Sarmaşık Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu (Bein Connect)

18.10.2022
2.589

Bu konu Sarmaşık Dizisi Oyuncuları hakkında. Gold film tarafından yeni sezon için hazırlanan Sarmaşık adlı dizi Bein Connect’te yayınlanacak. Daha önce TRT 1 için yürek çıkmazı, Show TV için kızılcık şerbeti ve Fox TV için 9 Oğuz dizisini hazırlayan Gold yapım sarmaşık dizisini de dijital platformdaki en güçlü yayıncılardan olan Bein connect için hazırlayacak. Sarmaşık dizisinin oyuncuları kadrosu ve karakterleri sayfamızda sizlere detaylarıyla sunulacak.

Sarmaşık Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Beın connect dijital platformunda önümüzdeki aylarda başlaması beklenen yeni dizi sarmaşık güçlü bir oyuncu kadrosuyla geliyor. Birçok ünlü isme tekliflerin gittiği ve kısa sürede oyuncu kadrosunun şekilleneceği belirtildi. Yönetmen koltuğunda Gökçen usta yer alırken sarmaşık dizisinin senaryosunu Savaş Ecevit Korkmaz kaleme alacak. Sarmaşık dizisinin erkek ve kadın başrol oyuncuları belli oldukça konumuza ekleyerek sayfamızı güncelleyeceğiz.Sarmaşık Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı

Sarmaşık Dizisi Konusu Özeti

Gold yapım tarafından sarmaşık dizisinin konusu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin oldukça karmaşık ilişkiler içerisinde bir dizi olacağı ve ilişkiler sarmalı olacağı belirtildi. Sarmaşık dizisinin konusu özeti hikayesi ne anlatıyor gibi merak edilen detayları kısa süre sonra sizlerle detaylıca paylaşacağız.

Sarmaşık Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Önümüzdeki aylarda başlaması beklenen Sarmaşık dizisi hangi kanalda sorusuna bein connect dijital platformunda diyoruz. Sarmaşık dizisi ne zaman başlayacak sorusunun cevabı ise şimdilik muamma. Ancak sarmaşık dizisinin oyuncu kadrosu şekillendikten kısa bir süre sonra tanıtım fragmanı çekilecek daha sonra da dizinin yayınlanması bekleniyor.

Sarmaşık nerede çekiliyor?

Birçok dizi çekimlerini İstanbul’da yapıyor. İstanbul ilimizin Beykoz ilçesinde bulunan dizi film çekim platformu oldukça geniş bir alanda hizmet veriyor. Buradaki dizi platosunda çekilecek olan sarmaşık dizisinin hangi mahalle hangi il ilçe gibi merak edilen sorularına ilk fragman geldikten sonra daha detaylı yanıt vereceğiz.

Bein connect sarmaşık dizisi yorumları

Genellikle diziler hakkındaki yorum ve görüşler merak edilir. Sarmaşık dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi sarmaşık dizisinin reytingleri yeterli seviyede olur mu yeni sezonunu da izlemek ister misiniz bu konularda yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Lütfen samimi duygularınızı aşağıya yazınız.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Güzel, derli toplu, konusu iyi, akıcı bir dizi. 10 üzerinden 7.5

 2. Deniz dedi ki:

  Dizinin bir bölümü Sarıyer/ Tarabya da geçecek

 3. Anonim dedi ki:

  Bu kadar dizi rezilliği nedir?? dizi sektörü değil dizi çöplüğü resmen, hepsi birbirinin aynı kopyala yapıştır.. az olsun öz olsun kaliteli olsun!!!!

  1. Nina dedi ki:

   Bu dizi kopyala yapistiri degil. Buradaki zehirli sarmaşik Onur Tunanin canlandirdigi Kerem oluyor. Ezginin ilgili ve seven kocasi. Arzunun cinayetinde zanli olacaktir.