Sefirin Kızı 2. Sezon Tüyoları Bilgileri Sancar Ölecek Mi Melek Nerede?

Sefirin Kızı 2. Sezon Tüyoları Bilgileri Sancar Ölecek Mi Melek Nerede? Sefirin Kızı dizisi koronavirüs salgını sebebiyle verdiği uzun aradan sonra 2 yeni bölüm yayınlayarak sezon finali yapıyor. 15 Haziran pazartesi yeni bölümü olarak ekrana gelen Sefirin Kızında değişik olaylar yaşanmış ve sezon finalinde yüreklerin ağıza geleceği belli olmuştu.

Sefirin Kızı dizisinde NGM ve O3 Medya ortak yapımında yayınlanırken, yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapıyor, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem üstleniyor. Sefirin Kızı dizisi yeni sezonunda neler olacak sezon finalinde akılda kalan soruların cevapları nasıl olacak bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. sefirin kizi yeni sezon tuyolari bilgileri

Sefirin kızı 2. Sezonu Neler Olacak?

Sefirin Kızı dizisi sezon finalinde olanları hatırlayarak tahminlerimizi sizlerle paylaşalım. Sefirin Kızı dizisi sezon finalinden önceki bölümde Akın yine dört ayağı üzerine düşüyor ve Kahraman’ın paraya ihtiyacı olduğu bir dönemde para karşılığı kendisini Sancar’ın elinden kaçırtıyor. Akın Nare’yle yurtdışına kaçmak ve kurtulmak istiyor. Kahraman ise bunu kendi avantajına çevirerek Sancar ve Gediz’den intikam alma peşinde.

Güncelleme; Akın Kahraman ile birlikte planı yapıyor ve Nare’yi kaçırıyorlar. Nare Kavruk’u görmek için yolda giderken Cemile onu durduruyor ve belalımdan kaçıyorum limana götürür müsün  beni diyor. Nare kadınlık vicdanı gereği onu alıp limana götürüyor. Ancak Cemile onu kandırdı ve Nare’yi Kahraman’ın ve Akın’ın önüne attı. Nare’yi alan tekne hemen denize açılıyor. Sancar onları ilerleyince görüyor. Görünce de hemen denize atlayıp yüzüyor.

Akın öldürün onu diyerek Sancar’ı vurmalarını istiyor. Sancar  yüzerken vuruluyor ve kanlar içinde denizin dibine iniyor. Sancar’ı kurtaracak kimse çıkacak mı? Sancar’ı kim bulacak? Ortalıkta kimseler yok, kimse onların orada olduğunu bilmiyor bu yüzden de onu kurtaracak kimse görünmüyor.

Yorum; Gediz Sancar ve Nare’nin peşinde yola çıkmışsa eğer Sancar’ın denize düştüğünü görür ve hemen sağdıçını kurtarır. Ne kadar Nare için kavgalı olsalarda onu o halde bırakamaz. Sancar’ı kurtarır yeni sezonda diye düşünüyoruz.

Diğer taraftan Nare ve Sancar çocuklarına kavuşmuşlardı. Melek anne ve babasına küstü. Sancar’ın bebeği olacağını duyunca babasına küstü. Çünkü Menekşe Melek’e Sancar senin değil benim bebeğimin babası dedi. Böyle kötülük yapan Menekşe’nin hakkından da Elvan geldi. Elvan Loki’yi konağa şoför olarak aldı ve Menekşe eski yavuklun dedi. Ortalık kızışacak. Menekşe Yahya’yı tehdit ettiği için ve Melek’e kötülük ettiği için Menekşe ona iyi bir ders verdi. SANCAR’I KİM KURTARMIŞ OLABİLİR YENİ SEZON TÜYOLARI İÇİN TIKLAYIN…

Sefirin kızı 2. Sezon Sancar Ölecek mi Ne Olacak?

Sefirin kızı dizisi sezon finalinde Sancar vurularak denize düşüyor. Sancar’ın kanlar içinde denize düşme sahnesi seyircileri gözyaşlarına boğdu. Sancar kurtulup Nare ve Mele’ine kavuşacak mı yoksa ölecek mi sorusunu cevaplayalım. Sancar tabii ki ölmeyecek ancak bu soru işareti ile sezon tatil boyunca bekleyeceğiz. Sancar kurtulacak ve tekrar Nare ve Melek’i kazanmak için elinden geleni yapacak.  sefirin kizsefirin kizi sancar olecekmii sancar olecekmi

Sefirin kızı 2. Sezon Kavruk Ölecek mi?

Sefirin Kızı dizisi sezon finalinde Kavruk geçirdiği trafik kazası sonucu ciddi bir beyin travması geçiriyordu. Zehra’yı seven ama Halis efe’nin tehdidiyle Eşe ile nişanlanan Kavruk gerçek sevdasını gönlüne gömüp kimseye söyleyemeden ölüp gidecek mi? Sefirin Kızı dizisinde önemli bir karakter olan Kavruk bizce ölmeyecek. Çünkü Sancar için önemli bir arkadaş, Nare ve Sancar’ın arasındaki bağlantı diyebiliriz. Her ikisine de doğruları söyleyerek kalplerini dinlemelerini sağlayan Kavruk karakteri bu dizide önemli bir rol bu yüzden ayrılmasını çıkmasını istemiyoruz.

Güncelleme; Kavruk ölmedi. Yoğun bakımda yatarken Zehra Kavruk’un elini tuttu ve ağlamaya başladı. Kavruk Zehra’nın sesini duydu ve gözlerini açtı. kavruk olecek mi

 Sefirin Kızı Yeni Sezonu Tüyosu Melek Nerede?

Sefirin Kızı dizisinde Melek Kavruk’un yanı başında beklerken ortadan kaybolmuştu. Kavruk’u bulan Sare ve Sancar Melek’in kanlı hırkasını görünce çok kötü oldular ancak Melek Kahraman’ın eline düşmüştü. Akın Nare’yi kaçırmak için Melek’i bir tehdit unsuru olarak kullanacak ve Nare’yi Akın’la gelmeye mecbur kılacak.

sefirin kizi dizisi Melek Kahramanin eline mi dustu

Sefirin Kızı dizisi yeni sezonunda neler olacak? Sefirin kızı dizisi  2. sezon tüyolarını yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız ve bu konumuza ekleyeceğiz. Sizlerin Sefirin Kızı dizisi ikinci sezonu ile ilgili tahminlerinizi nelerdir? Yorum kısmına yazabilir, bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle yorumlarınızı ve tahminlerinizi paylaşabilirsiniz.

kahramanin planlari neler

Etiketler