Şampiyon Dizisi Neslihan Kimdir? Zafer’in kız kardeşi (İlayda Alişan)

Şampiyon Dizisi Neslihan Kimdir? Zafer’in kız kardeşi (İlayda Alişan)… Şampiyon dizisi Trt1 ekranlarında yerini almaya hazırlanırken kadrosuna yeni isimler katmaya devam ediyor. Şampiyon dizisinde yer alan oyuncuları rolleri bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Şampiyon dizisi yapımcılığını Bsk Yapım’ın imzasını taşırken kadrosunda Tolgahan Sayışman, Emir Özyakışır, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve Bahar Süer gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Şampiyon dizisine katılan yeni oyuncu Çukur dizisinde güzel oyuncu İlayda Alişan oldu. Şampiyon dizisinde Neslihan karakterini canlandıracak olan oyuncu hakkında bilgileri konumuzda paylaşıyoruz.

Şampiyon Dizisi Neslihan Kimdir? İlayda Alişan Bilgileri

Şampiyon dizisine yeni katılan oyuncu İlayda Alişan kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı bilgilerini sizlerle paylaşalım. İlayda Alişan 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Henüz lise eğitimi devam ederken oyunculuğa başlayan güzel oyuncunun kariyerinde oldukça fazla dizi film yer almaktadır.

2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşayan İlayda Alişan’ın rol aldığı dizi filmleri sizlere yazalım. İlayda Alişan’ın yer aldığı projeler Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı. Önceki sezon ise güzel oyuncu reyting rekorları kıran bir dizi de önemli bir rolde oynamıştır. Show TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde rol almıştır. İlayda Alişan Çukur dizisinde Akşın karakterini canlandırmıştır. Güzelliği ile de Çukur dizisinde çok dikkat çekti ve başarılı bir performans sergiledi.

İlayda Alişan’ın rol aldığı diziler ve filmler:
2011 yılında Bir Çocuk Sevdim Merve rolünde rol aldı.
2013 yılında Gönül Hırsızı dizisinde oynadı.
2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisinde oynadı.
2015 yılında Serçe Sarayı dizisinde Sinem rolünde oynadı.
2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül rolündeydi.
2017-2018 sezonunda Çukur dizisinde Akşın rolündeydi.

İlayda Alişan Şampiyon Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Çukur dizisinin final yapmasının ardından yeni sezonda Şampiyon dizisine transfer olan güzel oyuncu İlayda Alişan Şampiyon dizisinde Neslihan karakterini canlandıracaktır. 

Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nı canlandırırken Erkan Avcı Fırat’ın yakın arkadaşı ve idman antrenörü Zafer’i canlandırmaktadır. Şampiyon dizisi ekibine katılan İlayda Alişan ise Zafer’in kız kardeşi Neslihan karakterini canlandıracak.

Şampiyon dizisine katılan yeni isimler ise; Fırat’ın kardeşi Serhat’ı Berk Yaygın, boks menajeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan, Suna’nın yeğeni Kerem’i Halit Özgür Sarı, Suna’nın babası Harun’u Vedat Erincin, Suna’nın annesi Gülten’i Meltem Savcı canlandıracak. Şampiyon dizisi eylül ayında Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Çukur Dizisinin Akşın’ı Şampiyonda Neslihan Oldu (İlayda Alişan)
Şampiyon Dizisi Neslihan Kimdir? sorusuna çok merak eden olmayacak gibi, çünkü dizide oynayan ve Neslihan rolünde izleyeceğimiz güzel ve yetenekli oyuncu geçtiğimiz sezonlarda Çukur dizisinde oynayan ve Akşın rolünü canlandıran İlayda Alişan oldu. Şampiyon dizisinde Zafer’in kız kardeşi Neslihan’ı canlandıran İlayda Alişan hakkında detaylı bilgiler için sizlere bir içerik hazırladık. umarız beğendiniz yazılanları. Sizlerde Çukur Dizisinin Akşın’ı Şampiyonda Neslihan Oldu konumuza yorum ve görüşlerinizle destek olabilirsiniz.

Etiketler