Savaşçı 4. Sezon Diziye Yeni Gelen Oyuncular Giden Oyuncular Kimler? 2019-2020

Savaşçı 4. Sezon Diziye Gelen Giden Yeni Oyuncular Kimler? 2019-2020 Savaşı yeni sezonu biraz gecikmeli de olsa Foxtv ekranlarında yerini alacak. Savaşçı dizisi 4. sezonunda diziye hangi oyuncular dahil olacak? Savaşçı dizisi yeni gelen oyuncuların bilgileri neler? Savaşçı dizisinden kimler gidecek sezon finalinde neler oldu bilgileri sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Savaşçı dizisi 4. sezonu çekimleri 20 eylül’de başlıyor. Savaşçı dizisi yeni sezon muhtemel yayın tarihi 13 ekim olacak söyleniyor. Kesinlik kazanmasa da Savaşçı dizisi yakında Foxtv ekranlarında olacak. Savaşçı dizisi Limon Film yapımcılığında yayınlanırken yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca üstleniyor. Savaşçı dizisi oyuncuları; Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Gaye Turgut Evin, Doğan Bayraktar, Ali Tarık Fındık. Başarılı oyuncuların yer aldığı Savaşçı dizisi yeni sezonunda da kadrosundan bazı diziler ayrılırken kadrosuna yeni isimlerde dahil olacak.

Savaşçı Dizisinden 4.Sezon Ayrılan Oyuncular Kimler?

Müjde Uzman

Müjde Uzman savaşçı dizisine geçtiğimiz sezon 3. sezonda katılmış ve dizide pilot Üsteğmen Funda Turaç karakterini oynamıştı. 1 Aralık 2019 pazar akşamı yayınlanan Savaşçı dizisinin yeni 85. bölümde dizide pilot Üsteğmen Funda Turaç karakterini canlandıran Müjde Uzman 85. bölümde senaryo gereği diziye veda edecek. Savaşçı Müjde Uzman pilot Üsteğmen Funda Turaç diziden ayrıldı

Savaşçı Dizisi 4.Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Savaşçı dizisi yeni sezonunda kimler diziye dahil oldu. Savaşçı dizisi 4. sezonu hazırlıkları tamamlanmaya çalışırken diziye katılan oyuncu bilgilerini de konumuzdan bulabilirsiniz. Savaşçı dizisi yeni sezonunda katılan bir oyuncu şimdilik açıklanmadığı için önceki sezonda katılan oyuncuları açıklamakla işe başlayalım.

Savaşçı dizisine 4. sezon yeni katılan oyuncular ve karakterleri:
Akkız (Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesi) – Zerrin Sümer
Astsubay Ali Çekiç (Kılıç Timi’nin yeni başçavuşu) – Serkan Kuru
Astsubay Demir Döğen – Ogeday Girişken
Astsubay Çavuş İlhan Yazır – Bahadır Buyruk
Markus (dizinin kötü adamı) – Gökçen Gökçebağ
Ayça (Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı) – Seçil Buket Akıncı

Akkız – Zerrin Sümer (Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesi)

Savaşçı dizisine katılan son isim Akkız rolü ile Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesini canlandıracak olan Zerrin Sümer oldu. Zerrin Sümer bir çok dizi ve filmde oynamış başarılı ve aranan oyunculardan birisi. Zerrin Sümer 1945 yılında İzmir’in Bergama ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sayısız dizi ve filmde karşımıza çıkan Zerrin Sümer Savaşçı dizisine 4. sezon katılan oyunculardan birisidir. Dizide Yüzbaşı Haydar Bozkurt’un annesi Akkız rolünü canlandıracak.Savaşçı dizisi Akkız Zerrin Sümer

Astsubay Ali Çekiç – Serkan Kuru (Kılıç Timi’nin yeni başçavuşu)

Savaşçı dizisini kadrosuna dahil olan önemli isimlerden birisi de Ali Çekiç oldu. Astsubay Ali Çekiç Savaşçı dizisinde Kılıç Timi’nin yeni başçavuşu karakteri ile Serkan Kuru dizide 4. sezonda dahil oldu. Serkan Kuru 18 Haziran 1978 tarihinde Bursa ilimizin ilçesi olan İznik’te doğdu. Savaşçı dizisinde daha önce de bir süre rol alan Serkan Kuru en son Meleklerin Aşkı dizisinde Teoman karakterine hayat vermişti. Serkan Kuru 2019-2020 yıllarında Savaşçı dizisinde 4. sezonda Ali Çekiç karakterine hayat verecek ve Kılıç Timi’nin yeni başçavuşu olacak.Savaşçı Astsubay Ali Çekiç Kılıç Timi yeni başçavuşu Serkan Kuru

Odegay Girişken – Astsubay Çavuş Demir Döğren

Savaşçı’ya Demir Döğren karakteriyle Odegay Girişken de katıldı. Survivor yarışmasında 2017 yılında şampiyon olan Odegay Girişken Savaşçı dizisine Astsubay Çavuş Demir Döğen rolüyle 4. sezonda dahil oldu. Savaşçı dizisinin 2019-2020 kadrosunda oynayacak olan Demir Döğen karakterini sizler için detaylıca hazırladık. Tıklayın >> Savaşçı Demir Döğen rolü Odegay Girişken kimdir?Savaşçı dizisi Demir Döğen rolü Ogeday Girişken

Bahadır Buyruk-Astsubay Çavuş İlhan Yazır

Savaşçı dizisine katılan Bahadır Buyruk kimdir? Bahadır Buyruk Savaşçı dizisinde Astsubay Çavuş İlhan Yazır rolünü oynayacak.Bahadır Buyruk Kimdir? 1991 yılında Elazığ’da doğan Bahadır Buyruk Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan 2015 yılında mezun oldu. Mezun olunca İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Cehennem ve DasDas Sahne’de Yakaranlar isimli tiyatro oyunlarında rol aldı. Bahadır Buyruk’un rol aldığı dizi filmler; Nöbet 2019,Avlu 2018, Vatanım Sensin 2018, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2016, Kanıt: Ateş Üstünde 2016 dizilerinde rol aldı.

Savaşçı dizisi yeni sezonunda Bahadır Buyruk Astsubay Çavuş İlhan Yazır rolünü canlandıracaktır. Başarılı bir asker olan İlhan Yazır dizi de kalıcı olarak rol alacak diye biliniyor.

Gökçen Gökçebağ- Markus

1984 İstanbul doğumlu olan Gökçen Gökçebağ 2002 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2005 yılında Adana Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. 2008 yılında New School for Drama’da oyunculuk yüksek lisans yaptı. New York’ta La Mama gibi çeşitli tiyatrolarda rol aldu. Şahan Gökbakar ın Celal ile Ceren filmi için Türkiye’ye dönen Gökçen Gökçebağ 2013 yılından beri Türkiyede dizi filmlerde tiyatrolarda görev almaktadır. Savaşçı dizisinde Gökçen Gökçebağ Markus rolünde oynayacak. Markus yabancı biri ve kötü karakter rol alacaktır.

Gökçen Gökçebağ’ın Rol Aldığı Dizi Filmler;
4N1K: Yeni Başlangıçlar
Son Çıkış  2018
Son Şnitzel 2016
Kayıp İnci 2016
Shell 2016
Cinni: Uyanış 2016
Aşkın Kanunu 2014
Celal ile Ceren 2013
Seni Yaşatacağım 2002
Salkım Hanım’ın Taneleri 1999

Seçil Buket Akıncı- Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın Kızı Ayça

1988 İstanbul doğumlu olan Seçil Buket Akıncı’nın yeni dizisi Savaşçı oldu. Savaşçı dizisinde Tümgeneral Ahmet Kutalmış’ın kızı Ayça rolünü oynayacak olan Seçil Buket Akıncı evlidir. Seçil Buket Akıncı Trakya Üniversitesi mezunu. Daha önce rol aldığı diziler; Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, Çocuğun Var Derdin Var, Baba, Emret Komutanım, Tuzak, Arka Sokaklar, Doktorlar, Emanet Kız, Esir Kalpler, Annem, Şefkat Tepe, Farklı Boyutlar, İnsan Aldandı, Bebek İşi, Kardeş Payı, Kocamın Ailesi, Kalbim Ege’de Kaldı ve Rüzgarın Kalbi dizileri oldu.

Onur Büyükdurak

Savaşçı yeni 4.sezon gelen oyunculardan birisi de Sancar karakteri oldu. Sancar rolüyle Savaşçı dizisinde izleyeceğimiz oyuncu Onur Büyükdurak. Onur Büyükdurak Savaşçı dizisinde Sancar rolünde oynayacak. 1987 yılında doğmuş olan oyuncumuz Savaşçıda Sancar rolü kimdir sorusuna cevap olacak ve dizinin 4. sezonunda diziye yeni gelen oyunculardan birisi olacak. Onur Büyükdurak Savaşçı dizisinde Sancar rolüyle bakalım beğeni toplayacak mı?Savaşçı Sancar kimdir Onur Büyükdurak

Savaşçı Belma Mamati

1968 yılında Samsun ilimizde doğan Belma Mamati yeni sezonda Savaşçı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Savaşçı yeni sezonda gelen oyunculardan birisi olan Belma Mamati’nin hangi rolde dizide yer alacağı belirlenince buraya ayrıca ekleyeceğiz. Sayısız dizide rol alan Belma Mamati uzun süre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almıştı.Savaşçı yeni sezon gelen oyuncular Belma Mamati

Savaşçı Başak: Esma Soysal

Savaşçı dizisinde önceki sezonda diziye Esma Soysal dahil oldu. Esma Soysal Savaşçı dizisinde Başak karakterini canlandırdı. Esma Soysal kimdir? Esma Soysal 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Osman Yağmurdereli Sanat Akademi’sinden oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli reklam filmlerinde rol alan Esma Soysal Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol aldı. Sonrasında Esma Soysal Adını Sen Koy dizisinde oynadı. Esma Soysal Üç Harfliler Burada filmi ile ilk beyaz perde deneyimini yaşadı.

Savaşçı Murat Kopuz: Ali İl Kimdir?

Savaşçı dizisinde İbrahim Kopuz’un kardeşi Murat Kopuz karakterini canlandıran Ali İl diziye ocak ayından itibaren dahil olmuştu. Ali İl kimdir? Ali İl 1981 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Ali İl Sırlar Dünyası, Türkü Filmi, Seher Vakti,Ihlamurlar Altında, Aşk Eski Bir Yalan, Küçük Kadınlar, Poyraz Karayel, Ver Elini Aşk ve Savaşçı dizilerinde rol aldı.

Savaşçı Elsa: Deniz Çom Kimdir?

Savaşçı dizisine ocak ayında dahil olan yeni oyuncu Deniz Çom. Deniz Çom Savaşçı dizisinde Elsa karakterini canlandırmaktadır. Deniz Çom kimdir? 1992 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 

Savaşçı dizisi Elsa rolü: Elsa bir istihbarat ajanıdır. Örgütün beynidir ve tarihi eserlere özel bir merakı vardır. Sevgilisi Melik ile birlikte terör saldırılarını örgütler ve planlar. Güzel sinsi ve akıllı bir kadındır. 

Savaşçı dizisi başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu, Gaye Turgut Evin, Ali Tarık Fındık ve Doğan Bayraktar paylaşıyor. Yapımcılığını Limon Film Hayri Aslan’ın yaptığı ve yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun yazdığı Savaşçı dizisinde yeni sezonda katılan oyuncuların bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Savaşçı Dizisi 4. sezonda diziye gelen oyuncuları veya diziden ayrılan çıkan oyuncuları yazmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin lütfen. Savaşçı Dizisi 4. sezon reyting sonuçlarını merak edenler varsa süper reyting sonuçları için Tıklayın >> Savaşçı Dizisi 4. sezon reyting sonuçları nasıl

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Sayın Berk Oktay savaşçı dizisine katılacak olan Mert kılıç Mehmet Korhan Fırat Ertuğrul Şakar Merve Akaydın Çağlar Ertuğrul Merve anlagan ve Dilara büyük bayraktar böyle bir oyuncular gelecek mi acaba anlaştınız mı acaba

  2. Avatar kayhan yıldırım DENİZLİ

    yorum yazrken fox tv iç yapımlar 4 sezon ve 5 sezon gelsin
    savaşcı görşürüz dizi kanal 2019 2020 2021 yılda bekliyorum inşahlla ekrana yayında olacaktır

Etiketler