekanları tanıyalım.

Muğla’da Yer Alan Doğal Mekanlar

Sefirin Kızı dizisi çekimleri eylül ayının ikinci hafta başlayacak. Sefirin Kızı dizi çekimleri başladıktan 1 ay sonra da fragmanı ekranlarda görebiliriz. Sefirin Kızı dizisi fragmandan sonra da dizi ekranlardaki yerini alacaktır. Sefirin Kızı dizisi çekim yapılacak mekanlardan bir kaçını sizlerle paylaşalım istedik.

Sefirin Kızı dizisi turizm cenneti olan Muğla ilimizde çekilecek. Bu zamana kadar bir çok dizi için Muğla tercih edilmişti. Bu dizilerden bazıları; Yalancı Yarim, Dürüyenin Güğümleri, Bir Deniz Masalı ve Güzel Köylü. Ege dizileri genel olarak Muğla’da çekiliyordu ve o tatlı şivesi de bol bol dizilerde kullanıldı. Sefirin Kızı dizisi çekimleri genel olarak Muğla’da yapılacak ve Köyceğiz, Masmaris bol bol kullanılacaktır.

Bu dizi sayesinde de ülkemizin tanıtımı yapılmış olacak. Tatil cenneti Muğla’nın çekimlerde kullanılmasının yanı sıra çekimler yurtdışında da geçecek. Sefirin Kızı dizisi çekimleri büyük kısmı Muğla da geçerken yurtdışında da geçecek ancak yurtdışında hangi ülkelerin kullanılacağı konusunda bir açıklama gelmedi henüz.

Muğla İlimizin En Güzel Mekanlarından Birisi; Marmaris, Köyceğiz, Yatağan ilçesi, Bozöyük köyü daha önce bazı dizilerde ev sahipliği yapmıştı. Yaz mevsiminin son günlerinde çekilecek olan Sefirin Kızı dizisinde de bol bol deniz ve yaz günlerinden kalma sahneler kullanılacaktır.

Muğla’ya ait resimler paylaşıyoruz sizlerle. Sefirin Kızı dizisi Muğla’da çekilecek ancak şimdiden çekimlerin hangi ilçede yapılacağını söylemek yanlış olur. Çekimler başladığında konumuza setten resimler ekleyeceğiz. Yurtdışında da Sefirin Kızı dizisi hangi ülkede geçecek bilgilerini paylaşacağız. Sefirin Kızı dizisi çekim mekanları bilgileri resimleri hepsi konumuza eklenecektir. Sizlerde Sefirin Kızı dizisi çekim mekanları hakkında bilgilerinizi ve resimlerinizi yorum olarak bize gönderebilirsiniz. Yorumlarınızı aşağı yazınız.