Şarkılar Bizi Söyler Bitti mi Neden yok Final mi Oldu Gün mü Değiştirdi?

Şarkılar Bizi Söyler Bitti mi Neden yok Final mi Oldu Gün mü Değiştirdi? Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler 1 Nisan perşembe Var mı yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi? oldu, 1 Nisanda Şarkılar Bizi Söyler neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman sorularına yanıt burada: Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı bu hafta perşembe akşamı ekrana gelmiyor. Şarkılar Bizi Söyler programını perşembe ekranda göremeyen izleyici nedenini merak etmiştir. Şarkılar Bizi Söyler programı neden yok? Şarkılar Bizi Söyler programı bitti mi final mi oldu? Şarkılar Bizi Söyler programı gün mü değiştirdi bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Sarkilar Bizi Soyler programi sarkilari muzikleri

Şarkılar Bizi Söyler Programı Bitti Mi Neden Yok?

Yapımcılığını PH Yapım ve Poll Production’un üstlendiği Şarkılar Bizi Söyler programı sunuculuğunu Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici yapıyor. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren Sibel Can ve Hakan Altun’a klarneti ile Hüsnü Şenlendirici eşlik ediyor. Her bölümde bir üstadın şarkılarına yer veren Şarkılar Bizi Söyler konukları ile de beğenileri kazanıyor.

Şarkılar Bizi Söyler programı her hafta perşembe akşamları yayınlanıyordu. Ancak bu haftadan itibaren perşembe akşamları yayınlanmayacak. Şarkılar Bizi Söyler programı  bitti mi neden yok sorularınızı cevaplayalım. Şarkılar Bizi Söyler programı bitmedi. Şarkılar Bizi Söyler programı final yapmadı sadece gün değiştirdi. Şarkılar Bizi Söyler programı yeni gününde yayınlanmaya devam edecek.

Sarkilar Bizi Soyler programi neden gun degistirdi

Şarkılar Bizi Söyler Programı Neden Gün Değiştirdi?

Şarkılar Bizi Söyler programı  perşembe akşamları yayınlanırken artık pazartesi günü yayınlanacaktır. Şarkılar Bizi Söyler programı gün değiştirme sebebi yeni başlayacak olan Camdaki Kız dizisi. Şarkılar Bizi Söyler programı Camdaki Kız dizisi perşembe yayınlanacağı için pazartesiye alındı. Camdaki Kız dizisi yeni bölümleri perşembe akşamları yayınlanacak. Şarkılar Bizi Söyler programı yeni konukları yeni bölümleri ve mükemmel şarkıları ile pazartesi akşamlarınızı renklendirecek.

sarkilar bizi soyler final mi yapti bitti mi neden yok

Şarkılar Bizi Söyler Hangi Gün Yayınlanacak?

Perşembe günleri yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programı 5 Nisan’dan itibaren pazartesi günleri yayınlanmaya devam edecek. Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümüyle 5 Nisan Pazartesi’den itibaren her Pazartesi 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak. Şarkılar Bizi Söyler programı diğer şarkı eğlence programlarına farklı bir format getirdi. Her programda farklı bir üstadın şarkılarını seslendiriyorlar. Birbirinden ünlü isimleri konuk ederek onlarla birlikte düet yapıyorlar.

1 Nisan Şarkılar Bizi Söyler Neden Yok Bitti mi?

1 Nisan 2021 perşembe günü Şarkılar Bizi Söyler Neden Yok Bitti mi? niçin yayınlanmadı gibi sorular da eminiz izleyici tarafından çok merak edilecek. 1 Nisan Şarkılar Bizi Söyler Neden Yok Bitti mi? sorusuna hayır bitmedi, program artık pazartesi günleri ekrana gelecek diyoruz.

Hakan Altun ve Sibel Can’ın sesi, Hüsnü Şenlendirici’nin klarneti ile renklenen Şarkılar Bizi Söyler programını izliyor musunuz? Şarkılar Bizi Söyler programı beğeniyor musunuz? Kimlerin konuk olmasını istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. İzlediğim en harika programlardan bir tanesi. Lütfen yayından kaldırmayın. Polat YAğCı’ya binlerce teşekkür.

Etiketler