Savaşçı Selcen Efe Kimdir? Önceki Dizileri (Sevcan Yaşar )

29.12.2020
492

Yeniden yayın hayatına başlamaya hazırlanan Savaşçı dizisi izleyicilerde merak uyandırmaya devam ediyor. Dizide merak edilen karakterlerden bir tanesi de Selcen Efe karakteri oldu. Savaşçı dizisini severlerini adına Selcen Efe karakterini size yakından tanıtıp, Savaşçı Selcen Efe Kimdir? gibi pek çok soruya yanıt vereceğiz.

Savaşçı Selcen Efe Karakteri

Savaşçı Selcen Efe KarakteriSelcen Efe karakteri bir teğmendir. Asker arkadaşları gibi vatanı için her şeyi göze almış cesur ve korkusuz bir kadın teğmendir. Savaşçı dizisinde zaman zaman fedakarlıkları ile karşımıza çıkan Selce Efe karakterinin izleyiciler tarafından çok beğenileceği düşünülmektedir. Selcen Efe karakteri hakkındaki bilgilerimiz bu kadarıdr. Selce Efe hakkında detaylı bilgiye ulaştığımızda güncek olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Savaşçı Selcen Efe Kimdir?

Savaşçı dizisinde başarılı bir kadın teğmen olan Selcen Efe karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Sevcan Yaşar’dır. Sevcan Yaşar’ı merak eden okurlarımız adına hayatından, bilgilerinden, yaşından, daha önceki dizilerinde ve sosyal medya hesabından da sizlere bahsetmek istedik. Başarılı oyuncumuz Selcen Efe hakkındaki tüm detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Sevcan Yaşar Kimdir?

Sevcan Yaşar KimdirSevcan Yaşar, 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda ve 58 kilogramdır. Yeditepe Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 23. Miss Model of Turkey birincisi olmasını ardından,  Çin’de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da birinci olmuştur. Mankenliğinin yanı sıra oyunculukla da ilgilenen güzel oyuncumuz bu güne denk pek çok dizi ve filmde yer almıştır.

Sevcan Yaşar’ın Daha Önce Yer Aldığı Diziler

Kayıp Şehir
Böyle Bitmesin – Sevda
Aramızda Kalsın – Nehir
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Esra Boran
Bahtiyar Ölmez – Nisan Ölmez
Erkenci Kuş – Aylin YükselSevcan Yaşar'ın İnstagram Hesabı

Sevcan Yaşar’ın İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Sevcan Yaşar, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Sevcan Yaşar’ın resmi instagram hesabında 105 gönderisi ve 564 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Sevcan Yaşar’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @svcnysr

Sevcan Yaşar’ın Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Sevcan Yaşar, Sermiyan Midyat ile sevgilidir. Aralarında bulunan 16 yaş farkı ile isimlerinden sık sık söz ettiren çiftimize mutluluklar dileriz.

Savaşçı Selcen Efe Kimdir? sorusu gibi pek çok soruya yanıt vermeye çalıştık. Selcen Efe karakteri hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Savaşçı dizisinde yer alan oyuncularımızın tümüne ise Savaşçı Dizisi 2021 Yeni Oyuncu Kadrosu (Güncel) başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.