Savaşçı Sezon Finalinde Galip Öldü mü, Savaşçı 4. Sezon Neler Olacak? 2019-2020

Savaşçı Sezon Finalinde Galip Öldü mü, Savaşçı 4. Sezon Neler Olacak? 2019-2020... Savaşçı dizisi sezon finali geldi çattı. Savaşçı dizisi 26 Mayıs pazar günü sezon finali yaparak seyircisine veda ediyor. Yeni sezonu eylül ayında tekrar yayınlanmaya başlayacak. Savaşçı dizisi 3. sezon finalini yaparak akıllarda soru işareti bırakacaktır ki yeni sezonu seyircisi merakla beklesin. Bu artık tüm dizilerde yapılan klasik bir taktik oldu.

Savaşçı Dizisi Galip Öldü Mü?

Savaşçı dizisinde sezon finalinde Galip bir çatışmaya giriyor. Bu sırada bombalar patlıyor ve Galip yere yıkılıyor. Savaşçı dizisinde Galip yere düşünce seyircinin aklına acaba Galip şehit mi oldu sorusu geliyor. Savaşçı dizisinde son bölümde herkes birbirine sarılıyor ağlaşıyorlar. Bu da yine Galip acaba şehit mi oldu sorusunu pekiştiriyor. Bu sorunun cevabını bilerek vermeyecek ve sezon finali yapacaklardır. Yeni sezonda Savaşçı dizisinin önemli oyuncularından biri olan Galip (Bahadır Vatanoğlu) diziden çıktı mı yoksa devam edecek mi diye düşüneceğiz.

Savaşçı dizisi sezon finalinde Kutalmış Paşa Melik’in ortadan kaldırılması için emir veriyor. Kılıç Timi harekete geçiyor. Köylüleri esir olarak tutan teröristleri ortadan kaldırıp köylüleri kurtarmak istiyorlar. Kutalmış Paşa’nın da artık sabrı taşıyor ve Melik’in ortadan kaldırılması için emir veriyor. Melik’e hala bir şey olmamış görünüyor ancak dizinin önemli karakterlerinden Galip’in yere düşüp hareket etmemesi acaba Galip şehit mi oldu? diye düşündürüyor.

Savaşçı son bölümde olanları hatırlayalım. Araya iki aylık bir tatil giriyor. Dizinin son bölümünde olanları hatırlamayabiliriz. Savaşçı dizisi son bölümünde Kağan ile Haydar’ı kurtarmak için Turan ve Kılıç Timi yola çıkıyorlar. Onlara kurulan tuzak patlayınca ölüm ile burun buruna geliyorlar. Savaşçı dizisinde amaçları komutanlarını kurtarmak olan askerler sıkışırlar ve bu sefer de birbirleri arasındaki iletişimi kaybederler. İletişimi kaybedince herkes bir çıkış kurtuluş yolu arar. Bu sırada gelen kurtarma helikopteri moralleri düzeltir. Çünkü kurtarma helikopterinin için kurtarmaya çalıştıkları komutanları Kağan ve Haydar vardır vardır. Bir yandan da diğer tim kendilerine kurulan tuzağı farketmeden ilerlerler.

Diğer timde bulunan Bayram bombayı son anda  farkeder. Bombayı farkedince de tim oradan uzaklaşır. Diğer yandan Melik amacına ulaşmış, Kağan ve Yörük Haydar’ı öldürmek için silahını ona çevirirken Albay Kopuz’un  askerlerinin en son irtibat kurduğu yeri tespit etmiştir. Kılıç Timi operasyona çıkmaya hazırlanırken Turan Timi’ni de eoperasyona çıkarır. Turan Timi’ni Yüzbaşı Bahtiyar komutasında operasyona çıkarır. İki Tim Kağan’la Haydar Yüzbaşı’yı kurtarmak için acele ederler ancak başlarına bir iş gelir. Onlar için tuzakta çoktan kurulmuştur.

Komutanlar karargahta haber beklerken beklenmedik şekilde karargahla irtibat kesilir ve olaylar içinden çıkılmaz hal alır. Tim de iletişim de kopunca ne yapacaklarını bilemezler ve Melik’in kendileri için kurduğu tuzağa adım adım ilerlerler… Savaşçı dizisi 4. sezonda diziye gelen oyuncular kimler? Merak edenler tıklayın >> Savaşçı dizisi 4. sezonda diziye gelen oyuncular

İşte o tuzağın patlaması ile herkes bir yana savrulurken Astsubay Üstçavuş Galip’te patlamanın etkisi ile yere yıkılır. Hareketsiz şekilde yer yatmaktadır. Fragmanda herkesin birbirine sarılıp ağlaması üzerine de seyircinin içine bir sızı çöktü. Savaşçı dizisinde Galip üstçavuş öldü mü, şehit olup diziden ayrıldı mı? Savaşçı dizisi sezon finalini bu soru ile yaparken bizlerde sizlere Savaşçı dizisinin Galip’i kim bu bilgileri paylaşalım. Savaşçı dizisinde Galip karakterini canlandıran oyuncu Bahadır Vatanoğlu.

Savaşçı dizisi Astsubay Üstçavuş Galip Aygün Kimdir Karakteri;

Galip Gaziantepli’dir. En can arkadaşı Emre ile birlikte Kılıç Tim’inin gülen yüzü ve herkesi güldüren insanlardır. Bu zamana kadar Emre ile çok anısı olmuştur. Aynı kıza aşık olmakta buna dahil. Sürekli Emre ile atışırlar tartışırlar ama her daim en yakın arkadaş en sıkı dostlardır.

Savaşçı dizisi Bahadır Vatanoğlu Kimdir?

Bahadır Vatanoğlu 1983 İstanbul doğumludur. Bahadır Vatanoğlu oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamladı. Daha önce rol aldığı diziler şöyle; Bana Sevmeyi Anlat, Gönül İşleri, Kurd Seyid ve Şura, Al Yazmalım, Kahramanlar ve Şöhret Okulu.

Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı filmler ise; Ayla, Kırımlı Korkunç Yıllar, Ayhan Hanım, Biz Babasız Büyüdük, Saplantı, Tavşanım, Vicdanın İki yüzü ve Kanalizasyon sinema filmlerinde rol aldı. Bahadır Vatanoğlu oldukça başarılı bir oyuncudur. Savaşçı dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Galip karakteri de sezon finalinde şehit olarak Savaşçı dizisinden çıktı mı? Yoksa yaralanıp iyileşerek yeni sezonda Savaşçı dizisinde devam edecek mi göreceğiz.

Savaşçı dizisinin sezon finalini izlediniz? Nasıl buldunuz? Galip karakteri sizce diziden çıkmalı mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. bir an önce başlasın savaşcı savaşçı hayranları 4 gözle bekliyoruzzz elinizi cabuk tutunn sabırsızlanıyoruzzz SAYGILARIMI ARZEDERİMM HAYIRLI MUTLU GECELER DİLİYORUMM HEPİNİZEEE

  2. Bahadır vatanoğlu olmazsa can dostu kiminle atışır tartışır lütfen bırakma savaşçıyı Bahadır vatanoğlu sen olmazsan bu dizininde bir anlamı yok benim için

Etiketler