Sandokan Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu (Can Yaman)

Bir İtalyan dizisi olan Sandokan dizisi hazırlıklarına son gaz devam ediyor. Dizide Türk bir oyuncunun yer alacak olması pek çok kişinin dikkatini çekti. Sandokan dizisinde ülkemizin sevilen ve çok beğenilen erkek oyuncularından bir tanesi olan Can Yaman’da yer alacak. Bizde sizlere bu konumuzda Sandokan dizisinin oyuncu kadrosundan ve dizinin konusundan bahsedeceğiz.

Sandokan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Birbirinden başarılı oyunculare yer veren Sandokan dizisi konusu ve oyuncuları ile izleyicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Sandokan dizisinin oyuncu kadrosunu merak eden pek çok okurumuz ve izleyicimiz olmuş. Biz de sizler adına Sandokan dizisinde yer alan oyunculardan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin hep birlikte Sandokan dizisinde yer alan oyuncuları daha yakından tanıyalım.

Can Yaman

Sandokan Dizisi Can YamanBaşarılı oyuncumuz Can Yaman, 8 Kasım 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Ancak meslek seçimine oyunculuktan yana kullanmıştır ülkemizin en çok sevilen erkek oyuncularından bir tanesidir. Daha önce Gönül İşleri, Erkenci Kuş, Hangimiz Sevmedik, Dolunay gibi dizilerde yer alarak birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Şimdilerde ise bir İtalyan dizisinde yer alacaktır. Sandokan dizisinde başarılı bir oyunculuk sergilemesi adına binicilik ve kılıç kullanma konularında da uzun süre ders alacaktır. İtalya’da tanışmış olduğu Diletta Leotta ile beraberliği ise halen sürmektedir.

Kabir Bedi (Sandokan)

Sandokan dizisinin başrol karakteri olan Sandokan karakterine Kabir Bedi hayat verecektir. 16 Ocak 1946 yılında Pakistan’da dünyaya gelen oyuncumuz 1,88 boyundadır. Hintli dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Kariyerine tiyatroda başlanmış ardından da Hint filmleri çekmeye devam etmiştir. Hint filmlerinde kariyerine devam ederken pek çok Hollywood filmlerinde de çalışmıştır. Daha önce 4 kere evlilik yapmış ve evliliklerini sonlandırmıştır. Şu anda ise bekardır.Sandokan Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu (Can Yaman)

Sandokan Dizisi Konusu

Meksika, Karayipler ve Malezya’da çekimlerinin yapılacak olacağı Sandokan dizisi hazırlıkları büyük bir hızla devam ediyor. Dizi için  Can Yaman başta olmak üzere pek çok İtalyan oyuncu da dizi için binicilik ve kılıç kullanma konuları üzerine uzun bir süre eğitim göreceklerdir. Dizinin konusu ise savaş üzerine olacaktır. Dizi hakkında detaylı bilgiler geldiği taktirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sandokan Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerin de konu hakkında görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Sizler Sandokan dizisi ve Can Yaman hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Etiketler