Seda Sayan ile Yemekteyiz Katılım Başvuru Formu İletişim Whatsapp Telefon

3 Yorum 193 kez izlendi

Seda Sayan ile Yemekteyiz Katılım Başvuru Formu İletişim Whatsapp Telefon… Yemekteyiz programı artık ekranların vazgeçilmez yarışma programı haline geldi. Hem yemeklerin yapıldığı hem tartışmanın eksik olmadığı Yemekteyiz yarışmasında yeni sezonda bildiğiniz üzere sunucu değişikliği yaşandı. 2 sezondur TV8 ekranlarında yayınlanan ve Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekrana gelen Yemekteyiz programında yeni sezonda sunucu Seda Sayan oldu.

TV8 ekranlarında sunumu ile programa renk katacak olan Seda Sayan yeni sezonda Yemekteyiz koltuğunu Onur Büyüktopçu’dan devraldı. Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Yemekteyiz yarışma programı gündüz kuşağının en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Bu yüzden de Yemekteyiz izleyicisi merakla yeni sezonu bekliyor. Bazıları ise yarışmaya başvuru yapıp gün sayıyor.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Yarışması Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bloom Medya yapımcılığında ekrana gelen Yemekteyiz programının yeni sezonu 19 Ağustos pazartesi başlıyor. Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana gelecek olan Yemekteyiz programı yeni sezonu bayramdan sonraki hafta yani resmi tatil bitiminde başlıyor. Aslında gündüz kuşağı programları da artık yavaş yavaş başlayacak. Seda Sayan ile Yemekteyiz programı da 19 ağustos 2019 pazartesiden itibaren hafta içi her gün saat 15:45’te TV8 ekranlarında yayınlanacak. Yemekteyiz bu sezon 3. sezonu ile ekrana gelecek. Yemekteyiz programına Seda Sayan’ın sunuculuk yapması programa nasıl bir katkı sağlayacak göreceğiz.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Katılım Başvuru Formu

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasına katılmak için öncelikle TV8 resmi sitesinde yer alan başvuru sayfasını doldurmalısınız. Yemekteyiz programının başvuru sayfasına tv8’in kendi sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu formda sizleri yakından tanımak adına bazı sorular var. Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasında başvuru formunda öncelikle ad-soyad, doğum tarihi yeri, eğitim durumu, mesleğiniz, yaşadığınız şehir, e-posta adresi, telefonunuz, en güzel yaptığınız yemek,kazanırsanız ödülü ne için harcayacaksınız, daha önce katıldığınız program var mı, fotoğrafınız ve videonuz. 

Başvuru formunda yer alan bu bilgileri doğru doldurduktan sonra beklemeye geçiyoruz. Size en geç 15-20 gün içerisinde dönüş yapılacaktır. Yarışmaya davet edildiğiniz takdirde ön görüşme için stüdyoya davet edileceksiniz. Bu ön görüşmeyi de geçtiyseniz eğer Yemekteyiz yarışmasına katıldınız demektir. Yemekteyiz yarışmasına tüm isteyenlerin katılması dileğiyle.

Seda Sayan ile Yemekteyiz Yarışması İletişim Whatsap Telefonu

Yemekteyiz programına iletişim için de yine TV8 resmi sitesinden iletişim menüsüne tıkladığınızda sizlee ulaşılması için bazı bilgiler yazmanız gerekiyor. Ad- Soyad, E- posta, telefon numarası ve mesajınızı yazıyorsunuz. TV8 müşteri temsilcileri sizlere geri dönüş yaparak sizleri arıyorlar. Yemekteyiz yarışmasına direk olarak ulaşabileceğiniz bir telefon ya da whatsap numarası bulunmuyor.

Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışma programı yeni sezonuyla 19 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün 15.45’te TV8’de yayınlanacak. Bu sezon Yemekteyiz yarışmasını izleyecek misiniz? Yeni sezonda Seda Sayan’n sunucu olması sizce ne gibi artılar sağlayacak? Sizde Yemekteyiz yarışmasına yarışmacı olarak katıldınız mı? Program ile ilgili izlenimlerinizi yorum kısmına yazınız.

Not: Sizlerde Seda Sayan ile Yemekteyiz programına katılmak ister misiniz? Bu konuda yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Ali Rıza Ünüvar

    Seda ham bu yemeklere neden birbirlerinin yemekerlnl neden beyenmıyorlar cok cok merakedıyorum soyleyebılırmısınız

  2. Avatar Hülya tekdemir

    Seda hanımın programına katılmak istiyorum bende yemekle uğraşıyorum kendi çapımda çok isterim sizde isterseniz teşekkür ederim

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba