Sefirin Kızı 55. Bölümde Final Yapacak Bitecek (17 Mayıs 2021)

1 Yorum 24 kez izlendi

Star TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisi 27. bölümü ile 9 Kasım 2020 pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Birçok izleyici Sefirin Kızı dizisi ne zaman bitecek final yapacak kesin bitiş tarihi belli mi gibi merak edilen soruları bizlere yöneltiyor. Bizler de dizioyuncu.com olarak sefirin kızı dizisinin ne zaman final yapacağı, biteceği hakkında detaylı bilgileri sizlere yazalım ve doğru kaynaktan merak edenler haber alsın istedik.

Sefirin Kızı dizisi kesin olarak ne zaman bitecek?

Sefirin Kızı kesin final tarihi belli miSefirin kızı dizisinin kesin olarak bitiş tarihi 2. sezonun sonu olacak. Bildiğiniz üzere 1. Sezon koronavirüs salgını nedeniyle erken bitmiş hikaye yarım kalmıştı. 2. sezonda sefirin kızı dizisinin hikayesi oldukça akıcı bir şekilde devam ediyor. Yalnız tek sorun reytinglerin ilk sezonda olduğu gibi güçlü seyretmemesi. Bu nedenle izleyiciler Sefirin Kızı dizisinin kesin olarak final yapacağı biteceği tarihi merak ediyor. Öncelikle yapımcı firma ile Star tv arasındaki anlaşma gereği sefirin kızı dizisi ikinci sezon sonuna kadar devam edecek. Yani sefirin kızı dizisi en az 50 ya da 55 bölüm sürecek.

Sefirin kızı dizisi 55. bölümde final mi yapacak?

9 Kasım 2020 pazartesi günü 27. bölümü ile ekrana gelecek olan sefirin kızı dizisinin sezon sonuna kadar 25, 30 bölüm arası daha yayınlayarak yaklaşık 50 – 55 bölüme ulaşması bekleniyor. Genellikle diziler Mayıs ayında final yaptığı için tahmini olarak sefirin kızı dizisinin final tarihini 55. bölüm olarak düşünüyor ve 17 Mayıs 2021 tarihinde final yaparak ekrana veda edeceğini söylüyoruz. Burada dizinin final tarihi kesin değil tahmini olarak belirtilmiştir.Sefirin Kızı 55. Bölümde Final Yapacak Bitecek

Sefirin kızı dizisi 3. Sezon olacak mı?

Sefirin Kızı dizisinde Nare ve Sancar’ın güzel hikayesi oldukça merak edildi ve izleyenler diziyi çok sevdi. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek oynamış olduğu karakterlere öyle güzel hayat verdiler ki izleyenler gerçekten de izledikleri bir hikayenin içinde kendilerini hissetti. Böylesine güzel ve uyumlu diziler her zaman televizyonda yer almıyor. Sefirin kızı dizisi 2. sezonda bitecek mi yoksa 3. Sezon devam mı edecek çok merak ediliyor. Eğer 2. sezonda sefirin kızı dizisinin reytingleri yüksek olsa kesinlikle 3. Sezonda da devam eder diyebilirdik. Ancak 3. sezonda TRT ekranlarında Uyanış Büyük Selçuklu ve Show TV ekranlarında çukur gibi önemli dizilerin yüksek reytingleri sefirin kızı dizisini olumsuz etkiledi. Bu nedenle sefirin kızı dizisinin 3. Sezonda devam etmesi oldukça zor görünüyor.

Sefirin kızı dizisi bitmesin final yapmasın

Sefirin kızı gibi önemli bir dizinin bitmesi elbette izleyenlerini üzecek. Sefirin kızı 55. bölümde 17 Mayıs 2021 tarihinde final yaparak ekranlara veda edecek olması dizinin hayranları tarafından üzüntüyle karşılansa da sefirin kızı bitmesin final olmasın diye bir kampanya düzenlenebilir. Bunun için özel bir sayfa oluşturarak sefirin kızı dizisi bitmesin final olmasan devam etsin şeklinde sizlerin de katılacağı özel bir sayfayı burada duyuracağız.Sefirin Kızı ne zaman Final Yapacak Bitecek

Sefirin Kızı 55. Bölümde Final Yapacak Bitecek (17 Mayıs 2021)

Bu konumuzda sefirin kızı dizisi 55. bölümde final mi olacak bitecek mi 17 Mayıs 2021 Sefirin Kızı için son bölüm mü olacak gibi merak edilenlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizler de Sefirin Kızı dizisinin final yapacak bitecek olması konusundaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, diğer ziyaretçilerimize konu hakkındaki fikirlerinizi detaylıca yazabilirsiniz. Sizce Sefirin Kızı 2. Sezonun sonunda bitmeli mi yoksa devam mı etmeli? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Not: Bu konumuza yorum yazdıktan sonra Sefirin Kızı dizisine yeni gelen oyuncular kimler konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Sefirin kızı asla bitmesinn dicem ama tabiki er yada gec bitecek ama tıpkı kurtlar vadisi gibi dizide yaşlansın herkes nolur bitmesin. Kendi hayatımdan parçalar görüyorum resmen terapi gibi. Anlatamadıklarımı izliyorum sanki. O kadar gerçekçi ve muazzam. Kara sevda dizisindede aynı duygulara girmiştim bitince çok üzüldüm. Bitmemesi için neler yapılabilir diye düşünüyorum. Bu dizi bitmemeli. Kendi hayatım gibi. O derece benimsedim. Bitmesin. Bitmesin. Bitmesin.

Etiketler