Sarmaşık Zamanı Dizisi Ne Anlatıyor Konusu Özeti Hikayesi

19.12.2022
759
Sarmaşık Zamanı Dizisi Ne Anlatıyor Konusu Özeti Hikayesi

Sarmaşık Zamanı dizisi ne anlatıyor? Konusu ve özetini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Sarmaşık Zamanı dizisinin senaryosunu Savaş Ecevit Korkmaz kaleme almaktadır. İzleyiciler yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu Sarmaşık Zamanı dizisinin neyi anlattığını ve özetini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da çekimleri İstanbul’da devam eden Sarmaşık Zamanı dizisi konusu ne anlatıyor? Konusu ve özetini sizlerle paylaşacağız.

Sarmaşık Zamanı Dizisi Ne Anlatıyor?

İnsanların sessizlik ve lüks içinde yaşadığı Eden Bahçe Sitesi’nin sakinleri, ünleri ile tanınmaktadır. Bir gün bu siteye Arzu isminde bir kadın taşınmıştır. Arzu’nun siteye gelmesiyle sitede ki tüm dengeler değişecektir. Arzu, Ezgi ile arkadaş olacaktır. Mutlu bir hayatı olan Ezgi’ye bir gün hiç tanımadığı biri kocasının onu öldüreceğini söylemiştir. Ezgi’nin hayatı bundan sonra darmaduman olmuştur. Bir gün siteye yeni taşınan Arzu öldürülecektir. Kimse buna inanmasada katil site sakinlerinden biridir ve polis bu işin peşini bırakmayacaktır.Sarmaşık Zamanı Dizisi Ne Anlatıyor Konusu Özeti

Sarmaşık Zamanı Dizisinin Konusu Nedir?

Ezgi, bir kadının isteyeceği her şeye sahiptir. Bir gün bir yabancı Ezgi’ye “kocan seni öldürmek istiyor” demiş ve her şeyi alt üst etmiştir. Ezgi neye, kime inanacağını şaşırdığı bu dönemde siteye yeni taşınan, Arzu’yla tanışmıştır. Arzu’nun Eden Bahçe Sitesi’ne gelmesiyle yakın arkadaşlar bozulacak, kimse kimseye güvenmeyecek, çocukların sağlıklı psikolojisi bozulacak, mutlu evilikler yıkılacaktır. Ezgi’nin zıttına Cesur ve dışa dönük biri olan Arzu bir gün öldürülecektir. Katil de kimsenin asla bekelemeği bu siteden biridir.

Sarmaşık Zamanı Dizisinin Özeti ve Hikayesi

Eden Bahçe Sitesi’nde bir cinayet işlenmiştir ve kimse buna inanmamaktadır. Çünkü bu sitede insanlar sakin, lüks içinde yaşamaktadır. Site sakinlerinin hayata dair büyük sıkıntıları yoktur. Ancak daha sonra siteye Arzu adında bir kadın taşınmıştır. Arzu’nun gelişiyle sitedeki bütün dengeler alt üst olacak, herkesin düzeni bozulacaktır. Arzu’nun cinayetini araştıran polisler, site sakinlerinin gerçek yüzlerini görecekti. Sitede ki kimse göründüğü kişi değildi ve katilde aralarından biridir.

Sarmaşık Zamanı dizisi ne anlatıyor? Konusu ve özetini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?