Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Reyting Sonuçları, 2019-2020 İzlenme Oranları Yorumları

13 Ekim 2019 pazar akşamı 4. sezonuna başlayan savaşçı dizisinin alacağı reyting oranları oldukça merak ediliyor. Ülkemizin tarihi bir süreçten geçtiği ve Irak’ın kuzeyinde Barış pınarı harekatının başladığı şu günlerde 4. sezonuna başlayan savaşçı dizisinin oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşacağını tahmin ediyorum. Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Reyting Sonuçları, Savaşçı 2019-2020 İzlenme Oranları Yorumları başlığı ile detaylıca yazacağız.

10 Kasım pazar reytingleri aşk ağlatır savaşçıSavaşçı Dizisi Yeni Sezon Reyting Sonuçları

Savaşçı Dizisi 4. sezon reyting sonuçları nasılSavaşçı Dizisi Yeni 4. Sezon Reyting Sonuçları 13 Ekim 2019 Pazar

Savaşçı Dizisi Yeni 4. Sezon Reyting Sonuçlarında 13 Ekim 2019 Pazar günü reytinglerde yine ilk sıradaki yerini aldı. Dizinin yeni sezonda da her pazar günü reytinglerde birinci olacağını aşağıya yazmıştık.

Savaşçı Dizisi 4. Sezon Total Reyting Sonuçları 2019-2020Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Reyting Sonuçları 2019-2020

Başladığı yıldan beri Pazar günlerinin reyting birinciliğini kimseye kaptırmayan savaşçı dizisi 2019-2020 yeni sezonunda da pazar akşamları çok önemli bir rakip olmadığı için yine reytinglerde birinci olacağını düşünüyoruz. Pazar akşamları savaşçı dizisinin en büyük rakipleri diğer kanallarda yayınlanan haftalık dizilerdir. Bu dizilere kısaca göz atarak savaşçı dizisinin alacağı reyting sonuçlarına etkilerini kısaca belirtelim.

Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Reyting SonuçlarıSavaşçı dizisinin reytinglerini etkileyecek diğer diziler

Savaşçı dizisi yeni sezona diğer dizilerden biraz geç başladı. Genellikle Eylül ayının ilk haftalarında başlayan diziler savaşçı dizisi hariç yeni sezonda 4-5 bölüm yayınlandı bile. Ancak hem çekimlerine geç başlayan hem de limon film ile Fox TV’yi arasındaki sözleşmenin yenilenmesi biraz gecikince savaşçı dizisinin başlama tarihi ve çekim günleri gecikti. Bu nedenle ancak 13 Ekim 2019 pazar akşamı başlayabilen savaşçı dizisinin rakipleri kimler kısaca bakalım:

Savaşçı dizisinin pazar akşamları en büyük rakibi Aşk Ağlatır dizisi: Show TV ekranlarında yeni sezonda başlayan yeni dizilerden birisi Aşk Ağlatır dizisi oldu. Pazar Akşamları yüksek reyting oranları ile dikkat çeken Aşk Ağlatır savaşçı dizisinin başlamasıyla birlikte büyük ihtimalle yüksek reytinglerini savaşçı dizisine bırakacak. Ülkemizde önceki hafta Kuzey Irak bölgesinde başlatılan askeri harekat sonrasında askeri tek dizi olan savaşçı dizisinin rakip tanımayacağı ve çok yüksek reyting oranlarına ulaşacağına söyleyebiliriz.

Savaşçı Dizisi Yeni 4. Sezon ReytingleriSavaşçı dizisi pazar reyting rakibi Atv’de Kimse Bilmez: Kimse bilmez dizisi bir yaz dizisi olarak başlamasına rağmen oldukça yüksek reyting oranları ile ATV ekranlarında yayınlanan aksiyon dolu bir dizi. Pazar gününe alındıktan sonra da 3 oranında total reyting alan kimse bilmez dizisi savaşçı dizisinin başlamasıyla eski reytinglerini koyabilecek mi oldukça zor görünüyor. Ancak savaşçı dizisinin izleyici kitlesi dışındakiler Kimse bilmez dizisini izlemeye devam etse de Savaşçının reytingleri çok daha yüksek çıkacaktır.

Savaşçı dizisinin reyting rakibi Çok Güzel Hareketler 2: Kanal D ekranlarında yayınlanan komedi programı Çok Güzel Hareketler 2 yüksek reyting oranları ile pazar akşamlarına renk katıyordu. Ancak su geldi teyemmüm bozuldu hesabı savaşçı dizisinin başlamasıyla dizinin yıllardır takipçisi olan büyük bir hayran kitlesi yeniden diziyi izlemeye başlayınca Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının reytingleri de düşüş gösterecektir.

Savaşçı Dizisinin izlenme oranları 2019 2020Savaşçı dizisinin reyting rakibi elimi bırakma: TRT ekranlarında 2 sezondur devam eden elimi bırakma dizisi pazar akşamları 3 oranına yakın Total reyting ile en çok izlenen dizilerden bir diğeri. TRT 1’de her pazar oldukça iyi reyting oranları alan elimi bırakma dizisinin savaşçı dizisi başladıktan sonra nasıl bir reyting oranı alacağı merak ediliyor. Bakalım savaşçı dizisinin yüksek reytingleri karşısında elimi bırakma nasıl bir sonuç alacak izlenme oranları düşecek mi izleyip göreceğiz.

Savaşçı Dizisi reytingleri 4. sezonGörüldüğü gibi savaşçı dizisinin birçok rakibi olsa da pazar akşamlarına damga vuracak ve ülkemizin içinde bulunduğu savaş halinden dolayı oldukça yüksek bir talep göreceğini düşündüğümüz savaşçı dizisinin geçmiş yıllara göre çok daha yüksek bir reyting oranı ile sezona başlayacağını söyleyebiliriz. Kahraman askerlerimizin bir örneğini yansıtan ve nasıl bir savaş ortamında bulunduklarını hatırlatan savaşçı dizisi tek askeri dizi olduğu için daha yüksek reyting oranlarına ulaşması muhtemeldir. Savaşçı dizisine 4. sezonda katılan yeni oyuncular için Tıklayın >> Savaşçı dizisi yeni gelen oyuncular 4. Sezon

Savaşçı Dizisi Yeni Sezonda izlenme oranları 2019-202013 Ekim 2019 pazar akşamı başlayacak olan savaşçı dizisinin Total Reyting sonuçlarını burada sizlere detaylıca yazacağız ve her hafta konumuzu güncelleyerek savaşçı dizisinin pazar günleri alacağı reytingleri ve 4. sezon boyunca her hafta reyting sıralamasını da burada sizlere sunacağız. Savaşçı dizisinde 4. sezon reytingleri önceki sezonlara göre nasıl olacak, o konuda da daha detaylı bilgi vereceğiz burada. Savaşçı dizisi 4. sezon çekim yerleri için Tıklayın >> Savaşçı 4. Sezon Nerede Çekiliyor?

Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Reyting Sonuçları, 2019-2020 Savaşçı dizisinin İzlenme Oranları Yorumları hakkında sizlerde görüşlerinizi fikirlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Diziyi nasıl buldunuz, diğer dizilere göre avantajlı mı başladı, Aşk Ağlatır ve Kimse Bilmez gibi diziler olumsuz etkilenir mi yorumlarınızı bekliyoruz..

Etiketler