Saygı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

17.12.2019
1.486

Saygı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak? Saygı dizisi hazırlıkları devam ederken dizi ile ilgili yeni açıklamalarda gelmeye devam ediyor. Saygı dizisi yapımcılığını İnter Medya üstlenirken başrolünde Nejat İşler’in yer alacağı açıklanmıştı. Şimdi Saygı dizisi için Vatanım Sensin dizisi ile tanınan Miray Daner ve Boran Kuzum ile görüşüldüğü ortaya çıktı.

Saygı dizisi Boran Kuzum ve Miray Daner başroldeSaygı Dizisi Başrolleri Boran Kuzum ve Miray Daner

Saygı dizisi bildiğimiz diğer dizilere benzemiyor. Çünkü sadece 8 bölüm sürecek. Saygı dizisi yönetmeni henüz belli değil. Saygı dizisinde Behzat Ç’nin anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesi anlatılacak. Saygı dizisinde Ercüment Çözer toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaleti ile sağlamaya çalışır. Ercüment Çözer’in onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiği iki genç ile tanışır. Saygı dizisini yazan isim Ercan Mehmet Erdem aynı zamanda Behzat Ç. -Bir Ankara Polisiyesi dizisinin de senaristi. Saygı dizisi hazırlıkları sürerken hazırlıkları tamamlanınca Blu TV de yayınlanacak. Saygı Dizisi Oyuncuları Konusu

Saygı Dizisi Oyuncuları

Saygı Dizisi başrol oyuncu Nejat İşler oldu. Nejat İşler’in rol arkadaşı olması için de Boran Kuzum ve Miray Daner ile görüşülüyor. Oyuncu bilgilerini konumuza ekleyelim. Cast çalışmaları devam ederken yeni oyuncuları da konumuza eklemeye devam edeceğiz.

Nejat İşler

Nejat İşler 1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulda okulun tiyatro koluna girdi. Nejat İşler tiyatro koluna girince derslerini de boşladı. Sonrasında üniversiteye giremeyince para kazanmak için t-shirt , kitap, dergi ve plak sattı.
İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazandı ancak bununaskerlik için iyi olmadığını düşünerek vazgeçti. Sonrasında satıcılık yapmaya devam etti.

Taksim de bir tiyatro da bedava gösterimde olan tiyatro oyunununu izledi ve neden bu işi yapmıyor diyerek oyunculuk düşünmeye başladı. Nejat İşler dayısının yanına gittiğinde Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul’a döndüğünde Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne 1991 yılında başladı. Üniversite okurken de devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.

1995 yılında Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu’nu kurdu. Nejat İşler bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Nejat İşler’in dizi- filmleri; İlk kez 1994 yılında Gurur dizisinde rol aldı. 1996 yılında Şehnaz Tango dizisinde rol aldı. Deli Yürek, Dedem Gofret ve Ben, Nasıl Evde Kaldım, Gülbeyaz, Aşk ve Gurur, Sultan Makamı, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Parmaklıklar Ardında, Bıçak Sırtı, Behzat Ç, Keşanlı Ali Destanı, İntikam dizilerinde rol aldı.

Boran Kuzum

Boran Kuzum 1992 yılında Ankara’da doğdu. Boran Kuzum üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı. İlk kez 2015 yılında Analar ve Anneler dizisinde rol aldı. Analar ve Anneler dizisinde eczacı kalfası rolünü canlandırdı ve bu dizi de  Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalıştı.

Boran Kuzum Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda rol almıştır. Sonrasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde rol aldı. Boran Kuzum’un rol aldığı dizi filmler; Analar ve Anneler, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Vatanım Sensin, Cizgöz Recai, Şahin Tepesi, Hakan Muhafız, Biz Böyleyiz ve Mesti Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Boran Kuzum instagram hesabı: https://www.instagram.com/borankuzum/?hl=tr

Miray Daner

Miray Daner 1999 İstanbul doğumludur. Henüz 20 yaşında olan oyuncu Miray Daner bir çok dizi filmde rol aldı. Papatyam dizisinde 121 bölüm Metin Akpınar’ın torununu canlandırdı. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen’in küçüklüğünü canlandırdı. Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizide başrol oynadı. Medcezir dizisinde Beren Beylice karakterini canlandırdı bu rolü ile de çok sevildi.

Miray Daner’in bize büyüdüğünü Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle hissettirdi. Vatanım Sensin dizisi ile meşhur oldu. Miray Daner’in rol aldığı bazı dizi filmler; Papatyam, Medcezir, Vatanım Sensin, Bir Litre Gözyaşı dizilerinde rol aldı. Miray Daner instagram hesabı: https://www.instagram.com/miraydaner/?hl=tr

Rojda Demirer

Saygı dizisinde Nejat İşler ile birlikte başrollerden birisi de Rojda Demirer oldu. 1979 yılında İstanbul ilimizde doğan Rojda Demirer baba tarafından Diyarbakırlıdır. İlk dizi deneyimini Aşk Olsun dizisi ile 2003 yılında yaşayan Rojda Demirer 2010 yılında Geniş Aile dizisinde, 2013 yılında Alev Alev gibi bir çok dizide kendisini göstermiştir. Son olarak 2019 yılında Çarpışma dizisinde Belma karakteri olarak karşımıza çıkan Rojda Demirer Saygı dizisi ile yeniden dizi oyunculuğuna dönmüş oldu.Rojda Demirer Saygi dizisinde hangi karakter

Dost Elver

Saygı dizisi 2. sezon bölümlerine Dost Elver dahil oldu. Dost Elver 1972 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Komedi Dükkanı, Galip Derviş, Abbas’ın Melekleri, Aç Kapıyı Çok Fenayım ve Bahtiyar Ölmez dizi filmlerinde rol aldı. Dost Elver Ebru Küçükakar ajansa kayıtlıdır. dost elver saygi 2. sezon

Damla Sönmez

Saygı dizisi 2. sezonuna Damla Sönmez katıldı. Damla Sönmez son olarak Çukur dizisinde rol almıştı. Damla Sönmez 1987 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. 7 Yüz, Saygı, Şubat, Bir Aşk Hikayesi, Güllerin Savaşı, Aşk ve Gurur, Masum Değiliz, Çukur ve Alev Alev dizi filmlerinde rol aldı. damla sonmez kimdir

Saygı Dizisi Konusu

Saygı dizisinde daha önce Behzat Ç dizisinde yer alan karakter Ercüment Çözer’in hikayesi anlatılacak. Ercüment Çözer kendi başına adalet sağlamaya çalışan biridir. Kendi gibi düşünen iki genç ile tanışır ve hikaye böyle gelişir.

Saygı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Saygı dizisi ne zaman yayınlanacak? Saygı dizisi 2020 yılında yayınlanacak. Henüz oyuncularının tamamı netleşmese de hazırlıkları hızla devam eden dizi 2020 ilk aylarında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Saygı Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Saygı dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Saygı dizisi Blu TV de yayınlanacak. Saygı dizisi bir tv kanalı ile anlaşmadı. Blu TV de izlemek isteyenler takip edebilirler. Herhangi bir kanal ile anlaşma sağlarsa bilgilendirmesini yapacağız. Saygı dizisinde en son Vatanım Sensin dizisinde rol arkadaşlığı yapan ve sevilen ikili Boran Kuzum ve Miray Daner biraraya gelecek anlaşma imzalanırsa. Sizce bu ikiliyi birarada olması iyi fikir mi? Siz ikisini birlikte izlemek ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Mine dedi ki:

    Blutv avrupada herkes de yok show star tv8 kanal6d Avrupada olsa super olur