Sefirin Kızı bitti mi yayından mı kaldırıldı?

Sevilen dizi Sefirin Kızı bitti mi yayından mı kaldırıldı? Sorusu çok merak edildi. pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Ay yapım imzalı sefirin kızı dizisi 6 nisan pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Dizinin ekrana gelmediğini görenler sefirin kızı bitti mi dizi yayından mı kaldırıldı Corona virüs nedeniyle ekrana mı gelmiyor gibi sorular sorulmaya başlandı.

Güncelleme; Sefirin Kızı dizisi 1 Haziran 2020 Pazartesi çekimlere başlıyor ve 4 yeni bölüm çekecekler sonrasında ekip sezon finali yapacak. 

Sefirin Kızı bitti mi yayından mı kaldırıldı?

Öncelikle söylememiz gerekir ki sefirin kızı dizisi bitmedi. Ülkemizde ve dünyada görülen coronavirüs vakaları nedeniyle dizinin çekimleri durduruldu. Virüsün etkisi geçtikten sonra bütün dizilerin çekimleri başlayacak. Ancak ülkemizde ilan edilen 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı dizilerin bu sezon yayınlanmasını zorlaştırdı. muhtemelen sefirin kızı dizisi ve birçok dizi bu sezon bir daha ekrana gelmeyecek. Ancak kesinlikle sefirin kızı dizisinin bitmediğini yayınla kaldırmadığını söylememiz gerekir.

Sefirin Kızı bitti mi yayından mı kaldırıldı?Sefirin kızı dizisi yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

6 nisan 2020 pazartesi akşamı ekrana gelmeyen sefirin kızı dizisinin yeni bölümü 13 Nisan 2020 pazartesi akşamı da yayınlanmayacak. 6 Nisan ve 13 Nisan’da yayınlanmayan sefirin kızı 20 Nisan’da var mı diye sormayın. Çünkü dizinin çekimleri durduğu için bu tarihte de ekrana gelmeyecek. Peki sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? Büyük ihtimalle ülkemizdeki virüsün olumsuz etkileri bitene kadar dizi çekimleri başlayacak. Bu nedenle bu sezon sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri muhtemelen yayınlanmayacak. bizim tahminimize göre sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri eylül 2020’de Star TV’de olacak.

6 13 20 Nisan tarihlerinde sefirin kızı dizisi var mı yok mu?

6 Nisan ve 13 Nisan tarihlerinde sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Ülkemizde görülen salgın hastalığın ortadan kalkmasına kadar daha sefirin kızı dizisinin çekimleri yapılmayacak. Bu nedenle sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri var mı yok mu gibi sorular izleyiciler tarafından merak edilse de uzun bir süre yeni bölüm olmayacak. sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri ancak 2020 yılının Eylül ayında ekrana gelecek.

Sefirin kızı dizisi erken sezon finali yaptı

sefirin kızı dizisinin yeni bölümleri ekrana gelmeyince izleyiciler Dizi bitti mi erken final mi oldu yayından mı kaldırıldı gibi soruları sormaya başladılar. Hemen belirtmemiz gerekir ki sefirin kızı dizisi çekimleri coronavirüs nedeniyle erken bitti. Bu nedenle Mayıs ayında sezon final yapması beklenen sefirin kızı dizisi Nisan ayının ilk haftası sezon finalini yapmış oldu. Bu nedenle sefirin kızı dizisine erken sezon finali yaptı diyebiliriz.

Sefirin Kızı bitti mi yayından mı kaldırıldı? konusunda söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Sizde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Etiketler