Sandık Kokusu Oyuncu Maaşları, Araba ve Telefon Markaları

01.12.2023
1.535

Sandık Kokusu oyuncu maaşları, kullandıkları telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Özge Özpirinçci, Metin Akdülger, Necip Memili ve Demet Akbağ’ın yer aldığı Sandık Kokusu dizisinin senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme almaktadır. Bizler bu içeriğimizde Sandık Kokusu dizisinin oyuncularının aldığı ücretleri, kullandıkları araba ve telefon markalarına sizlerle paylaşacağız.

Sandık Kokusu Oyuncu Maaşları, Araba ve Telefon Markaları

Sandık Kokusu Oyuncu Maaşları ücretleriShow TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sandık Kokusu dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmiştir. Sandık Kokusu oyuncularının aldığı maaşlar, telefon ile arabaların markası da merak edilmiştir. Bu içeriğimizde O3 Medya imzalı Sandık Kokusu dizisinin oyuncularının haftalık olarak aldığı maaşları, araba ve telefonların markasını sayfamıza ekleyeceğiz. Sandık Kokusu Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Neresi?

Sandık Kokusu Karsu (Özge Özpirinçci) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Popüler oyuncumuz Özge Özpirinçci, Sandık Kokusu dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Oyuncumuzun dizide bölüm başına aldığı ücret de merak edilmiştir. Bir süredir ekranlardan uzak olan Özge Özpirinçci, bölüm başına 700 bin lira alacaktır. Özge Özpirinçci’nin canlandırdığı Karsu karakterinin telefonun markası: Samsung Galaxy S23 Ultra. Arabası ise: Range Rover markadır.Sandık Kokusu dizisindeki telefonlar arabalar

Sandık Kokusu Atilla (Metin Akdülder) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Sandık Kokusu’nun erkek başrol oyuncusu Metin Akdülder’dir. Oyuncumuzun aldığı maaş net olarak belli değildir. Bizler Metin Akdülder’in Sandık Kokusu dizisinde haftalık olarak yaklaşık 800 bin tl maaş aldığını düşünüyoruz. Fakat yakışıklı oyuncumuz Metin Akdülder’in Sandık Kokusu dizisinde kullandığı telefon ve arabanın hangi marka olduğu henüz belli değildir.

Sandık Kokusu Filiz (Demet Akbağ) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Usta oyuncumuz Demet Akbağ, bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkmıştır. Demet Akbağ, Sandık Kokusu’nda Filiz karakterini canlandırmaktadır. Demet Akbağ dizide yaklaşık olarak 600 bin tl maaş alacaktır. O3 Medya imzalı Sandık Kokusu dizisinde hangi telefonu kullandığı belli olmayan oyuncumuz Demet Akbağın’ın dizide ki arabası ise Volkswagen Passat’tır

Sandık Kokusu Reha (Necip Memilli) Maaşı, Telefon ve Araba Markası

Sandık Kokusu’nun ana karakterinden olan Reha’yı Necip Memilli canlandıracaktır. Necip Memilli dizide bölüm başına 300-350 bin tl arasında bir ücret alacaktır. Başarılı oyuncumuz Necip Memilli’nin Sandık Kokusu dizisinde hayat verdiği Reha karakterinin kullandığım telefonun markası bilinmemektedir. Reha’nın arabasının markası ise: Range Rover Sport’tur.

Sandık Kokusu oyuncu maaşları, kullandıkları telefon ve araba markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..