Sefirin Kızı Dizisi Bölüm Sonunda Çalan Şarkı Sefirin Kızı Alaca Kuş Uçtu

Sefirin Kızı Dizisi Bölüm Sonunda Çalan Şarkı Sefirin Kızı Alaca Kuş Uçtu. Sefirin Kızı dizisi 16 Aralık pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayına başladı. Sefirin Kızı ilk bölümü ile kalpleri sızlattı gözlerden yaş akıttı. Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin kızından ayrılış sahnesinde seyirciler kendini tutamadı. Mükemmel bir hikaye mükemmel oyunculuklar.. Dizi ekibini tebrik ederken Sefirin Kızı dizisinde çalan bir şarkıyı konumuza eklemek istedik.

Sefirin Kızı dizisi bölüm sonunda çalan diziye özel olarak yazılmış şarkının sözlerini sizler için aşağıya ekledik. Sefirin Kızı dizisinde çalan bölüm sonu şarkısı videosuna ve sözlerine konumuzun devamında ulaşabilirsiniz. Sefirin Kızı dizisinde Nare kızı Melek’i babasına emanet ederek intihar etmeye karar verdi.Sefirin kızı dizisi

Çünkü Nare’nin hayatını çalmış babasının manevi oğlu Akın. Akın Nare’ye zorla sahip olmuş. Sancar’da bunu birbirlerine kavuştukları gün öğrendi. Nare’nin kendine ihanet ettiğini düşünerek onu o kulübeden kovdu. Nare gerçekleri anlattıysa da Sancar buna inanmadı. Nare babasının yanına döndü. Akın onla evleneceğini söylese de Nare bunu istemedi yıllarca kızı Melek’e baktı.

Bir gün Akın yine Nare’ye saldırmaya kalkıştı bu sefer Nare susmadı ve onu bıçakladı. Nare onu öldürdüğünü düşünerek kızı Melek’i babası Sancar’a emanet edip intiharı düşündü. Nare kızını getirdiği gün Sancar’ın düğün günüydü ve Nare bir kez daha yıkıldı. Nare’nin babası eve geldiğinde Akın’ı yerde görünce kameradan bakarak her şeyi öğrendi ve Akın’ı ölmekten kurtardı. Nare kendisinin suçlu olmadığını bilmeden yaşarken Melek annesiz hayatına alışmaya çalışır. sefirin kızı sancar

Sancar Nare’nin intihar edeceğini öğrenince kulübeye koşar ve onu kayalıkların tepesinde görür. Nare intihar edemez Sancar onu alır konağa getirir. Nare’nin babası ise Nare’yi tekrar getirip Akın’la evlendirmeyi planlamaktadır. Bu durumda neler olacak derken bölüm sonu gelir ve mükemmel bir şarkı ile sonlanır.

Sefirin Kızı dizisinde bölüm sonunda çalan şarkı Sefirin Kızı Efenin Yası şarkısı sözleri ve videosu konumuzun devamına eklenmiştir. İlk bölümü ile 16 aralık pazartesi akşamı yayınlanan Sefirin Kızı dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sefirin Kızı dizisinde çalan şarkıyı Yüksel Baltacı seslendiriyor. Yüksel Baltacı’nın söylediği şarkı ”Alacanın efesi”. Sözleri Ayşe Ferda Eryılmaz – Nehir Erdem’e ait. Müziği de Gökhan Kırdar’a.Sefirin kızı nare şarkısı

“Alacanın Efesi”
Yorum: Yüksel Baltacı
Söz: Ayşe Ferda Eryılmaz – Nehir Erdem
Müzik: Gökhan Kırdar

Sefirin Kızı Dizisi Bölüm Sonunda Çalan Şarkı Sefirin Kızı Alaca Kuş Uçtu

Alaca kuş uçuyor,
Al boyanmış kanıyor,
Aman nerdesin,
Yörük dağı karadır,
Efem sevda kanatır,
Alaca kuş nerdesin,
Sefirin Kızı Eyvah,
Bahtımda sızı Eyvah,
Sefirin kızı eyvah,
Efemin yası eyvah,
Alaca Kuş uçtu,
Efe pişman oldu,
Alaca Kuşun efesi,
İnanmazsan sevdaya,
Sevdan sır olur…

Sefirin Kızı Çalan Şarkı ve Müzikler (Jenerik Fon Müziği)

30 Aralık Sefirin Kızı 3. bölüm Çalan Şarkı ben seni çok sevdim – Cem Adrian

Bir istiridyenin kıymetli incisini sakladığı gibi, saklarım seni
Bir bahar dalının narin tomurcuklarını sakındığı gibi, korurum seni
Çok derin derin
Derin derin derin derin derinlerimde, ellerin
Bir armağan gibi, Tanrı’dan bana
Kış güneşinde altın kirpiklerin
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Belki zordur anlaması sessizliğimden
Ben seni çok sevdim
Ben seni çok sevdim
Sen oku kelimeleri gözlerimden

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar PosBıyıklıKertenkele

    Ulen çok monoton gidiyor az hereketlendirin, renklendirin.
    Muğla’nın, Aydın’ın ne güzel yerleri var oraları değerlendirin.
    İztuzun’da gün batımında o güzelim kumsalda birbirlerine koşarak kavuşup sarılmaları… Didyma antik kentinde ufak bi alaca kuş hikayesi geçmesi vs.
    Gediz de biraz hızlı olsun.

Etiketler