Savaşçı Demir Döğen Kimdir? Gerçek Adı (Ogeday Girişken) Bilgileri

Fox TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Savaşçı dizisinin kadrosuna Demir Döğen ünvanı ile yeni bir oyuncu dahil oldu. 2019-2020 yeni sezonunu 13 Ekim 1019 pazar akşamı yayınlayacağı yeni bölüm ile başlatan Savaşçı dizisinde Demir Döğen kimdir gerçek adı ve bilgileri nedir oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda savaşçı dizisine yeni katılan oyunculardan birisi olan Demir Döğen hakkında bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Savaşçı dizisi Demir Döğen rolü Ogeday GirişkenSavaşçı Dizisi Demir Döğen kimdir?

Savaşçı dizisine yeni sezonda dahil olan oldukça genç askerlerden birisidir Demir Döğen rolü. Özel Kuvvetler konusunda oldukça eğitimli bir asker olan Demir Döğen karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ogeday Girişken‘dir. Ogeday Girişken Demir Döğen karakterine hayat verecek olan savaşçı dizisinin yeni oyuncularından biridir. 25 yaşında olan savaşçı dizisinin Demir Döğen’i Kılıç timinin yeni bir askeri olarak diziye katılmış hem cesareti hem de kendine olan özgüveni ile dikkatleri üzerine çeken Demir Döğen herkesin merak ettiği isimlerden birisi olmuştur.

Ogeday Girişken Savaşçı dizisinde Demir Döğen rolündeSavaşçı Demir Döğen rolündeki Ogeday Girişken kimdir?

2019-2020 sezonunda Fox TV ekranlarında devam etmekte olan savaşçı dizisinde astsubay çavuş Demir Döğen karakteriyle katılmış olan Ogeday Girişken isimli bu oyuncuyu izleyiciler TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programına katılmasıyla hatırlayacaktır. Survivor programında adından çokça söz ettiren Ogeday Girişken 2017 Survivor programına katılmış ve o sezon finalde kazanan isim olmuştur. Savaşçı dizisinin yapımcıları Ogeday Girişken’i kadroya dahil ederek hem dizideki aksiyon sahnelerinde onu kullanmak hem de tanınmış bilindik bir oyuncuyu kadroya dahil ederek dikkat çekmek istediler.

Savaşçı Demir Döğen karakteri kimdirOgeday Girişken kimdir? Savaşçı Demir Döğen karakteri..

Ogeday Girişken 1992 yılında Adana ilimizin Seyhan ilçesinde doğmuş bir dizi oyuncusudur. 1.84 boyunda ve 80 kilo ağırlığında olan Ogeday Girişken üniversite eğitimini İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Ogeday Girişken beden eğitimi öğretmeni olmak yerine mezun olduktan sonra Fenerbahçe kürek takımına seçilerek Fenerbahçe forması altında mücadele etmeye başlamıştır. Daha sonra 2017 yılında katılmış olduğu Survivor yarışmasıyla herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Ogeday Girişken almış olduğu oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ve pazar günü ekrana gelen 1 litre gözyaşı dizisinde Teoman karakteri ile ön plana çıkmıştır.

Savaşçı dizisine yeni gelen Demir Döğen rolü kimOgeday Girişken Savaşçı dizisinde Demir Döğen karakterinde: Yeni sezonda savaşçı dizisinde oynayacak olan Ogeday Girişken dizide oldukça ünlü oyuncularla oynayacağı için oldukça şanslı görünüyor. 4. sezonuna başlayacak olan savaşçı dizisinin kadrosuna dahil olan ve dizide Demir Döğen isimli astsubay çavuşu canlandıracak olan Ogeday Girişken 13 Ekim 2019 pazar akşamı başlayacak olan savaşçı dizisinin kadrosunu renklendiren oyunculardan birisi olacak. Savaşçı dizisine yeni gelen oyuncuların kimler olduğunu daha önce sizlere bu sayfada açıklamıştık, lütfen tıklayın >> Savaşçı yeni 4. sezon gelen oyuncular 2019/2020

Savaşçı dizisinde Demir Döğen kimdirSavaşçı Demir Döğen karakteri Ogeday Girişken’in Sevgilisi Var mı?

Evet var, Savaşçı dizisinde Demir Döğen karakteri olan Ogeday Girişken’in İlayda Yalçın isimli bir sevgilisi var.   Ogeday Girişken Survivor adasına giderken Survivor gönüllüler takımında yer almış ve adaya sevgiyisi İlayda Yalçın’ı bırakıp gitmişti. Yarışmada sık sık özlediğini belirtip gözleri dolan ünlü oyuncu yarışmadan sonra aşklarını yaşamaya devam ettiler.Ogeday Girişkenin sevgilisi var mı evli mi

Savaşçı dizisine dahil olan ve Demir Döğen karakteriyle karşımıza çıkacak olan Ogeday Girişken’i siz nasıl buldunuz, dizideki rolünü beğendiğiniz mi? Bu konudaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Etiketler