Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir? Yeni Başrol (Erkan Meriç)

Yeniden ekranlarda yerini almak için hazırlıkları sürdürülen dizi son zamanlarda oyuncularının ayrılığı ile gündeme gelmişti. Dizinin tekrardan yayınlanması için diziden ayrılan oyuncuların yerine yenileri gelmeye başladı bile. Diye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Bektaş Subaşı oldu. Bizde konumuzda sizler için Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz.Savaşçı Bektaş Subaşı Karakteri

Savaşçı Bektaş Subaşı Karakteri

Bektaş Subaşı, 30’lu yaşların başında bir komutandır. Tokatlıdır. Kılıç Timinin yeni komutanıdır ve keskin nişancıdır. Mesleğinde başarılı ve vatanına çok bağlı bir komutandır olmasının yanı sıra silahlara fazlaca bir ilgisi vardır. Bekardır. Aşık olduğu sevgilisinin teröristler tarafından öldürülmesi sonucu aşka küsmüştür. İleri derecede İngilizce, Kürtçe ve Arapca’yı çok iyi bilmektedir. Pek çok önemli terör olayında başarı elde etmiştir.

Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir?

Savaşçı Bektaş Subaşı KimdirSavaşçı dizisinde yer alacak olan Bektaş Subaşı karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak edildi. Bektaş Subaşı karakterine başarılı oyuncumuz Erkan Meriç hayat verecektir. Sizler için haberimizin devamında da Erken Meriç’in hayatı, bilgileri, dizileri ve sosyal medya hesabı gibi konularla ilgili tüm detayları yazdık.

Erkan Meriç Kimdir?

Erkan Meriç KimdirErkan Meriç, 26 Temmuz 1986 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 1,94 boyundadır. Mersin Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulundan mezun olmuştur. Oyuncu olmasının yanı sıra aynı zamanda da modacıdır. 2009 yılında  Best Model of The Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Bir süre  modellik yaptıktan sonra oyunculuk sektörüne girme kararı almıştır. 2007 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir.

savasci dizisi erkan meric

Erkan Meriç’in Dizileri

2018 – Adını Sen Koy (Ömer)
2016 – Hayat Çizgisi Suriye (Doğan)
2016 – Adını Sen Koy (Ömer)
2014 – Beyaz Karanfil
2012 – Zeynep’in Hikayesi
2012 – Acayip Hikayeler
2007 – Kurtlar Vadisi Pusu

Erkan Meriç Resmi İnstagram Hesabı

Erkan Meriç Resmi İnstagram HesabıBaşarılı oyuncumuz Erkan Meriç, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve sık sık paylaşım yapmaktadır. Erkan Meriç’in instagram hesabında 317 gönderisi ve 265 binde takipçisi bulunmaktadır. Erkan Meriç’in resmi instagram hesabı kullanıcı ismi : @erkanmrc

Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir? sorusunun yanıtını sizlerle paylaştık. Sizin de konu hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bekliyoruz. Savaşçı dizisi Bektaş Subaşı karakteri hakkındaki sorularınızı da bize iletebilirsiniz.

Etiketler