Savaşçı Dizisi Yeni 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak, Kesin Tarih Belli mi? 2019-2020

Fox TV ekranlarında üç sezondur devam eden Savaşçı dizisi 2019-2020 sezonunda da kaldığı yerden devam edecek. Oldukça başarılı 3 sezon geçiren Savaşçı dizisinin 2019-2020 yeni 4. sezonunda da kaldığı yerden FOX TV’de devam edeceği kesinleşti. Yine pazar günleri yayınlanacak olan Savaşçı dizisinin 4. sezona ne zaman başlayacağı ise seyirciler tarafından merak edilmeye başlandı. Bizde bu konumuzda Savaşçı dizisi yeni sezona ne zaman başlayacak Savaşçı dizisinin 4. sezon başlama tarihini sizler için detaylıca yazacağız.

Savaşçı Dizisi 2019-2020 Yeni 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı Dizisinin yeni 4. sezon ne zaman başlayacağı hakkında bilgiler gelmeye başladı. Dizinin çekimleri Eylül ayında başladı ve Savaşçı dizisinin 4. sezon tanıtım fragmanı önümüzdeki günlerde eranda dönmeye başlayacaktır. Savaşçı Dizisi Yeni 4. Sezonda yine pazar akşamları Fox Tv kanalında ekrana gelecek. Dizinin Ekim ayının ilk haftası ekrana geleceği belli oldu. Büyük bir aksilik olmaz ve yapımcı yayın gününü değiştirmezse Savaşçı Dizisi Yeni 4. Sezon 6 Ekim 2019 Pazar akşamı başlayacak.

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Savaşçı dizisinde Oktay Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandırırken Murat Serezli ise Albay Halil İbrahim Topuz’u canlandırıyor. Sarp Levendoğlu Yüzbaşı Haydar Bozkurt karakterinde karşımıza çıkarken, Müjde Uzman ise Üsteğmen Funda Turaç karakterine hayat veriyor. Güzel oyuncu Gaye Turgut Evin Teğmen Çiğdem Ülgen karakteri ile karşımıza çıkarken Doğan Bayraktar ise Astsubay Kıdemli üstçavuş Selçuk Yenilmez karakteriyle Savaşçı dizisinin kadrosuna devam ediyor. Daha birçok oyuncusuyla 4. Sezona hazırlık yapan Savaşçı dizisinin başlama tarihi izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Savaşçı 2019-2020 Yeni 4. Sezon başlama tarihiSavaşçı dizisi 4. sezon ne zaman başlayacak? 2019-2020

Savaşçı dizisinin 4. sezona ne zaman başlayacağı ve hangi tarihte dizinin ekrandaki yerini alacağı ve yeni sezona başlayacağını sizlere bu sayfada detaylıca duyuracağız. Ancak öncelikle şunu söylemek gerekir ki Savaşçı dizisinin yapımcısı olan limon film geçtiğimiz sezon zaman zaman dizi ekibi ile ters düşmüş ve oyuncu ücretlerini ödeyemediği için oyuncular iş bırakma eyleminde bulunmuştu. Kısacası limon yapım ile Savaşçı dizisinin oyuncuları arasında alacakları maaş konusunda zaman zaman gecikmeler yaşandığı için problemler çıkmaktadır. Bu problemlerin tekrar yaşanmaması için dizi ekibiyle limon yapım arasındaki görüşmeler devam etmekte olup kısa süre sonra sonuç alınacağı belirtildi.

Savaşçı dizisi 4. Sezon Neler Olacak? 2019-2020 TIKLAYIN

Diğer yandan Savaşçı dizisinin 2019-2020 yeni sezon için hazırlıkları da son hız devam ediyor. Savaşçı dizisinin yeni 4. sezonda başlayacağı tarih izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Aldığımız bilgilere göre çekimleri Eylül ayında başlayan Savaşçı dizisinin ancak ekim ayında yeni sezonuna başlayacağı büyük bir değişiklik olmazsa 13 Ekim 2019 pazar günü Savaşçı 4. sezonu ilk bölümüyle Fox TV ekranlarında seyirciler izleyebilecek.

Savaşçı Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayor kesin tarihiSavaşçı dizisi 2019/2020 sezonu 13 Ekim 2019 pazar günü başlıyor:

Dizioyuncu.com sitesine gelen son haberlere göre Savaşçı dizisinin yeni 4. sezonuna başlama tarihi kesinleşti. Ancak limon film ile dizi oyuncuları arasındaki yukarıda bahsetmiş olduğumuz maddi konulardaki sözleşmelerin yenilenmesi ve güncellenmesi için görüşmeler devam ederken Savaşçı dizisinin Ekim ayında başlayacağı ve diğer dizilerden sonra yayınlanmaya başlayacağını şimdiden belirtelim. Büyük bir değişiklik olmazsa Savaşçı 13 Ekim 2019 pazar günü yeni 4. sezonuna başlamış olacak. Ancak dizinin çekimleri gecikebilir veya dizi oyuncuları ile limon film arasındaki görüşmeler aksamaya uğrarsa dizinin daha da geç yayınlanabileceğini de yine buradan belirtmemiz gerekir. Eğer herhangi bir gecikme yaşanacak olursa bu sayfada Savaşçı dizisinin neden ertelendiğini niçin geç yayınlandığını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Savaşçı Dizisi Yeni 4. Sezon Ne Zaman BaşlayacakSavaşçı dizisi yeni 4. sezona neden başlamadı?

Savaşçı pazar günleri ekrana geldiği son 3 sezondur reytingleri adeta silip süpürüyor ve Pazar günlerinin reyting birincisi olmaya devam ediyordu. Yeni 4. sezonda da Savaşçı pazar günleri yayınlanacağı ve Fox TV ekranlarında kendi gününde kendi saatinde başlayacağını şimdiden belirtelim. Ancak Savaşçı dizisinin 4. sezon başlama tarihi bir süre ertelendi. Daha önce Eylül ayının sonunda başlayacağı duyurulan Savaşçı dizisinin çekimleri son hızla devam etmesine rağmen 2019-2020 sezonunda Savaşçı dizisinin başlama tarihinin Ekim ayına kaldığı hatta Ekim ayının ilk haftası değil 2. haftası dizinin yayınlanabileceği duyuruldu.

Savaşçı dizisinin neden başlamadığı niçin geciktiği ve ertelendiği konusunda sizlere söyleyebileceğimiz tek nokta yukarıda bahsetmiş olduğumuz oyuncuların ücret alma konusudur. Limon film ile dizi ekibi arasındaki görüşmeler kesinliğe ulaşıp yeni sözleşme imzalanınca dizinin yeni sezona başlayacağı FOX TV’de Pazar günleri saat 20.00 da ekrana geleceğini şimdiden duyurmuş olalım. Muhtemelen Savaşçı dizisinin yeni sezona başlama tarihi ise 13 Ekim 2019 pazar günü olacak.

Savaşçı Yeni 4. Sezon tarihi 13 Ekim 2019 pazar günüSavaşçı dizisine yeni sezonda gelen giden yeni oyuncular 2019-2020

Geçtiğimiz yıl Savaşçı dizisine birçok yeni oyuncu dahil olmuş bir çoğu da vurularak veya ölerek diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda da biraz gecikerek başlayacak olan Savaşçı dizisinin kadrosuna yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Ekim 2019’da başlayacak olan Savaşçı dizisinin 4. sezonuna katılan oyuncuları bu sayfada duyuramasak da sizler için yeni bir sayfa oluşturarak Savaşçı dizisine 4. sezon gelen giden oyuncuları sizler için hazırladık. Tıklayın >> Savaşçı dizisi 4. sezon Gelen Yeni oyuncular

Sonuç olarak Savaşçı dizisinin 2019-2020 sezonunda FOX TV’de Ekim ayında yayınlanmaya başlayacağı büyük bir aksilik olmazsa 13 Ekim 2019 pazar günü 4. sezon ilk bölümü ile FOX TV’de ekrana geleceğini bir kez daha hatırlatalım. Sevilerek izlenen Savaşçı dizisinin oyuncularını, yeni kadrosunu FOX TV’de ekrana geleceği tarihi kısaca yazmaya çalıştık. Sizler de yorum ve görüşlerinize Savaşçı dizisi hakkındaki fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Savaşçı Dizisinin başlama tarihi 2019-2020 yeni sezonSoru: Savaşçı dizisinin yeni sezonunun gecikmesi sizce doğru mu, tüm diziler başlamışken Savaşçı dizisinin Ekim ayına kalmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum yaz

4 Yorum

  1. YENİ YILINIZI KUTAR HAYIRLI GEÇMESİNİ DUALARIMIZLA FOX TV AİLSİNİ NE TAKTİRLERİMİZİ SUNARIZ SAVAŞÇI DİZİYİ ÖZENLE İZLİYOUZ BAŞARILAR DİLERİZ İYİ YILAR DURSUN KAYA TOKAT İLİ NİKSAR GÖKÇEOLUK KÖYÜDEN AİLEYİM PENDİK YAYALAR İST CEP .05382596567

  2. Avatar DURSUN KAYA ENÜSTÜN BİR DİZİ AŞLA İZLİYORUZ AİLEMLE SAVAŞÇI DİZİYİ YAPANA VE GURUBUNA ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİZ NEZAMAN GÖRÜŞEBİLİRİZ TAKTİRLERİMİZİ SUNARIZ CEP TEL 05382596567

    SAVAŞÇI DİZİYİ YAPAN SANATÇILARA ÜSTÜN BAŞARILAR DİLER AYNI ASKERİMİZİ ÖZÜMÜZDE GÖRDÜK GERÇEK BİR DİZİ YAPIYORSUNUZ BAŞARI VE TAKTİRLERİMİZİ SUNARIZ CEP TEL 0538 2596567 SAYGILAR VE SEVGİLERİMİZİ FOX TV YE DE BAŞARILAR DİLERİZ

  3. Avatar kayhan yıldırım denizli merkez

    yorum yazrken fox tv 5 sezon istiyorum savaşcı gelsin 2020 2021 yıldır

Etiketler