Savaşçı Dizisi 2021 Yeni Oyuncu Kadrosu (Güncel)

Bu konumuzda sizlere Savaşçı Dizisi 2021 Güncel Yeni Oyuncu Kadrosunu, ekranların sevilen dizisi Savaşçı dizine 2021 de yeni katılan oyuncuları yakından tanıtacağız. Ekranların sevilen dizisi pandemiden dolayı bir süre ekranlara ara vermişti. Aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan dizi yeni sezonda kaldığı yerden ediyor. Başarılı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Şafak Bal oturmaktadır. Fox Tv de yeni sezonu başlayacak olan dizi, oldukça iddialı oyuncu kadrosuyla ekranlara bomba gibi gelmeye hazırlanıyor.

savasci dizisi yeni oyuncu kadrosu

Başarılı dizide hepimizin bildiği gibi bazı vedalar olmuştu. Dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay Yasak Elma dizisine gitmişti. Aynı zamanda Zerrin Sümer, Gaye Turgut Evin, Bahadır Buyruk gibi başarılı isimlerde diziden ayrılmıştır. Her dizide olabileceği gibi Savaşçı dizinden de bazı kişiler ayrılırken diziye bazı isimler dahil oldu. Onlar Erkin Mert Daymaz, Anıl Tetik, Erkan Meriç ve Tamer Karadağlı’dır. Diziye oldukça başarılı isimlerin dahil olmasıyla yeni sezonda aldığı reytinglerin artacağını düşünüyoruz. Askeri dram türündeki diziye yeni katılan oyuncuları ve hayat verdikleri karakterleri bizde sizler için yakından tanıttık.

Savaşçı dizisi oyuncu kadrosu

Ekin Mert Daymaz
Erkan Meriç
Anıl Tetik-Astsubay Savaş Çiğiltepe
Tamer Karadağlı-Albay Göktürk
Sarp Levendoğlu-Yüzbaşı Haydar Bozkurt
Murat Sezerli-Albay Halil İbrahim Kopuz
Alp Öyken-Mehmet Arif
Serhat Nalbantoğlu-Tümgeneral Ahmet Kutalmış
Ediz Hun
Sevcan Yaşar(Dizi ile anlaşmadı)
Güneş Zavrak
Cem Kurtoğlu – Mösyö
Serenay Aktaş- Teğmen Selcen Efe,
Feyza Sevil Güngör- Ayça,
Zerrin Sümer- Akkız Bozkurt…

gunes zavrak savasci dizisine katildi

Güneş Zavrak

Savaşçı dizisi 5. sezonunun Fox TV de yayınlanacağı da kesinleşmişken dizinin kadrosuna yeni oyuncular dahil oluyor. Güneş Zavrak Savaşçı dizisi kadrosuna katıldı. Güneş Zavrak kimdir? Güneş Zavrak 1988 Eskişehir doğumludur. Hacettepe Spor Bilimleri Teknolojisi Bölümü mezunudur. İlk kez Pis Yedili dizisinde rol aldı. Kaybedenler Kulübü, Elimi Bırakma, Ayrılsak da Beraberiz dizi filmlerinde rol aldı. Güneş Zavrak instagram hesabı https://www.instagram.com/guneszavrak/

sevcan yasar savasciya katildi

Sevcan Yaşar

Sevcan Yaşar Savaşçı dizisi kadrosuna katıldı. 5. sezonunda yeni bir ekiple seyirci karşısına geçecek olan Savaşçı dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Sevcan Yaşar Savaşçı dizisine dahil oldu. Sevcan Yaşar 1990 İzmir doğumludur. 23. Miss Model of Turkey birincisi oldu. Sonrasında Çin’de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da birinci oldu. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro mezunudur.Böyle Bitmesin, Aramızda Kalsın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahtiyar Ölmez ve Erkenci Kuş dizilerinde rol aldı. Sevcan Yaşar instagram hesabı https://www.instagram.com/svcnysr/ Sevcan Yaşar Savaşçı dizisi 2021 oyuncu kadrosunda..

savasci dizisi Ekin Mert Daymaz

Ekin Mert Daymaz

2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda da dünyaya gelmiştir. Oyuncu Haliç Üniversitesinde antrenörlük ve fitness okumaktadır. Berat Model Of Turkey yarışmasında 3 olan oyuncu 2016 yılında 3 televizyon dizisinde oynamıştır.İlk kez kamera karşısına 2014 yılında Not Defteri dizisi ile çıkan oyuncu dizide Egemen Şanoğlu karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel, Kırlangıç Fırtınası gibi dizilerde de oynamıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Gençliğim Eyvah dizisinde başrol oynayarak geçen başarılı oyuncu şimdi ise Fox Tv’nin iddialı dizisi Savaşçı’nın oyuncu kadrosuna katılmıştır ancak dizide nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz belli değil. Son zamanlarda ise kendi gibi oyuncu olan Tuğba Büyüküstün ile adı aşk dedikodusuna karışmıştır.

savasci erkan meric kimdir

Erkan Meriç

26 Temmuz 1986 yılında Adana da dünyaya gelen oyuncu ilköğretim ve lise eğitimini Mersin de okumuştur.Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve Best Photo Model seçildi. 2009 yılında Best Model of Turkey 2009 yarışmasına tekrar katıldı ve bu yarışmayı da kazanarak Türkiye birincisi oldu ve Dünya’nın en iyi erkek mankeni ünvanını almıştır. İlk kez kamera karşısına 2011 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile çıkan oyuncu dizide Polat’ın adamı olarak rol almıştır. Genç oyuncu Acayip Hikayeler, Beyaz Karanfil, Bedel gibi dizilerde de oynamıştır. Kamera karşısına en son Adını Sen Koy dizisiyle geçen oyuncumuz yeni sezonda Fox Tv’nin sevilen dizisi Savaşçı ile izleyici karşısına geçecektir. Erkan Meriç Savaşçı dizisi 2021 oyuncu kadrosunda..

savasci anil tetik

Anıl Tetik

Yeni sezonda Savaşçı dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan yakışıklı oyuncu dizide Astsubay Savaş Çiğiltepe karakterine hayat verecektir. 10 Haziran 1990 yılında dünyaya gelen oyuncumuz, Kadir Has üniversitesi ve Haliç Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa Alemin Kralı dizisiyle geçen oyuncumuz yeteneği ve yakışıklılığıyla yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor yarışmasına katılarak adını duyuran oyuncumuz, Tek Türek, Kızım İçin gibi başarılı dizilerde de rol almıştır. Anıl Tetil Sol Yanımdan sonra Savaşçı dizisi 2021 oyuncu kadrosunda..

savasci dizisi tamer karadagli kim

Tamer Karadağlı-Göktürk Albay

24 Mayıs 1967 tarihinde Ankara da dünyaya gelen oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamere karşısına 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisi ile çıkan oyuncu dizide Selçuk karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Babam Olur Musun, Demir Leblebi, Çocuklar Duymasın gibi dizilerde de oynamıştır. Başarılı oyuncu birçok oyunda ve seslenmede de bulunmuştur. Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Haluk karakteri sayesinde tüm ülke tarafından tanınır hale gelen oyuncumuz şimdi ise başarılı dizi Savaşçı’nın 2021 oyuncu kadrosuna başrol olarak dahil olmuştur. Dizide gözükara ve korkusuz biri olan Göktürk Albay karakterine hayat verecektir.

Cem Kurtoğlu – Mösyö

Savaşçı Dizisi Mösyö Kimdir

Savaşçı dizisinin 2021 yeni oyuncu kadrosuna katılan oyunculardan birisi de Cem Kurtoğlu oldu. Cem Kurtoğlu Savaşçı dizisinin 2021 kadrosunda Mösyö karakterine hayat verecek.

savasci sarp levendoglu

Sarp Levendoğlu-Yüzbaşı Haydar Bozkurt

25 Aralık 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Bilgi Üniversitesinde Görsel İletişim Tasarımı okudu ve İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. İlk kez kamera karşısına 2002 yılında O Şimdi Asker filmi ile çıkmıştır film de Yunan Asker karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Lise Defteri, Emret Komutanım, Zeliha’nın Gözleri gibi dizilerde de oynamıştır. Emret Komutanım ve Gece Gündüz dizilerinde de yönetmenlik yapan başarılı oyuncumuz birçok dizi ve film de oynamıştır. Oyuncunun en sen yer aldığı dizi Savaşçı dizisidir. Diziden ayrıldı gibi haberler çıksada oyuncumuz hâlâ Savaşçı dizinin başrolünde Haydar Bozkurt karakterine hayat vermeye devam etmektedir.

savasci murat serezli kim

Murat Sezerli-Albay Halil İbrahim

3 Ekim 1969 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu,  Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Çalıştığı dönem, arada sırada reklam filmlerinde oynamaya giden oyuncu o şekilde dikkat çekmeyi başarmış ve oyunculuğa adım atmıştır. Oynadığı reklam filmleri sayesinde Kristal Elma kazanan oyuncumuz, kariyerinde ki çıkışı Av Mevsimi ve Devrim Arabaları projeleri sayesinde yakalamıştır. Aynı zamanda seslendirme, yönetmenlik ve sunuculuk yapan başarılı oyuncumuz en son 2013 yılında Kapanmadan Kazan yarışma programını sunmuştur. Böyle Bitmesin,Sihirli Annem, Hayat Bilgisi,Türk Malı gibi yayınlandığı döneme damga vuran dizilerde yer alan oyuncumuz şimdi ise Fox Tv’nin reyting rekortmeni Savaşçı dizindedir. Hepimizin bildiği gibi dizide bazı vedalar yaşanmıştı. Diziden Murat Serezli’nin de ayrıldığı gibi haberler çıktı. Ancak böyle bişey yoktur oyuncumuz hâlâ Savaşçı dizinin başrolünde yer almaya devam etmektedir.

savasci alp oyken kimdir

Alp Öyken-Mehmet Arif Kırlangıç

Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 77 yaşındaki usta oyuncu 1989 yılında, bir çocuk programı olan Susam Sokağı’nda hayat verdiği Tahsin Usta karakteri ile kariyerinde ki çıkışı yakalamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Papa VII. Clemens karakterine hayat veren oyuncumuz Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda olmaya devam etmektedir. Dizide emekli bir asker olan Mehmet Arif’e hayat vermektedir.

serhat nalbantoglu savasci dizisi

Serhat Nalbantoğlu-Tümgeneral Ahmet Kutalmış

7 Mart 1959 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu, tiyatro eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’nda sanatçı olarak çalışmaya başlayan oyuncumuz, Trabzon Devlet Tiyatrosuna gitmiştir. Aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapan başarılı oyuncumuz, en son 2012 yılında, Hürrem Sultan isimli bir tiyatro oyununu yönetmiştir. Kamera karşısına ilk defa 1996 yılında Istanbul Kanatlarımın Altında projesiyle geçen oyuncumuz bu yıl sevilen dizi Kırmızı Oda’ya da konuk olmuştur. Arka Sokaklar, Yalan Dünya, Deniz Yıldızı gibi başarılı projelerde yer alan oyuncunu 2017 yılında beri de Savaşçı dizisinde yer almaktadır. Dizide Tümgeneral Ahmet Kutalmış karakterine hayat vermektedir.

ediz hun savasci dizisi

Ediz Hun

80 yaşındaki usta oyuncu 22 Kasım 1940 yılında doğmuştur. Üniveriste eğitimini Almanya da alan oyuncu, 1963 yılında ilk defa kamera karşısına Genç Kızlar isimli filmle geçmiştir. 1970 yıllarda sinemayı bırakan oyuncumuz, Norveç’e giderek Biyoloji ve Çevre Bilimleri bölümünü ikincilikle bitirmiştir. 3 Ocak 1973 yılında Berna Gün ile evlenen oyuncunun Bengü ve Burak isminde iki çocuğu vardır.18 Nisan 1999 Genel Seçimlerinde Anavatan Partisi’nden İstanbul milletvekili olarak seçilen oyuncu, 1999-2002 yılları arasında milletvekilliği yapmıştır. Aynı zamanda birçok alanda ödüllerde almıştır. Usta oyuncu bu zamana kadar onlarca film ve dizide rol almıştır, bunlardan bazıları;Tanrı Misafiri,Asi Kalpler,İlk Aşk,Asla Unutma, Azize, Anadolu Kartalları’dır. Usta oyuncumuz kamera karşısına en son 2018 yılında Arif V 216 filmiyle geçmiştir. Ediz Hun Savaşçı dizisi 2021 oyuncu kadrosunda..

Ali Tarık Fındık- Astsubay İlyas Karaca

Savaşçı dizisi kadrosuna Ali Tarık Fındık katıldı. Savaşçı dizisinde Astsubay İlyas Karaca karakterini canlandıran Ali Tarık Fındık 1986 İstanbul doğumludur. Kavak Yelleri dizisinde rol aldı. Fox TV de Arka Sıradakiler dizisinde oynadı. Son olarak Aşkın Halleri isimli dizide oynadı. Ali Tarık Fındık Savaşçı dizisinde Astsubay İlyas Karaca rolünü canlandırıyor. Ali Tarık Fındık instagram hesabı https://www.instagram.com/alitarikfindik/

ali tarik findik kimdir
Serkan Kuru- Astsubay Başçavuş Ali Çekiç

Serkan Kuru Savaşçı dizisinde rol alacak. Serkan Kuru Savaşçı dizisinde Astsubay Başçavuş Ali Çekiç karakterini canlandırıyor. Serkan Kuru 1978 Bursa doğumludur. Balıkesir Üniversitesi’nde Endüstriyel Elektronik Bölümü mezunudur. Serkan Kuru instagram hesabı Balıkesir Üniversitesi’nde Endüstriyel Elektronik Bölümünde eğitim aldı. Şevkat Yerimdar, Kara Para Aşk, Çanakkale Yüzyıllık Mühür, Bahtiyar Ölmez, Meleklerin Aşkı, Tatlı Bela dizi filmlerinde rol aldı.

savasci serkan kuru kimdir

Serenay Aktaş- Teğmen Selcen Efe

Savaşçı dizisi kadrosuna Serenay Aktaş katıldı. Serenay Aktaş Savaşçı dizisinde Teğmen Selcen Efe rolünü canlandırıyor. Serenay Aktaş 1993 İstanbul doğumludur. Futbol oynayan Serenay Aktaş sonrasında oyunculuğa başladı. Serenay Aktaş Türk Malı, Yahşi Cazibe, Kalbim Seni Seçti, Alemin Kralı, Gülümse Yeter, İlişki Durumu Evli, Meryem, Survivor Ünlüler Gönüllüer ve Survivor All Star programlarında dizi filmlerinde rol aldı. Serenay Aktaş instagram hesabı https://www.instagram.com/serenayaktas/

serenay aktas tegmen selcen efe kimdir

Feyza Sevil Güngör- Ayça

Savaşçı dizisinde rol alan oyuncu Feyza Sevil Güngör dizide Ayça rolünü canlandırıyordu. Savaşçı dizisinde Ayça rolünü oynarken dizinin yeniden başlaması ile diziye geri dönüş yapmış oldu. Feyza Sevil Güngör Savaşçı dizisinde Ayça rolü ile tanındı ilk dizisiydi. Feyza Sevil Güngör instagram hesabı https://www.instagram.com/feyzasevilfc/?hl=tr

feyza sevil gungor savasci dizisinde ayca rolunde

Zerrin Sümer- Akkız Bozkurt

Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesi. Mersin’in Mut İlçesi, Karacaoğlan köyünde yaşıyor. Haydar’ın dünyada korktuğu tek insan. Akkız’ın lafı üzerine ne o, ne de kardeşi Hüseyin bir şey söyleyebilir. Akkız; güçlü, dirayetli, dominant, mücadeleci, dediğim dedik bir kadın. Tatlı sert, sevimli bir tavrı var. Doğru bildiği şeyi sakınmadan söyler. Haksızlığa tahammülü yok. İki oğlunu da vatan, millet bilinciyle yetiştirmiş. Haydar asker olduğu için övünür. Sorsanız Haydar’ı asker olması için doğurmuştur zaten. Genç yaşta dul kalmış, iki oğlunu bugünlere getirmiştir. Haydar’ın karısı Gökçen’i çok sever. 

Zerrin Sümer 1945 İzmir Bergama doğumludur. Bergama Halk Eğitim Merkezi tiyatro grubuna katıldı. Vizontele, Kadın İsterse, Meryem, Güzel Köylü, Kara Bela, Sakarya Fırat, Sefirin Kızı dizi filmlerinde rol aldı.

savasci zerrin sumer akkiz bozkurt

Savaşçı dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak?

2017 yılından beri aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan dizi pandemi sürecinden dolayı ekranlara bir süre ara vermişti. Başarılı dizi yeni sezonda oldukça başarılı isimlerle beraber ekranlara bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv de yayınlanacak olan dizinin yeni sezon tarihî tam olarak netleşmemiştir. Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizisi Savaşçı dizine 2021 de yeni katılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

savasci dizisi oyuncu kadrosu 2021 (1)

Etiketler