Savaşçı Merlin Kimdir, Amacı Nedir? (Anıl Altınöz)

Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Yapımcılığını Limon film’in üstlenmiş olduğu dizinin kadrosuna son olarak Merlin karakteri dahil oldu. Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Nazan Diper gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Savaşçı dizisinin oyuncularına 2020 yılında eklenen ilk oyuncu Merlin karakterini canlandıracak olan Anıl Altınöz oldu.

Anıl Altınöz Savaşçı dizisinde Merlin karakteri olduSavaşçı Dizisi Merlin Kimdir, Amacı Nedir?

Anıl Altınöz Savaşçı dizisinin 93. bölümünde diziye dahil olacak ve dizide Merlin karakterinde dizide oynayacak olan bir casusu canlandıracak. Gizli güçlere hizmet eden Merlin time karşı pusu kuran bir casusu canlandırırken 93. bölümden itibaren Savaşçı dizisinin çok daha aksiyonlu ve heyecan veren sahnelerle Merlin karakterinin dizide yer alacağı vurgulandı. Peki savaşçı dizisinde Merlin karakterine hayat veren Anıl Altınöz kimdir kısaca bilgilerine bakalım.

Savaşçı Merlin KimdirAnıl Altınöz kimdir? (Savaşçı dizisi Merlin)

Anıl Altınöz 9 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Kendisi hem bir yazar hem de vokalist olan Anıl Altınöz yüksek eğitimini Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Daha önce Doksanlar dizisinde de oynayan Anıl Altınöz bu dizide ilk deneyimini yaşamıştır ve dizide Atilla karakterine hayat vermiştir. Yakışıklı oyuncunun 2. dizisi ise 2020 yılında oynayacağı Savaşçı dizisi oldu. Terazi burcu olan Anıl Altınöz Pürün Yumukoğlu ile 2010 yılında evlenmiştir. 1.80 boyunda ve 78 kilo ağırlığında olan Anıl Anılöz Peşpeşe ve Sırtlarıdaki Hayat gibi filmlerde de kısa roller paylaşmıştır.

Savaşçı dizisi Merlin KimdirAnıl Anılöz Savaşçıda Nasıl bir Karakter olacak?: Oyuncu dizide kötü bir karakter olan Merlin’i oynayacak. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Markus diziden ayrılmıştı. Böylelikle Savaşçı dizisi için yeni bir kötü karakter arayışı vardı, işte o karakter Anıl Anılöz oldu. Levent Üzümcü’nün yeğeni olan Anıl Altınöz Savaşçı dizisinin 93. bölümden itibaren ekipte yer alacak ve Merlin rolünü canlandıracak. Savaşçı dizisi Merlin karakteri hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Valla helal olsun Anıl abiye hem şarkı hemde oyunculukla ilgileniyo birde çok iyi. Rol oynuyo helal olsun

Etiketler