Şarkılar Bizi Söyler Yeni Bölüm Neden Yok Bitti Mi?

Şarkılar Bizi Söyler Yeni Bölüm Neden Yok Bitti Mi? Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümü bu hafta yayınlanmıyor. Yeni bölümleri ile perşembe akşamları izleyicisi ile buluşan Şarkılar Bizi Söyler programı ‘nda bu haftalık bir değişim oluyor. Şarkılar Bizi Söyler programı neden yayınlanmadı? Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleri neden yok? Bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Sarkilar Bizi Soyler neden yok bitti mi yayindan mi kaldirildi

Şarkılar Bizi Söyler Programı Yeni Bölümü Neden Yok?

Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümleri perşembe akşamı yayınlanıyordu. Sibel Can, Hakan Altun’un sesiyle dinlediğimiz şarkılara klarneti ile Hüsnü Şenlendirici eşlik ediyor. Muhteşem klarnet sesi tüm şarkılara ayrı bir hava katarken seyircilere müzikli bir akşam yaşatıyor. Şarkılar Bizi Söyler programında ara sıra değişiklikler oluyor ve yayınlanmadığı günler olabiliyor. Bazı sebeplerden dolayı müzikli eğlence programları yayınlanmıyor.

Şarkılar Bizi Söyler programının 4 Mart perşembe akşamı yayınlanmama sebebi ülkemizin milletimizin canını yakan bir haber. Şehidimiz var. Bitlis’te askeri helikopterin düşmesi sonucu 9 askerimiz şehit olurken 4 askerimiz yaralı ve tedavileri sürüyor. Böyle üzgün bir akşamda da Kanal D yönetimi eğlence programı uygun bulmadı. Kanal D yönetimine bu kararından dolayı teşekkür ederiz. Üzgün olan halkımız müzikli eğlence programı izleyecek durumda değil elbette. Milletimizin başı sağolsun. Allah ailelerine sabır versin.

Sarkilar bizi soyler programi yayindan mi kaldirildi

Şarkılar Bizi Söyler Programı Bitti Mi Yayından Mı Kaldırıldı?

Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümü ara sıra olmayabiliyor. Bunun bazı sebepleri oluyor. Yukarı da yazdığımız gibi 4 Mart perşembe akşamı yeni bölümü olmamıştı. Şarkılar Bizi Söyler programının yeni bölümleri olmadığında sebebini bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Şarkılar Bizi Söyler programı bitmedi. Yayından kaldırılmadı.

Şarkılar Bizi Söyler programı yayından kaldırılmadı eğer öyle bir durum olursa konumuzda sizlerle paylaşabiliriz. Şarkılar Bizi Söyler programı Kanal D de yeni bölümleri ile perşembe akşamları yayınlanmaya devam edecektir. Şarkılar Bizi Söyler programı çok sevildi. Ekranlarda bu sıralar böyle bir programda olmadığı için sevilerek takip ediliyor. Sibel Can ve Hakan Altun’un sesi Hüsnü Şenlendirici’nin klarneti akşamları evinize konuk olup güzel bir akşam geçirmenizi sağlıyor. Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölüm konukları ve şarkıları konumuzu ziyaret ediniz.

sarkilar bizi soyler

Sizler de Şarkılar Bizi Söyler programını izliyor musunuz? Şarkılar Bizi Söyler programını beğendiniz mi? Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümleri yayınlanmadığında konumuzu ziyaret ettiğinizde sebebini öğrenebileceksiniz. Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümleri ile perşembe akşamları Kanal D’de yayınlanmaya devam ediyor. 

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.