Sefirin Kızı Dizisi Dudu Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Sefirin Kızı Dizisi Dudu Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Sefirin Kızı dizisinde rol alan Dudu kimdir? Dudu’nun gerçek adı nedir? Dudu karakterini canlandıran oyuncu daha önce hangi rollerde rol aldı? Sefirin Kızı dizisinde rol alan Dudu daha önce Söz dizisinde rol almıştı. Diziye Gülsiye’nin kardeşi Dudu olarak katıldı, Sancar ve ailesinin eğitimine destek verdiği okuttuğu Dudu şimdi memlekete geri döndü.

Sürpriz: Sefirin Kızı Dudu Yahya yakınlaşması

Son bölümde Dudu ile Yahya yakınlaşmaya başladı. Herkes Dudu’nun güzelliğine hayran kalırken Yahya ise eşiyle tartışmasından sonra yeni bir arayış içine mi girdi sorularına neden oldu. Yahya Dudu’yu klasik arabayla gezintiye çıkardı. Şok >> Yahya Dudu ile Sevgili Olacak mı?Sefirin Kızı Dudu yahya yakınlaşması

Dudu üniversiteyi bitirdikten sonra Denizli’de Pamukkale’de otellerde çalıştı. Turizm bitiren Dudu ingilizce biliyor ve birazda almanca konuştuğunu söyledi. Dudu’yu işe aldı Sancar Efe ancak Gediz aynı gün Nare’yi işe almıştı. Aynı pozisyonda işe alınınca da Sancar şirkette Nare’yi görünce çıldırır ve dışarı yağmurun altında kavga ederler.

Sefirin Kızı dizisi yeni katılan oyuncu dudu kimdir

İlayda Ildır Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Dudu karakterini canlandıran oyuncu İlayda Ildır. İlayda Ildır kimdir daha önce hangi dizilerde rol aldı? İlayda Ildır 1996 İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde devam eden güzel oyuncu ilk kez D-Smart reklam filminde rol aldı. Sonrasında İlayda Ildır Coca Cola, Avon, Tadını Çıkar ve Yogo reklamlarında rol aldı. İlayda Ildır ilk kez 2017 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Bilge karakterini canlandırdı. İlayda Ildır sonrasında Foxtv de yayınlanan Savaşçı dizisinde yer aldı. Savaşçı dizisinde Nazlı karakterini canlandırdı.

Sefirin Kızı dizisine Dudu karakteri ile dahil olan İlayda Ildır son olarak Star TV de rol alan Söz dizisinde rol aldı. Söz dizisinde Ateş ile sevgiliydi. İlayda Ildır Söz dizisinden sonra ilk kez ekranda görülüyor. Sefirin Kızı dizisinde Dudu karakterini canlandırıyor. Duru Sefirin Kızı dizisinde nasıl bir karakter olacak sevilecek mi izleyip göreceğiz.

ilayda ıldır kimdir yeni dizisi Sefirin Kızı

Dudu Kimdir?

Dudu, Sancar Efe ailesinin okuttuğu Dudu üniversiteden sonra otellerde çalışmıştır. Yabancı turistlerden sorumlu olan Dudu artık memlekete dönmek istedi. Sancar’dan iş istedi. Sancar onu şirkette işe aldı ancak şirkete geldiklerinde gördüğü manzara karşısında olanlar oldu. Sancar’ın işe aldığı pozisyona Gediz çoktan Nare’yi almıştı. Nare’yi gören Sancar çıldırır ve Gediz’i dışarı çağırır. Birbirlerine yumruklarla saldıran Sancar ve Gediz sonunda içlerindeki duyguları dökerler. Gediz Nare’ye aşık olduğunu söyler. Sancar bunu duyunca ortaklık bitti arkadaşlık bitti bundan sonra ne ölüme ne ölüne diyor. Aralarındaki dostluk bitiyor. Bu arada Dudu’nun işi de ortada kalıyor. ilayda ıldır yeni dizisi sefirin kızı dudu

Dudu Sefirin kızı dizisinde kalıcı mı konuk oyuncu mu?

Sefirin Kızı dizisinde Dudu karakteri kalıcıdır diye düşünüyoruz. Ancak bu bölümde Dudu’nun işe alındığı pozisyon Nare tarafından doldu. Yeni bölümde Gediz ve Sancar’ın ortaklığı bittiği için Nare ve Dudu’nun da işi değişebilir. Sizce Dudu karakteri dizi de kalıcı olmalı mı? Yoksa dizide konuk oyuncu olup ayrılmalı mı? Dudu yeni bir pozisyonda işe alınırsa dizi de Dudu karakterini görebiliriz. Güzelliği ve gençlik enerjisi ile diziye yakışacak bir oyuncu bizce. Siz  ne düşünüyorsunuz?

Dudu sefirin kızı dizisinden ayrıldı mı?

Yeni bölüm çekimleri sonrasında Dudu dizide yer almayınca izleyiciler merak etti. Dudu Yahya’nın konağa dönen eşi Elvan ile arasını düzeltmesi ile birlikte diziden ayrıldı mı Dudu neden dizi de görünmüyor gibi merak edenlere cevap verelim. Sefirin kızı dizisinde Dudu karakterini canlandıran İlayda Ildır diziden ayrılmadı devam ediyor ancak sahneleri biraz azaldı. Çünkü hem Yahya’ya hem de Elvan’a büyük bir tepki oluşmuştu. Bu nedenle Dudu ile Yahya sahneleri azaltıldı.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler