Seç Birini Yarışma Programı Formatı Sunucusu Başvuru Katılım Şartları

28.12.2019
447

Fox TV ekranlarında 2020 yılında pervasız yapım tarafından yepyeni bir yarışma olan seç birini isimli yarışma programı hazırlıklarına başladı. Pervasız yapım şu sıralar Fox TV ekranlarında 2 sezondur devam eden yaparsın aşkım isimli yarışma programı ile oldukça adını duyurmuş ve almış olduğu reyting oranlarıyla ciddi bir popülarite kazanmıştır. Şimdi de seç birini yarışmasıyla adını daha geniş kitlelere duyurmak ve güzel ödüllü bir yarışma ile FOX TV’de yer almak istiyor.

Yaparsın Aşkım’ın yapımcısı Pervasız Yapım’dan yeni yarışma seç birini başvuru katılım:

Fox TV ekranlarında 2020 yılının ilk aylarında hazırlıklarına başlanacak olan seç birini isimli yarışma programının oldukça renkli bir yarışma olacağı ödülleriyle ses getireceği konuşuluyor. biz de seç birini isimli yarışma programına katılmak isteyen yarışmacıların nasıl başvuru yapacaklarına başvuru şartlarının neler olduğunu katılım için mülakat için neler gerektiğini bu konumuzda sizlere detaylı bir şekilde yazarak seç birini isimli yarışma programının başvuru şartları başvuru formu katılım nasıl olacak şeklindeki merak edilen tüm sorulara yanıt vermek için bu konuyu oluşturduk.

Daha önce Fox TV ekranlarında izlemiş olduğumuz “Acayip Tipler, İlker Ayrık’la 1 – 0 ve Yaparsın Aşkım” programlarının yapımcılığını üstlenen Pervasız Yapım, ‘Seç Birini’ adında yeni bir yarışma hazırlıyor. Seç birini oldukça sade ve güzel bir yarışma olacak. seç birini yarışmasına katılmak isteyenler öncelikle aşağıda yazacağımız başvuru formunu dikkatli bir şekilde doğru bilgilerle doldurmaları gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş olan her Türk vatandaşı yarışmaya katılabilir ancak komşu devletlerden ve milletlerden olan Azerbaycan Türkmenistan Özbekistan Kazakistan gibi Türk ve Müslüman ülkelerden de yarışmacılar kabul edilecek.

Seç birini yarışması formatı hakkında sizlere daha detaylı bilgiler sunmaya devam edeceğiz öncelikle seç birini yarışmasına katılmak için başvuru formunu doğru bilgilerle ve resimlerini ile birlikte dikkatlice doldurmanız gerekiyor. Seç birini yarışmasının kayıt formunda en dikkat edilmesi gereken konu ise iletişim bilgilerinin doğru olması. Seç birini yarışmasına katılırken telefon numaranızı email adresinizi çok dikkatli bir şekilde doldurmanız ve kesinlikle hata yapmanız gerekiyor. başvuru formunu doğru bir şekilde doldurup gönderdikten sonra cep telefonunuza kayıt formunun gönderildiğine dair bir bilgi mesajı gelecek varsa email adresinize ise başvurunun yapıldığına dair bir mesaj gelecektir. Seç birini isimli yarışma programına katıldığınız a dair bu mesajları lütfen saklayınız çünkü ileriki zamanda eğer yarışma şartlarını taşıyorsanız ve şanslı kişilerden biri iseniz mutlaka size dönüş yapılacak ve mülakat için İstanbul’daki Fox TV stüdyolarına çağrılacaksınız.

Seç birini yarışmasına katılabilmek için mülakattan da geçer bir not almanız gerekmekte hal hareket davranışlarınız ve program için uyumlu bir kişi olup olmadığınız uzman kişilerce kontrol edildikten sonra yarışmaya kabul edildiğine dair bir tarih ve deneme çekimi yapmak için bir sıra numarası verilecektir. Seç birini isimli yarışma programına katıldığınızda da hayır mülakattan olumlu yanıt aldıktan sonra yarışmada size sıra gelmesini bekleyerek program çekimleri için davet edilmeye bekleyeceksiniz. Seç birini isimli yarışma programına katılmaya hak kazandıktan sonra artık Fox TV de yarışan pervasız yapım öncülüğünde kendisini gösteren yarışmacılardan birisi olduğunuz demektir tebrik ediyoruz.

Pervasız yapımın hazırlamış olduğu seç birini isimli yarışma programına başvuru ve katılım formunu dikkatli bir şekilde doldurmanızı formu doldurduktan sonra gelen iletişim onay mesajlarını saklamanızı özellikle belirtiyoruz ki seç birini isimli yarışma programına katılmanız için burada sizlere verilmiş olan numara oldukça önem arz ediyor. Seç birini isimli yarışma programı hem eğlenceli hem de tahmin ve bilgi konusunda yetenekli insanlara imkan tanıyacak ve onları ön plana çıkaracak bir yarışma programıdır. Bu nedenle seç birini yarışmasında hislerinize güvendiğiniz kadar aklınızı daha kullanmanız gerekecektir. seç birini isimli yarışma programına eşiniz ve ailenizle veya arkadaşınızla birlikte katılabilirsiniz.

Seç birini isimli yarışma programının sunucusu Rüştü Onur Atilla hakkında burada detaylı bir şekilde sizlere yazarak seç birini yarışmasının sunucusu Rüştü Onur Atilla kimdir seç birini yarışmasını sunan sunucu Rüştü Onur Atilla hakkında detaylı bilgileri burada sizlere detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağız. sizler de seç birini yarışmasına katılım konusunda merak ettiklerinizi seç birini yarışmasının formatını sunucusunun ne zaman başlayacağını ve programa ne zaman çağrılacak ağınıza dair merak ettiğiniz her şeyi aşağıya yazabilir Fox TV pervasız yapım yönetmek istediğini sorularınızı aşağıda diğer yorumcularımız ile paylaşabilirsiniz.

Seç Birini Yarışma Sunucusu Başvuru Katılım ŞartlarıSunuculuğunu Rüştü Onur Atilla’nın yapacağı yarışmanın FOX’ta 2020 yılının ilk aylarında ekrana gelmesi bekleniyor. Formatı hakkında bilgi olmayan yarışmanın, stüdyo hazırlık çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor. ilerleyen günlerde Rüştü Onur Atilla kimdir seç birini isimli yarışma programının sunucusu olan Rüştü Onur Atilla hakkında detaylı bilgileri burada sizlere sunmaya devam edeceğiz.

‘Seç Birini’ yeni yılda 2020 yılının ilk aylarında FOX TV’de izleyicisi ile buluşacak. Seç birini yarışmasına başvurmak katılmak isteyenler yarışma şartları taşıyan kişiler lütfen aşağıya yorumlarını yazarak yarışma hakkındaki fikirlerini bizlerle paylaşabilir şimdiden teşekkür eder iyi bir yarışma geçirmenizi dileriz.Seç Birini Yarışma Programı Formatı

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Merhabalar nasıl başvurabiliriz başvuru formu yok

 2. ESMA TUGBA ALTINSOY dedi ki:

  MERHABA ,BEN BU YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORUM.LÜTFEN ÇAĞIRIN,BEKLİYORUM.LÜTFEN DEDİM AMAAA 🙂
  esmatugba@elcitur.com

  Lütfeeennn…

 3. Orhan dedi ki:

  Katılmak istiyorum ama başvuru formu yok
  5312465334