Samsung A70 Reklam Filmi Müziği Oyuncuları Nerede Çekildi?

11.07.2019
609

Samsung A70 reklam müziği oldukça dikkat çekti. Reklam da çalan fon müziğini merak edenler için paylaşalım istedik. 2019 yılında yeni çıkan Samsung A70, Samsung A50, Samsung A30 telefonu tanıtımını yapan reklam filminde farklı mekanlar ve güzel çekimler paylaşılıyor. Bizde bu konumuzda Samsung A70 Reklam Filmi Müziği Oyuncuları Nerede Çekildi? sorularına cevap verelim istedik.

Samsung A70 A50 A30 Reklam Filmi Müziği Oyuncuları Nerede Çekildi?

Samsung A70 ve Samsung A50 telefonu bu sezonun en beğenilen ve özellikleri ve fiyatıyla en çok dikkat çeken telefonların başında geliyor. Samsung A70 ve Samsung A50 reklam filminde çalan fon müziğini sizlerle paylaşıyoruz. Samsung A70 telefonu yeni bir model ve telefonun fotoğraf özellikleri çok dikkat çekici. Uzun şarj ömrü, fotoğraf ve video çekimindeki kalite çok farklı ve başarılı.

Samsung telefonu müziği de telefonun özellikleri kadar dikkat çekici. Samsung A70 telefonunda reklam filmlerinde çalan fon müziği sizler için konumuzun alt kısmına ekliyoruz. Samsung A70 ve Samsung A50 telefonlarının Reklam Filmindeki fon Müziği ile bu reklamda oynayan Oyuncuları ve Samsung A70 reklamı Nerede Çekildi sorularına da kısa cevaplar verelim hemen.

Samsung A70 Reklam Müziği Oyuncuları Nerede ÇekildiSamsung A70 Reklam Filmi Nerelerde Çekildi?

Samsung A70 telefonu reklam filminde öncelikle Nemrut Dağı’nı görüyoruz. Nemrut dağında gün doğumunu izleyen bir grup genç ve telefonun fotoğraf çekim kalitesi. Ekranda parmak izi, ultra geniş açılı çekim özelliği, şarj ömrünün uzunluğunu anlatan bir reklam olmuş. Gerçekten de tanıtıldığı gibi kaliteli bir telefon Samsung A70 modeli. Samsung A70 reklamının çekildiği yerler ülkemizin en çok turist getiren ve merak edilen yerleri. Nemrut, Ağrı dağı ve Van gölü gibi turistik yerlerde çekilmiş Samsung A70 reklam filmi.

Samsung A70 Reklam Filmindeki fon müziği jenerik videosu:

Samsung A70 telefonunda farklı çekim mekanları da yer alıyor reklam filminde. Bu da hem reklama görsellik sunmuş hem de dikkatleri canlı tutmaya yaramış. Samsung A70 reklam filminde bu çekim mekanlarında bir de fon müziği çalıyor. Daha önce bir yerde kullanılmayan reklam müziğinin orjinali nedir? Samsung A70 reklamdaki jenerik fon müziğini buraya ekliyoruz sizler için.

Samsung A70 Reklam Filmi MüziğiSamsung A70 telefonu reklam filminde çalan şarkı yabancı bir şarkının fon müziği mi yoksa reklam için yapılmış özel bir müzik mi? Bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Samsung A70 reklam şarkısının orjinalini bulamadığımız için sizlerle reklam filmini paylaşıyoruz. Samsung A70 reklam filminde müziği aşağıdaki reklam videosundan izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Samsung A70 reklam müziğini sizlere sunarken telefonun fiyatı ve özelliklerini de kısaca yazalım. Önce reklamı izleyelim, sayfanın en alt kısmında da Samsung A70 reklam filminde müziği sizlere sunulacak.

Reklamlarda çıkan Samsung A70 Cep Telefonunun Özellikleri

Samsung’un en son yeniliklerini barındıran ve en gelişmiş özellikleriyle donatılmış bir telefon olan Samsung Galaxy A70 oldukça şık bir tasarıma sahip. Samsung A70 6.7 inç boyutu ile rakiplerinden büyük ve sonsuz-U Ekranı ile sıradışı bir görünümü var. Samsung A70 4500 mAh kapasiteli bataryası ile bir gün değil iki günü rahat çıkaracak yapıda bir pil gücü ile tüketiciye sunulmuş. Samsung A70 ekranda Parmak İzi Okuyucu özelliği ile de diğer telefonlara ve amiral gemisi diye tabir edilen pahalı telefonlara taş çıkartıyor. çekiyor.

Samsung A70 Reklam fon Müziği jenerik şarkısıSamsung A70 Cep telefonu özellikleri ve fiyatı en ucuz nerede?

Samsung A70 Super AMOLED ekranıyla dünyaya bağlı kalmanızı sağlarken 25 W Hızlı şarj edilebilen pili ile sürekli hareket halindeki kişilere hızlı şarj olan bir telefon imkanı sunuyor. Samsung A70 123 derece Ultra Geniş Kamerası ise unutulmaz anlarınızda size eşlik ederken arkada 3 lü kamera 32 Mb ana kamera ve derinlik kameralarından oluşuyor. Ön selfie kamerası da 32 mb ve oldukça güzel resimler çekmenize olanak veriyor. Fiyatı da oldukça cazip olan Samsung A70 2.899 liraya satılıyor. Samsung A70 telefonu en ucuz şu günlerde hepsiburada.com sitesinden alabilirsiniz.. 2.899 lira.

Samsung A70 Reklam Filmi Müziği Oyuncuları Nerede Çekildi? konusunda detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde aşağıdaki videoyu izleyip Samsung A70 Reklam videosu ve Samsung A70 Reklam müziği hakkında yorum ve görüşlerinizi bize yazabilirsiniz.

Samsung A70 Reklam Filmi jenerik fon müziği video izle

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.