Savcı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı

Savcı Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Ne Zaman Başlayacak? Savcı dizisi çok yakında ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Yeni sezon için her kanal kendini reytinglerde üst sıralara çıkaracak diziler arayışına başladı. Kanalları yeni sezon için dizi arayışlarına devam etti. Savcı dizisi yeni sezonda Foxtv de yayınlanacak ve reytinglerde iddaalı bir yapım olmaya hazırlanıyor.

Savcı dizisi Most Production imzası taşıyor. FOX TV için hazırlanan Savcı dizisi hazırlıkları devam ederken bilgileri konumuzun devamında sizlerle… Savcı dizisinin yeni sezonda yayınlanması planlanıyor. Savcı dizisi konusu belirlendi. Cast çalışmaları da devam eden Savcı dizisinin oyuncuları belirlendikçe konumuzdan paylaşacağız.Savcı Dizisi Oyuncuları

Savcı dizisinde 1970’li yıllarda yaşamış savcı Marlon Kemal’in hayatı ekrana taşınacak. Savcı dizisinin yönetmenliğini Burak Arlıel üstlenecek. Savcı dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye devam edecek ve konumuz güncellenecektir. Foxtv yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Her kanal reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi planlıyor buna uygun diziler seçiyor kanalları için. Yeni dizilerin arasında Savcı dizisi de yerini alıyor. Marlon Kemal’in hayatının anlatılacağı dizi de diğerlerinden farklı olacak. Gerçek bir hayat öyküsünden uyarlama olacak çünkü.

Savcı dizisinin başrolü Marlon Kemal için İlker Kaleli ile görüşülüyor. İlker Kaleli başrol teklifini kabul ederse Savcı dizisinin başrolü olacaktır.

Savcı Dizisinin Hayatını Anlattığı Marlon Kemal Kimdir?

Marlon Kemal lakaplı Kemal Şimşek 1938 Bayburt doğumludur. Ancak İstanbul Balat’ta büyümüştür. Kemal Şimşek çocukluk ve gençlik döneminde boksörlük yapmıştır. Sonrasında haltere yönelmiş güçlü biridir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmıştır ancak derse kedi sokunca okuldan atılmış ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam etmiştir. Kemal üniversitede Marlon Brondo’ya benzediği için Marlon Kemal olarak anıldı. Hukuk fakültesini bitirince savcı olarak atandı ve Anadolu’yu dolaştı.

 

Eyüp Cumhuriyet Savcısı iken Hayali Haliç Tecavüzcüsü davasını çözdü ve sonrasında meşhur oldu. Yeraltı dünyasında kabadayılar ile yakından ilişkiliydi. Onları tanıyor onlarla takılıyordu. Bu meslektaşları tarafından eleştirilse de o bu durumdan memnundu. Gece alemine düşkün birisiydi. Gece aleminde kumar düşkünlüğü kırmızı mercedes düşkünlüğü meşhurdu. Marlon Kemal sinirlendiği herkesi rütbesine görevine bakmadan dövüyordu. Bu yaptıkları yüzünden Eskişehir’e savcı yardımcısı olarak tayini çıktı ve yine de İstanbul gece hayatını bırakmadı. İstanbul’a son geldiğinde de 1977 yılında öldürüldü.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: