Savaşçı Ayça Kimdir? General Ahmet Kutalmış’ın Kızı (Seçil Buket Akıncı)

2019-2020 yeni sezonda Savaşçı dizisine dahil olan yeni oyuncular konumuzda diziye gelen Ayça karakterinden bahsetmiştik. Ancak hem oyuncunun güzelliği hemde babasının dizideki önemli konumundan dolayı ayrı bir konu olarak açarak sizlere tanıtmak istedik. Savaşçı Dizisi Ayça Kimdir? General Ahmet Kutalmış’ın Kızı Ayça karakteri (Seçil Buket Akıncı) hakkında bilgileri sizlere burada yazmak istiyoruz.

Savaşçı dizisi Ayça kimdirSavaşçı Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın Kızı Ayça Kimdir?

Savaşçı dizisine 4. sezon dahil olan oyunculardan birisi olan Ayça karakteri hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Savaşçı dizisine 4. yeni sezon gelen oyuncuları merak edenler lütfen Tıklayın >> Savaşçı Dizisi 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncular 2019-2020 Savaşçı dizisine dahil olan Ayça karakterinin kim olduğunu hemen yazalım. Çünkü dizide Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın Kızı Ayça oldukça merak uyandıracak bir isim.

Savaşçı Ayça Rolü Kimdir? Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın Kızı Ayça’nın Gerçek Adı Bilgileri

Savaşçı dizisine yeni sezonda dahil olan Ayça karakterini canlandıran ve Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça olarak bilinen güzel oyuncunun gerçek adı Seçil Buket Akıncı‘dır. Seçil Buket Akıncı oldukça güzel yüzü ve daha önce oynadığı diziler ile özel hayatına dair merak edilen herşeyi burada sunmak istiyoruz. Seçil Buket Akıncı sadece Savaşçı da canlandırdığı Ayça karakteri ile değil daha önceki dizileri ile de tanınan oyuncularımızdan birisidir.

Savaşçı dizisi Ayça karakteri kimdirSavaşçı dizisi Ayça Rolü Kimdir? Seçil Buket Akıncı

1988 yılında İstanbul ilimizde doğmuş olan güzel oyuncu Seçil Buket Akıncı yüksek öğrenimini Trakya Üniversitesinde tamamlamıştır. Savaşçı dizisindeki Ayça karakterinden önce bir çok dizide rol alan güzel oyuncu sırasıyla Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, Çocuğun Var Derdin Var, Baba, Emret Komutanım, Tuzak, Arka Sokaklar, Doktorlar, Emanet Kız, Esir Kalpler, Annem, Şefkat Tepe, Farklı Boyutlar, İnsan Aldandı, Bebek İşi, Kardeş Payı, Kocamın Ailesi, Kalbim Ege’de Kaldı ve Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde rol almıştır.

Aslında bu kadar çok dizide oynayınca daha meşhur ve tanıdık bir isim olacağını düşünebilirsiniz ama bir çok kişi onu Savaşçı dizisindeki Ayça rolüyle tanıyacak. Miray Daner ile birlikte Bir Litre gözyaşı dizisinde de rol almıştı güzel oyuncu:Seçil Buket Akıncı hangi dizilerde rol aldı

Seçil Buket Akıncı İstanbul’da dünyaya gelmiş olsa da aslen nereli olduğuna dair çok net bilgi bulunmuyor. Savaşçı dizisinde Ayça rolüyle izleyeceğimiz Seçil Buket Akıncı bekar mı sevgilisi var mı gibi soruları merak edenler için hemen söyleyelim. Seçil Buket Akıncı evli ve eşi ise Onur Akıncı’dır. Seçil Buket Akıncı Aslan burcudur.

Seçil Buket Akıncı hakkında Savaşçı dizisindeki Ayça karakterinden önce çok detaylı bilgiler bulunmuyor. 1988 İstanbul doğumlu olduğunu bildiğimiz ve detaylarını yukarıda paylaştığımız Seçil Buket Akıncı’nın 2019-2020 yeni dizisi Savaşçı oldu. Savaşçı dizisinde Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça rolünü oynayacak olan Seçil Buket Akıncı bakalım dizideki rolünde nasıl birisi olacak.Seçil Buket Akıncı Savaşçı dizisinde Ayça rolünde

Savaşçı dizisinde General Ahmet Kutalmış’ın Kızı Ayça rolünde oynayacak olan Seçil Buket Akıncı sosyal medyada oldukça aktif bir isim. Özellikle son resimlerini instagram adresinde paylaşan ve takipçilerine sunan güzel oyuncu bundan sonra Savaşçı dizisindeki Ayça karakterine dair ipuçlarını da paylaşmasını bekliyoruz. Merak edenler için Savaşçının Ayça’sı Seçil Buket Akıncı instagram adresi: https://www.instagram.com/secilbuketakinci/

Bu arada Savaşçı dizisinde yeni sezondaki gelişmeleri talip edenler için sitemizde bolca içerik paylaşmayı hedefliyoruz. Merak edenler için Savaşçı dizisinin detaylı bilgilendirmeleri için konularımız >> Savaşçı dizisi 4. Sezon 2019-2020Savaşçı dizisinde Ayça babasının gölgesinde mi kalacak yoksa yeni bir yıldız olarak ortaya mı çıkacak? Merak ediyoruz bizde..

Savaşçı Ayça Nasıl Bir Rolde Oynayacak?

Savaşçı dizisinde Ayça karakteri General Ahmet Kutalmış’ın Kızı oalrak hem çok güzel bir karakteri hemde ağır sakin çekici bir kızı canlandıracak. Elbette babasının mesleği ile kendisini çok ifade etmese de Seçil Buket Akıncı Savaşçı dizisindeki Ayça rolüyle karakterinin hakkını verecek oyunculardan birisi olacak diye düşünüyoruz. Savaşçı dizisinin 4. sezonunda diziye damga vuracak hemde güzelliği ile ön plana çıkacak oyunculardan birisi Ayça rolündeki Seçil Buket Akıncı olacak.

Savaşçı dizisi Ayça rolü Seçil Buket AkıncıBu sayfada Savaşçı Ayça Kimdir? General Ahmet Kutalmış’ın Kızı (Seçil Buket Akıncı) hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle konumuza destek olabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Etiketler