Şarkılar Bizi Söyler Sunucuları Konukları Kimler? (Kanal D)

Kanal D’nin yeni programlarından bir tanesi olan Şarkılar Bizi Söyler programı ilk tanıtımının yayınlanması ile birlikte pek çok kişiyi kısa süre içerinde etkilemeyi başardı. Program hem konusu hem sunucuları hem de konusu ile izleyicilerde merak uyandırdı. Bizde sizlerle bu konumuzda Şarkılar Bizi Söyler programından, programın sunucularından ve konuklarından sizlere bahsedeceğiz.Şarkılar Bizi Söyler Sunucuları

Şarkılar Bizi Söyler Sunucuları

25 Şubat tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan Şarkılar Bizi Söyler programının sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun birlikte üstlenmektedirler. Bu iki usta ismin sunuculuğunda izleyicilere eşsiz bir keyif sağlayacak olan program zaman zaman hüzünlendirirken zaman zaman insanları eski acılarına döndürüp nostaljik bir hava yaratacaktır. Sizler adına konumuzun ilerleyen kısmında Şarkılar Bizi Söyler programının sunucularından ve konuklarından sizlere bahsedeceğiz.

Şarkılar Bizi Söyler Sunucusu Sibel Can

Şarkılar Bizi Söyler Sunucusu Sibel CanŞarkılar beni söyler programının kadın sonuncusu olan Sibel Can, 1 Ağustos 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Asıl ilgi alanı müziktir. 1984 yılından bu yana aktif olarak şarkı söylemektedir. Şarkıcı olmasının yanı sıra oyuncu, dansçı ve sunuculuk mesleklerini de uzun yıllar yapmıştır. İlk evliliğini 1980 yılında Hakan Ural ile yapmış 1999 yılında da ayrılık kararı almışlardır. İkinci evliliğini ise Sulhi Aksüt ile 2000 yılında yapıp 2010 yılında Sulhi Aksüt ile de ayrılık kararı almışlardır. 14 yaşındayken sahneye çıkarak oryantal yapmaya başlamış, ardından da sesi ile ünlenmiştir. Arabesk, pop, klasik Türk müziği ve fantezi müzik türünde farklı tarzlarda şarkılar söylemektedir. Daha önce Gülüm, Sibel, Bize Ne Oldu, Ah İstanbul gibi dizilerde yer almış O Ses Türkiye yarışmasında ise jüri üyesi olarak yer almıştır.

Şarkılar Bizi Söyler Sunucuları Hakan Altun

Şarkılar Bizi Söyler Sunucuları Hakan AltunŞarkılar bizi söyler programının erkek sunucusu olan Hakan Altun ise 13 Ağustos 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,84 boyundadır. 1998 yılından bu yana aktif olarak şarkıcılık yapmaktadır. Fantazi, arabesk, Türk sanat müziği ve Türk Halk Müziği gibi farklı tarzlarda şarkılar söylemektedir. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk musikisi devlet konservatuarında tamamlamış. İTÜ sosyal bilimler dalında ise master yapmıştır. Ülkemizde en çok sevilen ve en çok dinlenen erkek şarkıcılardan bir tanesidir.

Şarkılar Bizi Söyler Konukları Kimler?

25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da Kanal D’de başlayacak olan Şarkılar Bizi Söyler programının ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Program ilk tanıtımı ile Selvi Boylum Al Yazmalım filmine benzetilmiştir. Programın fragmanında ise Hatasız Kul Olmaz şarkısı tercih edilmiştir. Konuk olarak da pek çok kişiyi ağırlayacak olan Şarkılar Bizi Söyler programının ilk tanıtımında gördüğümüz kadarıyla konuk olarak gelen ilk kişi tanıtımda bahsi geçen kamyonetin arkasında klarnet kullanan kişidir.

Şarkılar Bizi Söyler Hüsnü Şenlendirici Klarnetçi

Şarkılar Bizi Söyler programına Hüsnü Şenlendirici de klarneti ile damga vuracak. Bu konumuzda da sizlere Şarkılar Bizi Söyler programından programın sunucularından ve programın konuklarından sizlere bahsetmek istedik. Sizlerin de Kanal D’nin yeni programlarından bir tanesi olan Şarkılar Bizi Söyler programı hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı büyük bir merakla beklemekteyiz. Ayrıca bu yıl başlayacak olan program ve dizileri de 2021-2022 Yılında Yeni Başlayacak Olan Diziler ve Kanalları başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler Kıyafetleri Sibel Can’ın giydiği elbise

KANAL D’DE MÜZİK ŞÖLENİ BAŞLIYOR… ŞARKILAR BİZİ, SİZİ VE ONLARI SÖYLEYECEK! “Şarkılar Bizi Söyler”, 25 Şubat Perşembe akşamı izleyici ile buluşuyor. Fantezi müziğin iki güçlü kadın ve erkek vokali ile klarnetin ustası… Bir yanda Sibel Can ve Hakan Altun diğer yanda Hüsnü Şenlendirici… Üç büyük sanatçı, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği program için ilk kez Kanal D ekranında buluşuyor. 2 ses 1 nefes… Sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun’un üstlendiği, Hüsnü Şenlendirici’nin ise klarnetini konuşturduğu “Şarkılar Bizi Söyler”, Kanal D ekranından evlere müzik ziyafeti taşıyacak. 1 gece 1 efsane…

Şarkılar Bizi Söyler Kıyafetleri Sibel Can'ın giydiği elbiseProgramda her hafta sanatıyla, sesiyle müzik dünyasına adını altın harflerle yazdıran bir sanatçının yaşamı, şarkıları, ailesi ve dostları, sürprizler ile birlikte yer alacak. Hayatını müziğe adayan, şarkılarıyla gönüllerde taht kuran müzik duayenlerinin yaşamları, şarkıları ve unutulmaz bestelerin hikayeleri, fantezi müziğin buğulu sesi Sibel Can ve prensi Hakan Altun’un eşsiz yorumuyla hayat bulacak… Sibel Can ve Hakan Altun’un şarkılarıyla, Hüsnü Şenlendirici’nin ise klarneti ile izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacağı “Şarkılar Bizi Söyler”, 25 Şubat Perşembe akşamı Kanal D’de

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum