Şampiyon Dizisi Suna Kimdir? Doktor Suna Rolü (Yıldız Çağrı Atiksoy)

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde Doktor Suna karakterini kimin canlandıracağı belli oldu. Tolgahan Sayışman’ın baş rolünde oynadığı şampiyon dizisinde kadın başrol olarak rol alacak olan ve doktor Suna karakterini canlandıracak olan oyuncu hakkında detaylı bilgileri gerçek adını soyadını önceki dizilerini okumuş olduğu okulları yaşını boyunu kilosunu sevgilisini burada sizlere aktarmak istiyoruz.

Şampiyon Suna kimdirŞampiyon Dizisi Doktor Suna Kimdir?

Şampiyon dizisinde kadın başrol olarak oynayacak olan ve Doktor Suna karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Yıldız Çağrı Atiksoy’dur. Yıldız Çağrı Atiksoy geçtiğimiz sezon savaşçı dizisinde rol almıştı. Savaşçı dizisindeki rolünü bırakarak şampiyon dizisine katılan Yıldız Çağrı Atiksoy dizi de bir doktoru canlandıracak ve Suna karakteri olarak yer alacak. Şampiyon dizisinde başrolde oynayacak olan Yıldız Çağrı Atiksoy rol arkadaşı olan Tolgahan Sayışman ile ilk kez bir dizide birlikte oynayacak.

Şampiyon dizisi Doktor Suna rolü kimdirŞampiyon Dizisi Doktor Suna Rolü (Yıldız Çağrı Atiksoy) oldu.

2019-2020 yeni sezonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ve yapımcılığını BSK Yapım’ın, yönetmenliğini ise Ketche ve Devrim Yalçın’ın üstleneceği şampiyon dizisinin kadrosu kadın başrolün belli olmasından sonra iyice kesinleşmiş oldu. Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alırken dizinin diğer başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Bahar Süer, Şahin Kendirci ve Emir Özyakışır gibi başarılı ve herkesin tanıdığı ünlü oyuncular yer alıyor. Son olarak savaşçı dizisinde yer alan Yıldız Çağrı Atiksoy dizinin kadın başrol oyuncusu oldu. Güzel oyuncu şampiyon dizisinde Doktor Suna karakterini canlandıracak.

Yıldız Çağrı Atiksoy Savaşçı dizisinde Aslı rolünde idiŞampiyon dizisinin çekimleri ne zaman başlayacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı ile Yıldız Çağrı Atiksoy’un canlandıracağı doktor Suna karakteri dizinin başrollerinde yer alıyor. 26 Temmuz 2019 cuma günü çekimleri başlayacak olan Şampiyon isimli diziye son olarak Çukur’da rol alan güzel oyuncu İlayda Alişan’da dahil oldu. Yıldız Çağrı Atiksoy’un Dr. Suna karakterine hayat vereceği şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman ise Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı karakterine hayat veriyor.Şampiyon dizisinde doktor Suna

Şampiyon dizisinde doktor Suna’nın yeğeni olarak rol alacak olan Kerem’i Halit Özgür Sarı canlandırırken dizide Suna’nın babası Harun’u Vedat Erincin oynayacak. Şampiyon dizisinde Suna’nın annesi Gülten’i ise Meltem Savcı canlandıracak. Şampiyon dizisinde kadın başrol olan Yıldız Çağrı Atiksoy savaşçı dizisinden sonra yepyeni bir macera ile yeni bir dizide başrol olarak karşımıza çıktı. Peki Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir hakkında özel bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

Şampiyon dizisi Doktor Suna karakteriYıldız Çağrı Atiksoy Kimdir hakkında bilgiler?

Yıldız Çağrı Atiksoy 1 Nisan 1986 tarihinde İzmir ilimizde doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Çeşitli tiyatro ve oyunculuk eğitimleri alan Yıldız Çağrı Atiksoy daha sonra Plato filmde sinema teknikleri ve oyunculuk konusunda çeşitli eğitimler almıştır.Şampiyon dizisi doktor Suna kimdir

Yıldız Çağrı Atiksoy 2004 yılında Samanyolu TV’de Büyük Buluşma isimli dizide ilk olarak oynamış daha sonra 2006 yılında Tarık Akan ve Sibel Can’ın baş rollerinde oynamış olduğu Ah İstanbul isimli dizide rol almıştır. 2007 yılında Ferdi Tayfur ile birlikte Yersiz Yurtsuz isimli dizide oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy 2008 yılında Atv’de yayınlanan Gazi dizisinde Ahmet Kural ile baş rolleri oynamıştır. Yıldız Çağrı Atiksoy 2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Berrin karakterini canlandırarak herkesin tanıdığı bildiği bir oyuncu haline gelmiştir.

Şampiyon dizisi Doktor Suna Savaşçıda Aslı karakteriydiYıldız Çağrı Atiksoy (Şampiyon Suna) Oynadığı diziler

Yıldız Çağrı Atiksoy 2014 ve 2015 yıllarında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Zehra karakterine başarıyla canlandırmıştır. 2015 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de de oynamış olan Yıldız Çağrı Atiksoy bu dizide Alexandra karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında ATV ekranlarında başlayan Evli ve Öfkeli isimli dizide Birce Akalay ile birlikte oynamış ve Mine karakterini canlandırmış, aynı zamanda baş rolde oynamıştır.

Yıldız Çağrı Atiksoy, FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde Aslı Özkaynak karakterini iki sezondur başarıyla canlandırıyordu. 2019 yılında Yıldız Çağrı Atiksoy yeni dizisi TRT ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisi oldu ve dizide doktor Suna karakterini canlandıracaktır. Yıldız Çağrı Atiksoy’a şampiyon dizisindeki Doktor Suna karakteri olarak başarılar diliyoruz.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Şampiyon dizisi Dr. Suna) Özel hayatı:Yıldız Çağrı Atiksoy ve sevgilisi Hasan Canadiker, Karaköy'de

Yıldız Çağrı Atiksoy 1.72 cm. boyunda 55 kilo ağırlığında kahverengi saçları ela gözleri ile dizilerin aranan oyuncularından biridir. Savaşçı dizisindeki Aslı karakterinden sonra yeni dizisi Şampiyonda Suna karakterine hayat verecek olan Yıldız Çağrı Atiksoy’un sevgilisi var mı evli mi sorusuna da yeri gelmişken cevap verelim. Yıldız Çağrı Atiksoy’un sevgilisi var. Sevgilisi Hasan Canadiker ile geçtiğimiz aylarda Karaköy’de görüntülenen Yıldız Çağrı Atiksoy uzun süredir aşk yaşıyor ama evlenme tarihi ile ilgili bir bilgi maalesef bulunmuyor. Yıldız Çağrı Atiksoy Sosyal medyada da oldukça etkin şekilde paylaşımlar yapıyor. Yıldız Çağrı Atiksoy instagram hesabını paylaşalım: Yıldız Çağrı Atiksoy İnstagramı: https://www.instagram.com/yildiz_c_atiksoy

Yıldız Çağrı Atiksoy yeni dizisi şampiyonda Suna karakteri olduSavaşçı dizisinin Aslı’sı Yıldız Çağrı Atiksoy Şampiyon dizisinde doktor Suna oldu.

Yıldız Çağrı Atiksoy’a yeni dizisi Şampiyonda başarılar diliyoruz. Oyuncumuzla ilgili merak ettiklerinizi ve bizlere sormak istediklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sizce Savaşçı dizisinde Aslı mı yoksa Şampiyon dizisinde doktor Suna mı daha başarılı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler