Sefirin Kızı 2. Sezon 2020-2021 Devam Edecek mi?

Star Tv de pazartesi akşamları ekrana gelen Sefirin Kızı 2. Sezon 2020-2021 Devam Edecek mi? sorusu merak ediliyor. Yayınlandığı ilk haftalarda oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşan ve pazartesi günleri yayınlanan çukur dizisini bile geride bırakan Sefirin Kızı dizisi yeni sezonu merak ediliyor. Özellikle izleyiciler Sefirin Kızı 2. Sezon devam edecek mi sefirin kızı 2020-2021 yeni sezonda yayınlanacak mı sorularını bizlere yöneltiyor.

Güncelleme; Sefirin Kızı dizisi 1 Haziran 2020 Pazartesi çekimlere başlıyor ve 4 yeni bölüm çekecekler sonrasında ekip sezon finali yapacak. 

Sefirin Kızı 2. yeni sezon ne zaman başlayacakSefirin kızı dizisi 2. sezon devam edecek mi?

Sevilerek izlenen Star TV dizisi sefirin kızı Haziran ayında 19. Bölüm ile sezon finali yapacak ve ikinci sezonda kaldığı yerden devam edecek. Oldukça yüksek seyreden dizinin reytingleri hem Star TV’yi hem de ay yapımı oldukça memnun etti. Çukur dizisini bile bazı haftalarda geride bırakmayı başaran Sefirin Kızı dizisi bu sezonun en iyi çıkış yapan dizilerinden birisi oldu. Böylesine başarılı bir dizinin elbette ikinci sezonuna devam etmesi beklenir. Star TV’de almış olduğu yüksek reytinglerden dolayı Sefirin Kızı dizisine 2. Sezon onayını verdi.

Sefirin Kızı 2020-2021 Yeni Sezon Devam ediyorSefirin kızı 2020-2021 yeni sezon devam ediyor mu?

Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Uraz Kaygılaroğlu, Gonca Cilasun, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi başarılı dizi oyuncularının yer aldığı Sefirin Kızı dizisi 2. Sezon onayını aldı. Bir süre önce Corona virüs nedeniyle çekimleri duran ve uzun bir süre ara vermek zorunda kalan sefirin kızı dizisi 2020/2021 sezonunda da devam edecek.

Sefirin Kızı yeni sezonda yine Star TV’de pazartesi günleri ekrana gelecek. Dizi ülkemizdeki coronavirüs salgınının hemen sonrasında izleyicilere sezon finali yaşatmak için birkaç bölüm daha çekecek daha sonra yaz tatiline girecek. Muhtemelen sezon finali Haziran ayında yayınlanacak.

Sefirin Kızı Yeni 2. Sezon tarihi 2020-2021Sefirin kızı dizisi ikinci sezon ne zaman başlayacak? 2020-2021

Yaz tatilinin hemen bitmesinden sonra Eylül 2020’de yeni sezonun başlaması bekleniyor. Henüz kesin bir tarih vermek doğru olmasa da genellikle diziler yeni sezona Eylül ayının ilk haftaları başlıyor. Bizim tahminimize göre sefirin kızı dizisi yeni sezona 7 Eylül 2020 pazartesi günü başlayacak. Sefirin kızı dizisi ikinci sezon tanıtım fragmanı çıktığında 2. Sezon kesin tarihi belli olmuş olacak. O zaman sayfamıza tarih bilgisini güncelleyerek ekleyeceğiz. Sefirin Kızı Kesin başlama Tarihi

Sefirin Kızı dizisi 2. Sezon 2020-2021 Devam Edecek mi? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. sefirin kızı dizisini izlediniz mi 2. Sezonda izlemeye devam edecek misiniz yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Ya bu dizi çoooooook güzel. Özellikle oyuncularından Neslihan Atagül ünlü hayranıyım. O yüzden çok seviyorum bu diziyi. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler

Etiketler