Sefirin Kızı 2. Sezon Yeni Oyuncular Kimler Rolleri Bilgileri 2020-2021

Sefirin Kızı 2. Sezon Yeni Oyuncular Kimler Rolleri Bilgileri 2020-2021… Sefirin Kızı dizisi 2. sezon onayı aldı. Sefirin Kızı dizisi yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yeni sezon hazırlıklarında kadrosuna yeni oyuncular dahil oldu. Sefirin Kızı dizisi senaryosu gereği yeni oyuncularla kadrosunu genişletecek ve yeni roller diziye katılacaktır.

Sefirin Kızı dizisi o3 Medya ve NGM Yapım ortak yapımı olarak yayınlanıyor. Sefirin Kızı dizisi yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapıyor. Sefirin Kızı dizisi senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem yazıyor. Sefirin Kızı dizisi başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu yer alırken oyuncu kadrosunda Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem, Edip Tepeli, Beren Gençalp yer alıyor. sefirin kızı dizisi yeni sezon oyuncuları

Sefirin Kızı Dizisi 2. Sezon Yeni Oyuncuları Kimler

Sefirin Kızı dizisinin reytingleri ilk bölümden itibaren başarılı bir şekilde devam ediyor. Sefirin Kızı dizisi reytinglerinde bu başarısı ile yeni sezon onayını aldı. Sefirin Kızı dizisi ilk bölümlerinden beri reytinglerde hep ilk sıralarda yer alıyor. Her bölümde ya 1. ya 2. olan Sefirin Kızı dizisi bu sayede yeni sezon onayını aldı. Haziran ayında sezon finali yapan Sefirin Kızı dizisi eylül ayında yeni sezonu ile Star TV ekranlarında olacak.

safak baskaya sefirin kizi dizisi rolu ne

Şafak Başkaya

Sefirin Kızı dizisinde oyuncuların ayrılmasının ardından yeni oyuncular diziye dahil olarak eski gücünü yakalamaya çalışıyor. Sefirin Kızı dizisine şimdi de Şafak Başkaya dahil oldu. Son olarak Bülent Şakrak’ın diziden ayrılmasının ardından yeni bir karakter olarak Şafak Başkaya diziye giriyor. Şafak Başkaya kimdir? Sefirin Kızı dizisindeki rolü henüz açıklanmasa da Şafak Başkaya’nın önemli bir karakter olacağını düşünüyoruz.

Şafak Başkaya 1993 İstanbul doğumludur. Oyuncu Maltepe Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Bu zamana kadar bir çok projede yer almıştır.  Kurtlar Vadisi, Kaybedenler Kulübü, Muhteşem Yüzyıl, Mahmut ile Meryem, Benim Adım Gültepe, Anne, Vatanım Sensin ve Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı. Şafak Başkaya Sefirin Kızı dizisindeki rolü ile yıldızını daha da parlatacaktır.

tuba buyukustun sefirin kizinda

Tuba Büyüküstün

Sefirin Kızı dizisi kadrosuna katılan Tuba Büyüküstün rolü karakteri bilgileri konumuzda sizlerledir… Sefirin Kızı Tuba Büyüküstün rolü karakteri konumuzu ziyaret ediniz.

Ferit Aktuğ- Bora

Ferit Aktuğ Sefirin Kızı dizisi kadrosuna katıldı. Ferit Aktuğ Sefirin Kızı dizisinde Bora rolünü canlandırıyor. Ferit Aktuğ rol aldığı her dizi de önemli rollerde yer aldı. Şimdi de Sefirin Kızı dizisinde önemli bir rol ile giriş yapacak ve seyircinin beğenisini kazanacaktır. 1978 doğumlu olan Ferit Aktuğ Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezundur. Kavak Yelleri dizisinde Efe’nin abisi olarak tanındı meşhur oldu. Kadın İşi, Düğün Dernek 2, Eltilerin Savaşı, Koçum Benim, Kavak Yelleri, Yamak Ahmet, Aramızda Kalsın, Kördüğüm, Ufak Tefek Cinayetler, Şans Kapıyı Çalınca dizi filmlerinde rol aldı.

sefirin kizi ferit aktug rolu bilgileri

GÖZDE ÇIĞACI KİMDİR KARAKTERİ BİLGİLERİ- Cemile rolü

gozde cigaci sefirin kizi dizisinde hangi rolde

Cemile Karakteri; Gözde Çığacı Kahraman’ın tuttuğu bir kadın. Nare’yi kandırarak limana götürmesini istedi. Peşimde belalım var beni limandaki tekneye yetiştir dedi. Cemile amcamın yanına gidiyorum  belalımdan gidince kurtulacağım dedi.

Sefirin Kızı dizisi yayınlanan yeni bölümlerin sonunda yani sezon finali bölümünde diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Gözde Çığacı Sefirin Kızı dizisinde rol alacak. Gözde Çığacı kimdir hangi karakteri canlandıracak? Sefirin Kızı dizisinde rol alacak olan Gözde Çığacı 1991 İstanbul doğumlu. Çocuk yaştan itibaren müziğe ve oyunculuğa merak salmıştır. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirmiştir. Gözde Çığacı’nın ilk dizisi Kuzey Güney oldu. Gözde Çığacı instagram hesabı https://www.instagram.com/gozdecigaci/

gozde cigaci kimdir sefirin kizi dizisi Sefirin Kızı dizisine katılan yeni oyuncu Gözde Çığacı’nın rol aldığı dizi filmler; 2011 – Ana Yüreği, 2011 – Kuzey Güney, 2011 – Muhteşem Yüzyıl, 2013 – Bugünün Saraylısı, 2014 – Unutursam Fısılda, 2014 – Yılanların Öcü, 2015 – Kördüğüm dizi filmlerinde rol aldı. sefirin kizi cemile kimdir

Cemile Karakteri; Gözde Çığacı Kahraman’ın tuttuğu bir kadın. Nare’yi kandırarak limana götürmesini istedi. Peşimde belalım var beni limandaki tekneye yetiştir dedi. Cemile amcamın yanına gidiyorum  belalımdan gidince kurtulacağım dedi.

Sefirin Kızı dizisi Nare yeni sezonda kim katılacak

Sefirin Kızı dizisi yeni sezonu eylül ayında başlarken ilk bölümünden itibaren dizinin kadrosunda yeni isimler görebiliriz.  Sefirin Kızı dizisi ilk sezonunda senaryo gereği olarak kadrosuna yeni isimler dahil olmuştu. Mesela Sancar’ın nikahlı eşi Menekşe’nin belalısı eski sevgilisi Lokman diziye sonradan dahil olmuştu. Lokman karakterini canlandıran isim Furkan Aksoy’du. sefirin kızı bülent şakrak diziye katıldı

Sonrasında Dudu karakterini canlandıran İlayda Ildır’da diziye sonradan katıldı ancak çok ses getirdi. Şirkette çalışmaya başlayan Dudu son olarak Yahya ile yakınlaşması ile herkesten tepki aldı. Seyirci evli bir adama yaklaşmaya çalışan Dudu’nun davranışlarını onaylamadılar. Sefirin Kızı dizisine son bölümlerde konuk oyuncu olarak Nare’nin akıl hastanesinde yatarken hemşireliğini yapan ve onunla arkadaş olan İsabel rolüyle Meltem Pamirtan dahil olmuştu. Ancak dizide sadece konuk oyuncu oldu.

Sefirin Kızı dizisine son olarak Bülent Şakrak katılmıştı. Bülent Şakrak Muğla’nın eskiden sayılı zenginleri arasındaydı. Gediz ve Sancar’a düşmandır husumet sebebi de anlaşılmıştı. Müge henüz 15 yaşındayken araba kullanmaya kalkışır Zehra ile birlikte. Sonra kaza yapar ve Kahraman’ın eşine çarpar. Kahraman’ın eşi ölür, Zehra’nın da tek bacağı sakat kalır. Bülent Şakrak’ta yeni bir düşman olarak diziye katıldı. sefirin kızı dizisi gedizin fotoğrafları yeni sezon oyuncuları

Sefirin Kızı dizisinde Nare’nin geçmişine dair bazı bilinmeyenler sırlar var hala. Sancar’ın geçmişi ve Nare’nin geçmişine flasback sahnelerle dönülüyor. Gediz’in hayatını da merak ediyor seyirci. Sefirin Kızı dizisinde senaryo genişletilecek ve konuk oyuncu olarakta kalıcı oyuncu olarakta yeni sezonda diziye yeni oyuncular katılacaktır. Bizlerde bu konumuzda sizlere Sefirin Kızı yeni sezonu oyuncu kadrosu bilgilerini paylaşıyoruz. Yorumlarını ve Sefirin Kızı dizisinde hangi oyuncuları görmek istediğinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.