Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe Kimdir? (Anıl Tetik)

Uzun bir aradan sonra tekrar seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda büyük bir değişikliğe gidildi. Limon Film imzalı dizinin yeni kadrosunda yer alan isimler oldukça merak uyandırdı. Savaşçı dizisinde Astsubay Savaş Çiğiltepe‘yi ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Anıl Tekin‘i size yakından detaylı bir şekilde tanıtacağız. Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe Kimdir? sorusu gibi pek çok sorunun yanıtı haberimizin ilerleyen satırlarında bulabilirsiniz.

Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe Karakteri

Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe KarakteriDizinin yeni sezonunda en çok dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Astsubay Savaş karakteri oldu. Arkadaşları gibi vatanını seven ve kendisini bu göreve adamış bir askerdir. 30lu yaşların başındadır. Hakkında detaylı bilgi ise bulunmamaktadır. Savaş karakteri hakkında detaylı bilgiye ulaştığımızda sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Savaşçı dizisi Astsubay Savaş Çiğiltepe karakteri için bizi takipte kalabilirsiniz. Güncel Bilgi: Kütahya’lı ve bekar olan Savaş karakteri çok konuşmaktadır. Bu özelliği ile sık sık başına bela almaktadır. Haklı olduğu konularda asla gerim adım atmazken vatanına da çok sadık ve vefalı bir askerdir.

Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe Kimdir?

Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe KimdirDiziye Tamer Karadağlı ve Erkan Meriç’in ardından Astsubay Savaş Çiğiltepe karakteri ile Anıl Tetik‘te dahil oldu. Anıl Tetik’i merak edip araştırmaya başlayan izleyicilerimiz ve okurlarımız adına Savaş Çiğiltepe karakterine hayat verecek olan Anıl Tetik’i de sizler için araştırıp, hayatı hakkındaki bilgileri detaylı bir şekilde haberimizin devamında paylaştık.

Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik KimdirAnıl Tetik, 1 Temmuz 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  1,86 boyunda ve 75 kilogramdır. Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Motor sürmeyi de çok seven oyuncumuz Anıl Tetik, spor olarak da motor sürmüş ve yarışmalarda pek çok kez derece kazanmıştır. 2012 yılında katılmış olduğu Survivor yarışması ile birlikte tanınmaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini de 2012 yılında Alemin Kralı dizisi ile yaşamıştır. Aktif olarak oyunculukla ilgilenen Anıl Tetik, 2016 yılında ise Görümce isimli sinema filminde de boy göstermiştir.

Anıl Tetik’in Yer Aldığı Diziler

2019 – Tek Yürek (Yusuf)
2017 – Kızlarım İçin (Egemen)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Koray)
2012 – Alemin Kıralı

Anıl Tetik’in İnstagram Hesabı

Anıl Tetik'in İnstagram HesabıYakışıklı oyuncumuz Anıl Tetik, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Takipçi sayılarında her geçen gün artış olan Anıl Tetik’in resmi instagram hesabında 526 bin takipçisi ve 68 gönderisi bulunmaktadır. Anıl Tetik2in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @aniltetik

Anıl Tetik’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Anıl Tetik hayranları sevgilisinin olup olmadığını araştırmaya başladı. Geçen yıl Yasmin Erbil ile magazincilere yakalanmış olan Anıl Tetik, daha sonra sosyal medya hesabında da sevgili olduklarını duyurup bir kaç tane fotoğraf paylaşmıştı. Ancak daha sonrasında fotoğrafları tekrar silen Anıl Tetik ve Yasmin Erbil, sosyal medyada da birbirlerini takip etmeyi bırakmışlardır. Şu anda ise Anıl Tetik’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe Kimdir? sorusuna sizler adına yanıt vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Savaş karakteri hakkında sorularınız olursa yine yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Etiketler