Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Exxen)

12.01.2021
23

Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Exxen de yayınlanacak olan Sarp dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız ve dizi hakkında bilgiler vereceğiz. Yapımcılığını Kum Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Bülent Terzioğlu oturmaktadır. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Sarp dizisinin çekimleri İstanbul da olacaktır. Dizinin başrolünü, Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı, Büşra Cebe ve ünlü boksçu Selçuk Kılıç paylaşmaktadır. Henüz afişi yayınlanan dizi sosyal medyada oldukça ses getirmiştir. Bizde sizler için dizinin belli olan oyuncularını yakından tanıtacağız. İşte Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosu.

Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosu

Selçuk Kılıç – Sarp
Adem Kılıçcı
Büşra Cebe

Selcuk Kilic kimdir sarp dizisi

Selçuk Kılıç – Sarp

2017 yılında kickboks dalında dünya şampiyonu olan Selçuk Kılıç bu şekilde adını tüm dünyaya duyurmuş ve dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Çocukluktan beri en büyük hayali oyuncu olmak olan Selçuk Kılıç, şampiyon olduktan sonra birçok teklif almıştır. Bu şekilde oyunculuğa adım atan oyuncumuz oyunculuk ve diksiyon eğitimleri de almıştır. Hergün düzenli olarak spor yapan oyuncumuz Avrupa ve Dünya şampiyonu olarak altın kemeri ülkemize getirmiş ve ülkemizi dünyada temsil etmiştir. Başarılı oyuncumuz daha önce  Hangimiz Sevmedik, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Kırgın Çiçekler, Kertenkele, Hayat Şarkısı, Arayış, Arka Sokaklar, Söz, Kanıt gibi birçok başarılı projede yer almıştır. Oyuncumuz yeni sezonda ise dijital bir platform olan Exxen de yayınlanacak olan Sarp dizisinde başrol olarak yer alacak ve dizide Sarp karakterine hayat verecektir. Sarp karakteri, Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosunda başrolde olacak.

adem kilicci

Adem Kılıçcı

5 Mart 1986 yılında Ağrı da dünyaya gelen Adem Kılıçcı, üniversite eğitimini Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’de almıştır. Ayrıca Fenerbahçe boks takımının üyesidir. Boksla yakından ilgilenen oyuncumuz birçok kez ödül almıştır. 2017 yılında Survivor yarışmasına katılarak bizlere adını duyuran oyuncumuz Survivor 2017 de 2. olmuştur. Dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor yarışmasına 2. kez katılan oyuncumuz 2018 yılında şampiyon olmayı başarmış ve tüm ülke tarafından tanınır hale gelmiştir. Hâlâ boks ile yakından ilgilenen oyuncumuz, oyunculuğa 2019 yılında Bizim Semtin Çocukları sinema filmi ile adım atmıştır. Oyuncumuz yeni sezonda ise Sarp dizisinde yer alacaktır.

Büşra Cebe Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosu

Büşra Cebe

Kamera karşısına en son ATV’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geçen oyuncumuz, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur. Asıl mesleği sunuculuk olan oyuncumuz birçok isimden diksiyon, sunuculuk, spikerlik  üzerine bir çok eğitim almıştır. İlk sunuculuk deneyimini TRT Belgesel kanalında ‘Fuar Zamanı’ programın sunuculuğunu üstlenerek yaşamıştır. On ayrı kompozisyon ve şiir yarışmalarında Türkiye birinciliği alarak yazarlığa da adım atan oyuncumuz, daha önce birçok programda sunuculuk yapmıştır. Oyuncu şimdiler de ise Sarp dizisinin oyuncu kadrosunda başrol olarak dahil olmuştur.

Sarp Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Dizinin çekimleri İstabul da olacakdır ancak oyuncular henüz sete çıkmamıştır. Bundan dolayı dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı henüz belli değildir. Dizi Acun Ilıcalı’nın kurduğu yerli bir dijital platform olan Exxen de yayın hayatına başlayacaktır.

Sarp Dizisi Konusu

Dizi Exxen’in ilk aksiyon dizisi olacaktır. Yani dizide oldukça fazla aksiyon sahnesi karşımıza çıkacaktır. Dizinin başrolünde yer alan; Büşra Cebe, Adem Kılıçcı ve Selçuk Kılıç’ın haksızlıklara karşı verdiği mücadelelerde başlarından geçen aksiyonlu olaylar anlatılacaktır.

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Sarp dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Sarp Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuz şimdilik bu kadar.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

  1. Bartu Güven dedi ki:

    Bu dizi TV de oynaması lazım öyle Exxen olmasın TV de oynasınlar daha güzel olur biz de izleriz aksiyon diziler