Sefirin Kızı Canan Kimdir? Baş Komiser (Melis Birkan)

24.01.2020
254

Sefirin Kızı dizisi son bölümleri ile herkesi kendine bağlarken dizinin almış olduğu reytinglerin ardından hemen yeni transferler ile kadronun güçlendirilmesi ve daha da geniş bir kitleye hitap etmesi için girişimler başladı. Bu amaçla dizide yeni bölümlerde gerekli olan karakol sahneleri için komiser ve baş komiser kadrolarına çok güçlü isimler transfer edildi. İşte diziye yeni gelen baş komiser Canan da bunlardan birisi oldu.

Sefirin Kızı Canan komiser gerçek adı bilgileriSefirin Kızı Baş Komiser Canan Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde baş komiser Canan rolünde diziye yeni bir karakter dahil olacak. Baş Komiser Canan rolünde diziye giren oyuncunun kim olduğu gerçek adı ve soyadının ne olduğu hangi dizilerde daha önce oynadığı ve hayatı hakkındaki detaylı bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sefirin Kızı dizisinde Canan rolünde izleyeceğimiz güzel baş komiseri Melis Birkan canlandıracak. Uzun süredir herhangi bir dizide oynamayan Melis Birkan baş komiser Canan rolü olarak Sefirin Kızı dizisine dahil oldu.

Sefirin Kızı Canan Rolü Melis BirkanSefirin Kızı Baş Komiser Canan Kimdir

Bildiğiniz üzere Sancar ile Nare kızları Melek’in velayet davası ardından büyük elçinin yeni planları derken oldukça sık bir şekilde karakola düşmeye başladılar. Bu kadar çok yolları karakola düşünce senaryonun ilerleyen bölümlerinde de baş rol oyuncularıyla bir çok görüşmesi olan baş komiser ile emniyet müdürlüğündeki komiserlerin dizide önemli yer tutmasının ardından Melis Birkan’a teklifte bulunan dizi yapımcısı onu ikna ederek son haftalarda iyice güçlenen Sefirin Kızı dizisinin güçlü takviyelerle daha da yüksek reytingler alması hedeflendi. Dizide baş komiser Canan rolünde yer alacak olan Melis Birkan özellikle Melek ile ilgili konularda Sancar ve Nare ile bir çok sahnede yer alacak.

Melis Birkan Kimdir? Sefirin Kızı Canan

Sefirin kızı dizisinde Canan komiseri olarak izleyeceğimiz Melis Birkan 15 temmuz 1982 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk ve lise yıllarını Ankara’da tamamladıktan sonra Mimar Sinan üniversitesi devlet konservatuarında bale dersleri almıştır. Çeşitli dans gösterilerine de katılan Melis Birkan Özlem Durak tarafından keşfedilmiş ve 2005 yılında almış olduğu oyunculuk derslerinin ardından ilk kariyerine adım atmıştır.

Melis Birkan doğal güzelliği ve oyunculuk yeteneği sayesinde kısa sürede önemli adımlar atmış hem dizi hem de film dünyasında aranan isimlerden biri haline gelmiştir. özellikle ıssız adam filminde canlandırmış olduğu karakterle herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Melis Birkan Barda, Ulak, Issız Adam ve Adını Sen Koy gibi önemli yapımlarda yer almış ve oynamış olduğu tüm rolleri yüzünün akıyla oynamıştır. son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan söz isimli dizide Linda karakterine hayat veren Melis Birkan 1.74 cm boyunda 63 kg ağırlığında ve Yengeç burcudur.

Melis Birkan’ın Oynadığı Diziler?

Melis Birkan 2005 yılından itibaren 2020 yılına kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. İşte Melis Birkan’ın oynamış olduğu tüm dizi ve filmler: 2005 – Çapkın (Kiraz)
2006 – Barda (Nil)
2006 – Amerikalılar Karadeniz’de 2 (Çiçek)
2006-2007 – Köprü (Elmas)
2006 – İyi ki Varsın (Gizem)
2007 – Komedi Dükkanı (Konuk Oyuncu)
2007 – Ulak (Emine-Ümmü)
2008 – Ayışığı (Zeynep)
2008 – Issız Adam (Ada)
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu? (Cemile)
2009 – Adını Sen Koy (Aybike)
2009 – Avrupa Yakası
2010 – Deli Saraylı (Hüma)
2012 – İşler Güçler (Konuk Oyuncu)
2012 – Leyla ile Mecnun (Leyla)
2014 – Saklı Kalan (Defne-Gülce)
2015 – Büyük Sürgün Kafkasya (Safiye)
2016 – 46 Yok Olan (Ceyla)
2016 – Sen Benim Herşeyimsin (Pınar)
2019 – Söz (Linda)
2020 – Sefirin Kızı (Canan)

Sefirin Kızı Dizisine Katılan Oyuncu Aras Aydın Kimdir TIKLA…

Sefirin Kızı Canan KimdirSefirin Kızı Canan Rolü Melis Birkan’ı nasıl buldunuz?

Melis Birkan sevgilisi Aras Aydın ile birlikte diziye dahil oldu. Aras Aydın son olarak Canevim dizisinde Atv ekranlarında izleyici ile buluşmuştu. İki sevili Sefirin Kızı dizisine birlikte katıldılar. Melis Birkan baş komiser Canan rolüyle diziye dahil olurken Aras Aydın komiser Turgut olarak Sefirin Kızı dizisine dahil oldu. Melis Birkan ve Aras Aydın rollerinin hakkını verdi mi sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.