Sefirin Kızı Bora Kimdir? Amacı Nedir? (Ferit Aktuğ)

Star Tv’de başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmekte olan Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakter Bora karakteri oldu. İsminden sıkça söz ettirecek olan Bora karakterini Sefirin Kızı dizisi severleri oldukça merak etti. Bizde sizlere bu konumuzda Sefirin Kızı dizisindeki Bora karakterini tanıtacağız.Sefirin Kızı Bora Karakteri

Sefirin Kızı Bora Karakteri

Sefirin Kızı dizisine ilerleyen bölümlerde dahil olacak olan Bora karakteri hakkında resmi isteler tarafından net bir açıklama gelmedi. Diziye Bora karakteri dahil olduğu zaman Bora karakterini hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sefirin Kızı dizisi Bora karakteri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Sefirin Kızı Bora Kimdir?

Dizide Bora karakterinin özellikleri belli olmamış olsa dahi karaktere hayat verecek olan oyuncumuz belli oldu. Sefirin Kızı dizisinde Bora karakterine hayat verecek olan oyuncumuz  Ferit Aktuğ‘dur. Ferit Aktuğ’u merak edip araştırmak isteyen okurlarımız adına haberimin ilerleyen kısmında Ferit Aktuğ’dan ve hayatına dair bilgilerden sizlere bahsetmek istedik.

Ferit Aktuğ Kimdir?

Ferit Aktuğ KimdirTam ismi Mustafa Ferit Aktuğ’dur. Ferit Aktuğ, 17 Kasım 1974 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini  9 Eylül Üniversitesi İktisat bölümünde tamamlamıştır. 2007 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Bu güne denk pek çok dizi ve filmde yer alarak seyircilere kendisini sevdirmeyi başarmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Mazi Kalbimde Yaradır dizisi ile yaşamıştır.

Ferit Aktuğ’un Dizileri

Mazi Kalbimde Yaradır
Büyük Buluşma
Haziran Gecesi
Kampüsistan
Koçum Benim
Kavak Yelleri
Yamak Ahmet
Aramızda Kalsın
Kördüğüm
Ufak Tefek Cinayetler
Şans Kapıyı Çalınca

Ferit Aktuğ’un Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Ferit Aktuğ, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Ferit Aktuğ’un resmi instagram hesabında 238 gönderisi 61 bini aşkın takipçisi yer almaktadır. Ferit Aktuğ’un resmi instagram profilini yakından incelemek isteyen okurlarımız @feritaktug kullanıcı isimli hesaba göz atabilirler.Ferit Aktuğ'un Resmi İnstagram Hesabı

Ferit Aktuğ Evli Mi? Eşi Kim?

Ferit Aktuğ, hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de eşinin kim olduğu oldu. Ferit Aktuğ 2016 yılında Bahar Aktuğ ile evlenerek dünya evine girmişlerdir. Mutlu bir evlilikleri olan Ferit Aktuğ ve Bahar Aktuğ çiftine mutluluklar dileriz.

Sefirin Kızı Bora Karakterinin Kıyafetleri

Sefirin Kızı dizisinde pek çok karakterde de olduğu gibi Bora karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Bizde sizlerle Sefirin Kızı dizisine Bora karakteri dahil olduğu zaman karakterin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Sefirin Kızı dizisi Bora karakterinin kıyafetleri için takipte kalabilirsiniz.

Sefirin Kızı Bora Kimdir? Amacı Nedir? gibi soruların yanıtı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla beklemekteyiz. Sefirin Kızı dizisinde yeni dahil olan oyuncularımızın tümüne  Sefirin Kızı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular başlıklı konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler