Şaşkın Bakkal 216 Bitti mi Neden Yayınlanmıyor, Erken Final Mi Yaptı?

TV8’in geçtiğimiz hafta başlayan yeni dizisi Şaşkın Bakkal 216 gün ve saat değiştirdi. TV8 ekranlarında henüz yeni başlayan dizi Şaşkın Bakkal 216 neden yayınlanıyor yayından mı kaldırıldı? Dizi yeni yayın hayatına başlamış olmasına rağmen hemen ekrana ara verince seyircileri merak etti. Şaşkın Bakkal dizinin konusu nedir? Yayınlanmama sebebinin konusu ile ilgisi var mı? Neden yayınlanmıyor ve yeni bölümü ne zaman yayınlanacak bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.Şaşkın Bakkal 216 Bitti mi Neden Yayınlanmıyor

Şaşkın Bakkal 216 dizisi bir gündüz kuşağı dizisi olarak yayınlanacak .Haftasonu ekranlarınızın eğlencesi haline gelecek olan Şaşkın Bakkal 216 dizisinin senaryosunu Önder Açıkbaş yazarken oyuncu kadrosunda Zihni Göktay, Zuhal Yalçın, Levent Akkök, Ceylan Yılmaz, İsa Telci ve Ayça Bildik yer alıyor. Şaşkın Bakkal 216 adıyla bile farklı olduğunu gösterir nitelikte. Şaşkın Bakkal dizisi haftasonu cumartesi günü saat 10:00 da pazar günleri de saat 13:00 da TV8 ekranlarında olacaktır. Şaşkın Bakkal dizisi bu şekilde yayın hayatına başlamış ve devam ederken bir kaç hafta sonra yayınlanmayabilir.

Şaşkın Bakkal 216 dizisi TV8 ekranlarında yayınlanıyor ancak hem yayın saati hem de konusu ile seyirciden çok fazla ilgili görmedi maalesef. Şakın Bakkal 216 dizisinde çok tecrübeli oyuncular yer alsa da dizinin yayın saatinin sabah saat 10:00 ve pazar günleri herkes evde ailecek gezme planları yaptığı saat olan 13:00 da olması seyirci toplayamaması anlamına geliyor. Şaşkın Bakkal dizisi ekranda izleyicilerin çok az olduğu bir saatte yayınlanıyor. Bu yüzden de izleyici kazanamaz ve kısa sürede final yapabilir.  Şaşkın Bakkal 216 dizisi

Şaşkın Bakkal Dizisi Neden Yayınlanmıyor? Reytingleri Nasıl?

Şaşkın Bakkal dizisinin gündüz saatlerinde yayınlanması ile reyting alamayacağını söyleyelim. Akşam yayınlansa bir ihtimal komedi dizisi olarak bir gideri olabilirdi ancak haftasonu izleyicinin az olduğu saatlerde yayınlanıyor. Hem de Şaşkın Bakkal 216 dizisi hem bir tiyatro sahnesinde geçiyor gibi hem de ev konseptinde yani farklı bir yapım olmuş. Esprileri komedi yönü ağır basan dizisinin seyirci çekemeyeceğini düşünüyoruz. Reytinglerini sizlerle paylaşırız. Bir iki hafta yayınlandıktan sonra reyting grafiğini paylaşırız elbette.

Şaşkın Bakkal 216 dizisinin bir kaç hafta yayınlandıktan sonra reytinglerine bakılarak kısa sürede final kararı alacağını tahmin ediyoruz. TV8 böyle bir dizi yayınlayacak ise biraz daha güçlü bir yapım ve yayın saatiyle yayınlamayı düşünmeliydi galiba. Çünkü cumartesi ve pazar herkesin ailesiyle zaman geçireceği planlar yapacağı gezmelere gideceği bir zaman. Bu yüzden de seyirci potansiyelinin çok fazla olacağını düşünmüyoruz.

Not: 15 Şubat 2020 Cumartesi >> Senaryosunu Önder Açıkbaş’ın kaleme aldığı, başrollerini Zihni Göktay, Zuhal Yalçın, Levent Akkök, Ceylan Yılmaz, İsa Telci ve Ayça Bildik gibi isimlerle paylaştığı; ilk bölümü cumartesi 10.00’da, ikinci bölümü pazar 13.00’te ve üçüncü bölümü cumartesi 14.00’te yayınlanan dizi kanalın yayın akışından çıkarıldı. Tv8 de yayın akışından çıkarılan Şaşkın Bakkal bitti final bile yapmadan kaldırıldı.

Şaşkın Bakkal dizisinin kısa sürede final yapacağını üzülerek tahmin ediyoruz. Şaşkın Bakkal 216 dizisi ile ilgili sizin yorumlarınız neler? Şaşkın Bakkal 216 dizisini izlediniz mi beğendiniz mi? Sizce ekran hayatı uzun olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

Etiketler