Şans Kapıyı Çalınca Yarışma Başvuru Formu Sunucusu

Yorum Yap 12 kez izlendi

Şans Kapıyı Çalınca Yarışma Başvuru Formu Sunucusu… 1999 yılında yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca yarışma programı 21 yıl aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayacak. Orijinal Japonya kökenli olan yarışma programı 1999 yılında Medyapım imzası ile Show TV ekranlarında yayınlanmıştı. Şans Kapıyı Çalınca yarışma programının sunuculuğunu Seray sever ve Kayra Şenocak üstlenmişti. Yıllar önce yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca yarışması o devirde çok sevilmişti. Çünkü ekranlarda çok fazla yarışma programı yer almadığı için seyirci her tarz yarışma programını kabul edip beğeniyordu.

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Formu Bilgileri

Şans Kapıyı Çalınca programı 2020 yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Uzun yıllar aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayan Şans Kapıyı Çalınca’nın bu sefer yapımcılığını ATV iç yapımlar üstleniyor. Muhtemelen aynı formatta olacak Şans Kapıyı Çalınca yarışması ilk bölümü ile 5 temmuz pazar 2020 tarihinde ATV ekranlarında olacak. ATV iç yapımların yapımcılığını üstlendiği Şans Kapıyı Çalınca programı başvuru formuna ATV resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Şans Kapıyı Çalınca ATV resmi sitesindeki sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Sans kapiyi calinca basvuru formu ATV resmi sitesinde başvuru formu yayınlanacak olan yarışma siz ve aileniz için çok eğlenceli geçecektir. Önceki Şans Kapıyı Çalınca yarışması formatında olacağı tahmin edilirse gerçekten tüm aile için büyük bir şans.

Şans Kapıyı Çalınca Yarışması Formatı Nedir?

Şans Kapıyı Çalınca yarışmasında her hafta aile reislerine bir oyun verilecek ve 1 hafta boyunca çalışması istenilecek. Örneğin; verilen 50 kelimenin tersten söylenişini ezberlemek. Aşağıda videoda verdiğimiz gibi bir parmakla sandalyeyi 1 dakika boyunca dengede tutmak.  Bir hafta çalışmanın ardından stüdyo ya geldiğinde aile reisi çalıştığı oyunu yapacak ve eğer başarırsa aileler büyük ödülün sahibi olacak. Aile reisi evde çalışırken diğer aile bireyleri de amatör kamera ile aile reisinin çalışmalarını görüntüleyecek ve o anda komik şeyler yaşanacaktır. Şans Kapıyı Çalınca aynı zamanda Kanal 7 ekranlarında Süheyl Uygur tarafından da bir dönem sunulmuştu. sans kapiyi calinca nasil katilirim

Şans kapıyı çalınca yarışmasına sizde katılmak ister misiniz? Yıllar önce yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca programını izlemiş ve beğenmiş miydiniz? Şans Kapıyı Çalınca programına başvuru yaptıysanız eğer yorum kısmından yazarsanız süreç hakkında diğer yarışmacı ve ziyaretçilerimiz de bilgilendirmiş olursunuz.

Not: Şans Kapıyı Çalınca Yarışma programının Temmuz ayında başlaması beklenen çekimleri ertelendi. Büyük ihtimal yeni sezonda başlayacak. yarışma. Ancak başvurularda bir erteleme söz konusu değil. Şans Kapıyı Çalınca Yarışmasına başvuru ve katılımlar devam ediyor.

Etiketler