Şampiyon Dizisi Zafer Kimdir? Çukur’un Çetosu (Erkan Avcı)

19.07.2019
668

Şampiyon Dizisi Zafer Kimdir? Çukur’un Çetosu (Erkan Avcı)…  Şampiyon dizisi yeni sezonda TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezonda yayınlanmak üzere hazırlıklarını tamamlayıp sete çıkan Şampiyon dizisi kadrosuna hala yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Şampiyon dizisine katılan yeni oyuncu Erkan Avcı oldu.

Trt1 kanalında yayınlanan diziler reytinglerde üst sıraları alıyor artık. Kaliteli işlerle adını daha çok duyuran Trt1 yeni sezona da iddaalı girmek istiyor. TRT1’in yeni sezon için hazırladığı iddialı dizi Şampiyon’un kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Çukur dizisinde geçen sezon başrol olarak oynayan Çeto karakteri yeni sezonda Çukur dizisinde olacak.

Şampiyon dizisi başrollerinde Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır ve Erdal Özyağcılar yer alıyor. Şampiyon dizisi yapımcılığını BSK Yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda Ketche oturuyor. Şampiyon dizisinin kadrosuna, Karadayı, Payitaht Abdülhamid ve Çukur dizilerinde rol alan ve her dizi de kendin söz ettirmeyi başaran başarılı oyuncu Erkan Avcı dahil oldu.

Şampiyon Dizisi Zafer Kimdir? (Erkan Avcı Bilgileri Kimdir)

Şampiyon dizisinde rol alacak olan Erkan Avcı dizide Zafer karakterini canlandıracak. Zafer karakteri nasıl bir rolde? Zafer kimdir bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Şimdi sizlerle Zafer rolünü canlandıran Erkan Avcı kidir bu bilgileri paylaşalım.

Erkan Avcı 1982 tarihinde Diyarbakır’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi mezunudur. Zenne filmindeki oyunculuğu ile 2011 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü kazandı.  Erkan Avcı ilk olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol aldı. 2007-2008 sezonunda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Gürhan karakterini canlandırdı. Sonrasında 2009 sezonunda Acemi Müezzin dizisinde rol aldı. 2009 yılında Mukadderat, 2009-2012 sezonunda Sakarya Fırat dizisinde rol aldı. 2010 Vakit, 2011 Can, 2011 Gişe Memuru, 2011 Zenne, 2013- Karadayı, 2012 Uzun Hikaye, 2016 Daha, 2017 Payitaht bdülhamid, Cesur ve Güzel, 2018 Çukur dizilerinde rol aldı. Son olarak Çukur dizisinde rol alan Erkan Avcı dizi de Karakuzuların başı Çeto karakterini canlandırdı.

Erkan Avcı Şampiyon dizisinde Zafer karakterini canlandıracak. Peki rolü gereği Zafer nasıl birisi? Henüz bununla ilgili çok fazla bilgi verilmiyor. Şampiyon dizisi kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Bilgilerini görmek için TIKLAYINIZ.

Şampiyon dizisi yapımcılığını BSK Yapım üstleniyor. Şampiyon dizisi yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç olacak.  Şampiyon dizisi senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Şampiyon dizisinde Kafkas lakaplı eski bir boksörün hayatı anlatılacak. Fırat Bölükbaşı eski şampiyon boksördür. Ringlerden uzak kalmış bir isim ancak oğlu Güneş için tekrar ringlere dönecektir. Oğlu ile başbaşa bir hayat yaşayan Fırat’ın Güneş ile öyküsü anlatılacaktır. Siz Şampiyon dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=G1smeXCsGXk

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.