Sefirin Kızı Dizisi 2. Sezon Sancar Nare Kavuşacak mı Evlenecek mi?

Star TV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül adeta destan yazıyor. Koronavirüs nedeniyle verilen ara sonrasında da kaldığı yerden devam edecek olan ve ikinci sezonda güçlü bir şekilde ekrana devam eden Sefirin Kızı dizisinde Sancar ve Nare aşkı dillere destan olmuştu. Ancak yıllar önce başlayan aşk Akın’ın oyunları ile bozulmuştu.

Alacakuş diye tabir edilen Nare büyük aşkı Sancar’a bir çocuk dünyaya getirmiş ve aşklarını meyvesi olan Melek annesi ile babası arasında bir köprü olmuştu. Narin’in Avrupa macerası sırasında ondan umudunu kesen Sancar evlenmiş ve mutsuz bir evliliğe imza atmıştı. Bu sırada Sancar’ın en yakın arkadaşlarından birisi olan Gediz ile Nare arasındaki yakınlaşma izleyicilerden kimisinin olumlu kimsenin de olumsuz bakmasına yol açmıştı. Çünkü Gediz Nare’ye çok iyi davranmış ve onu iyi anlamıştı. Ancak Gediz Sancar’ın en yakın arkadaşı olduğu için ve dizi Sancar ile Nare arasındaki aşk üzerine kurulu olduğu için bu yakınlaşmaya sıcak bakmayanlarda oldu. Sefirin Kızı yeni Sezon Sancar Nare Evlenecek mi

Sefirin Kızı Dizisi 2. Sezon Sancar Nare Kavuşacak mı Evlenecek mi?

Şimdi en merak edilen sorulardan birisi Sancar ile Nare iki sezonda birbirine kavuşacak mı evlenecekler mi? Sancar ve Nare arasında en büyük engel şimdilik Menekşe görünüyor. Çünkü Menekşe Sancar ile arasının kötü olmasına rağmen hamile olduğunu herkese duyurmuştu. Dolayısıyla Sancar hamile eşini yarı yolda bırakamaz. Bu nedenle Sancar ile Nare arasında yeni bir evlilik oldukça uzak görünüyor. Ancak geçmişte yaşanılan olayları bir bir çözmeye başlayan Sancar Nare’nin suçsuz olduğunu ve tamamen kendi yanlış anlaşmaları nedeniyle olayların bu duruma geldiğini kavramaya başladı.

Sefirin Kızı yeni sezonda Sancar Nare Evlenecek mi?

Bu sırada evlenmiş olan Sancar ile Nare’nin yakınlaşması söz konusu olsa da evlenmeleri neredeyse imkansız. Çünkü Menekşe Nare ile Sancar’ın arasında dikenli bir tel gibi duruyor. Üstelik hamile olması Sancar ile Nare’nin birbirine yakınlaşmasını ve evlenmesini imkansız hale getiriyor. Sonuç olarak Nare ve Sancar aşkı Sefirin Kızı dizisinde ikinci sezonda da oldukça zor görünüyor. Ancak Sancar bir delilik yapar ve Menekşe’yi tamamen hayatından çıkarmayı başarırsa o zaman Nare ve Sancar yeniden evlenebilir. Sefirin Kızı Dizisi 2. Sezon neler olacak

Sefirin Kızı yeni Sezon Gediz ile Nare Evlenecek mi?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere Sancar ile Nare arasındaki mesafe ne kadar fazla ise Gediz ile Nare arasında da o kadar yakınlaşma bulunuyor. Gediz gerçekten Nare’ye çok değer veriyor onu seviyor. Nare de Sancar’dan göremediği sahiplenmeyi Gediz’de bulduğu için ona yakın davranıyor. Ancak arada Melek var. Melek Sancar ile Nare arasındaki bir köprü gibi. Bu köprüyü yıkıp Gediz ile Nare’nin evlenmesi ve Sancar’ı karşılarına almaları oldukça zor görünüyor. Ancak dizinin güçlü bir aksiyona erişmesi ve Sefirin kızı dizisinin ikinci sezon hazırlıkları sanki Gediz ile Nare arasında zor olan bu evlilik gerçekleşecek gibi görünüyor.

Sefirin Kızı Dizisi 2. Sezon Sancar Nare Kavuşacak mı

Sefirin kızı dizisinde ikinci sezonda neler olacak neler yaşanacak? Gediz ile Nare aşkı mı yaşanacak yoksa Sancar ile Nare evlenecek mi izleyip göreceğiz. Bizim tahminlerimize göre Gediz ile Nare arasındaki aşk her ne kadar daha mantıklı gibi görünse de bizce Sancar yapmış olduğu hataları görerek Nare ile arasını düzeltmenin yollarını bulacak ve Menekşe’den boşandıktan sonra yeniden Nare ile evlenecek.

Sefirin Kızı yeni sezon Sancar Nare Evlenecek mi? Konusu hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir fikirlerinizi bizlerle ve diğer yorumcularımız ile paylaşabilirsiniz. Sizce yeni sezonda Nare ile Gediz aşkı mı olacak yoksa Nare Sancar ile evlenecek mi yorumunuzu bekliyoruz..

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Selam.Nare ve Gediz evlensin.Istiyorum.Neden diye sorarsaniz.Gecmisde Sancar Nareyi atdi cope atmis gibi.Bu saygisizlik bana yapilsaydi olsem bile affetmezdim.Gediz Nareyi cok seviyor.Tabi Sancarda.Benim yorumum Gediz Nare evlensin.Sancar pisman oldu bin beter olsun diyorum yani.Tesekurler.

Etiketler