Savaşçı Dizisi Mösyö Kimdir? Cem Kurtoğlu

Bu konumuzda sizlere 5. sezondur Fox Tv de ekranlara gelen ve geniş izleyici kitlesine sahip olan Savaşcı dizisine yeni katılan başarılı oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Mösyö karakterini yakından tanıtacağız. Pandemi dolayısıyla ara verilen dizi bu sezona bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Kadrosuna birçok usta ismin dahil olduğu diziye başarılı oyuncumuz Cem Kurtoğlu da katılmıştır. Diziyi merakla bekleyenler tarafından bu oyuncumuz ve dizide hayat vereceği karakterde oldukça dikkat çekmiştir. Bizde sizlere Savaşçı dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Cem Kurtoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Mösyö karakterini yakından tanıtacağız.

Savaşçı Dizisi Mösyö Karakteri Kimdir?

Dizinin 5. sezonuna katılan bu karakterin nasıl bir özellikte olacağı hakkında henüz bir bilgi yoktur. Ancak tahminlerimize göre Mösyö karakteri, Kılıç Timine karşı savaşan biri olacaktır. Bizler Mösyö karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Savaşçı Dizisi Mösyö Kimdir

Savaşçı Dizisi Mösyö Kimdir?

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizide Mösyö karakterine usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu hayat verecektir. Heyecanla beklenen dizinin sıkı takipçileri de bu oyuncumuzu merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için Savaşçı dizisine 5. sezonda dahil olan usta oyuncu Cem Kurtoğlu’nu yakından tanıtacağız ve Cem Kurtoğlu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cem Kurtoğlu Kimdir?

61 yaşında ki usta oyuncumuz 31 Temmuz 1959 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan oyuncu, bir süre Ankara da, daha sonra ise İstanbul Devlet Tiyatro’sunda çalışmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Cem Kurtoğlu, onlarca önemli projede seslendirme yapmıştır. Kamera karışısına ilk defa 1982 yılında Pereveze Öncesi dizisiyle geçen oyuncumuz, 1990-1991 yılları arasında TRT 1’de yayınlanan Gün Başlıyor programının sunuculuğunu üstlenerek sunuculuğa da adım atmıştır. Bugüne kadar onlarca film ve diziyle karşımıza çıkan Cem Kurtoğlu, kamera karşısına en son 2020 yılında yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisiyle geçmiştir.

Cem Kurtoğlu Yer Aldığı Diziler

Gençliğim Eyvah – 2020
Kurşun – 2019 – Fahri Önal
Küçük Ağa – 2015
Kahireli Palas – 2013 – Muzaffer Kahireli
Yıllar Sonra  – 2011 – Kadir
Kurşun Bilal –  2011 – Faruk
Umut Yolcuları – 2010 – Kemal
Yaprak Dökümü – 2009 – Konuk Oyuncu
Yağmurdan Sonra – 2007 – Hulusi
Arka Sokaklar -2006 – Konuk Oyuncu
2004: Şubat Soğuğu – Yakup Kenanlı
2003: Hekimoğlu – Arslan
2002: Sırlar Dünyası
2000: Savunma
1991: Yol Palas Cinayeti – Mükerrem
1993: Son Söz Sevginin – Vedat
1992: Son Umut
1998: Marziye
1982: Preveze Öncesi
1986: Duvardaki Kan
1985: Bugünün Saraylısı

Cem Kurtoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol alan usta oyuncumuz sosyal medyayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan usta oyuncumuzun instagram da 432 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Cem Kurtoğlu’nun resmi instagram hesabı: @cemkurtogluu

Cem Kurtoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden usta oyuncumuz evlidir ve oyuncumuzun Can ve Mert adında da iki oğlu vardır.

Cem Kurtoğlu Kıyafetleri

Bugüne kadar onlarca dizi ve filmle karışımıza çıkan usta oyuncumuzun Cem Kurtoğlu, Savaşçı dizisine 5. sezonda dahil olmuştur. Bizde sizler için bu sezon Savaşçı dizisiyle bizlerin karşısında olacak olan oyuncumuzun dizide giydiği, ceket, pantolon, gömlek, mont, kaban, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere bu sezona bomba gibi gelmeye hazırlanan Savaşçı dizisine yeni katılan usta oyuncumuz Cem Kurtoğlu’nu ve dizide hayat vereceği Mösyö karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Savaşçı Dizisi Mösyö Kimdir? konusunda detaylı bilgiler verdik. Savaşçı Dizisi Yeni Oyuncuları 2021

Etiketler