Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçe Köyde çekimler yapılıyor?

Baş rolünü Tolgahan Sayışman’ın oynayacağı TRT’nin Şampiyon dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Yeni sezonda ekrana gelecek olan Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor, Şampiyon dizisi Hangi İl İlçe kasaba veya Köyde çekimleri yapılıyor? diye merak edenler için bu içeriği açarak Şampiyon dizisinin çekildiği yerleri mekanları sizlere sunmak istiyoruz..

Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor

Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeni sezonda Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünü Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı ve Erdal Özyağcılar’ın paylaştığı kadrosunda; Emir Özyakışır, Mehmet Bozdoğan, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Şahin Kendirci, Meltem Savcı, İlayda Alişan, Bahar Süer, Berk Yaygın gibi isimlerin de yer aldığı ŞAMPİYON 12 Eylül Perşembe günü TRT1’de başlıyor. Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor, Şampiyon Dizisinin çekim mekanları resimli olarak sizlere sunulacak. Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna ilk cevap elbette İstanbul ve çeşitli semtleri. Aynı zamanda tarihi ve turistik mekanları da tanıtmayı görev bilen Şampiyon dizisi Galata kulesi gibi çeşitli mekanlarda set kuruyor.

Şampiyon Dizisinin çekildiği yerler mekanlar

Şampiyon Dizisinin çekildiği yerler mekanlar nereler?

Şampiyon Dizisinin çekildiği yerler mekanlar çok değişken. Kimi zaman Beykozda bulunan dizi film platolarında iç mekan çekimleri yapılırken kimi zamanda İstanbul metrosu ile yolculuklar yapılıyor. Kafkas ve Güneş Galata kulesine doğru çıkarken Şampiyon Dizisinin çekildiği boks maçlarının yapıldığı ring nerede diye merak ediliyor. Kafkasın maçları yaptığı yer eski Beykoz kundura fabrikası içindeki dizi setidir.

Şampiyon Dizisi iç ve dış çekimlerin yapıldığı yerler

Şampiyon dizisi çok yakında TRT1 ekranlarında yerini alacak. İlk tanıtım fragmanı 8 haziran 2019 cumartesi günü ekrana gelen ve oldukça ilgi çeken şampiyon dizisi yeni sezon da Trt ekranlarında ki en önemli dizilerden birisi olacak. Şampiyon dizisinin yönetmenliğini usta yönetmen Hakan Kırvavaç yapıyor. Yapımcılığını BSK yapımın üstlendiği Şampiyon dizisinin perşembe akşamları yayınlanması bekliyor. Şampiyon dizisi 5 Temmuz 2019 akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.

2019-2020 yeni sezonunda TRT1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanması beklenen Şampiyon dizisinin nerede çekildiği, hangi mekanların kullanıldığı, çekim setinin nerelerde kurulduğu sizlere resimlerle birlikte yazmak ve Şampiyon dizisinin çekim yerlerinin hangi il, ilçe ve köyde olduğunu belirtmek istiyoruz. aynı zamanda Şampiyon dizisinin iç ve dış çekimleri için kullanılan mekanlar ev, konak, mahalle gibi her türlü detayı bu konumuzda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Şampiyon Dizisi boks maçı Nerede yapılıyor ring neresi

Şampiyon dizisi çekimleri ağırlıklı Balat ve civarı ile Beykoz’da yapılacak

Diziler için en önemli çekim mekanlarından birisi olan Balat ve civarı Şampiyon dizisinin de çekim mekanı olacak. Şampiyon dizisinin Temmuz ayı sonunda bölüm çekimlerine başlanacağı ancak asıl çekimlerin Ağustos ayında yapılacağı ve TRT ekranlarında Tek Yürek isimli dizisinin yerine perşembe akşamları yayınlanması bekleniyor. Baş rollerinde Tolgahan Sayışman gibi ünlü bir oyuncunun yer aldığı Şampiyon dizisi oyuncuları kadar çekildiği yerler ile de dikkatleri çekecek. Çekimleri ağırlıklı olarak Balat ve civarı ile Beykoz’da yapılacak olan Şampiyon dizisinin farklı mekanları da kullanacağını belirtelim.

tolgahan sayışman şampiyon dizisi

Tolgahan Sayışman’ın yeni dizisi olan Şampiyon başarıya ulaşmak için zorlukları aşan, her türlü mücadeleyi yapan güçlü bir sporcunun başından geçen yaşam öyküsü anlatılıyor. Bu nedenle Şampiyon dizisinin çekim yerleri arasında spor komplekslerinin olması muhtemeldir. Ancak tanıtım fragmanın çıkması ile birlikte Şampiyon dizisinin detayları ve çekildiği yerlere sizlere resimli bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Şampiyon dizisi bir boksörün ailesinde yaşanan sorunların arkasından spora atılım yapma sürecini spor yaşantısında neler yaşadıklarını, hangi sıkıntılar çektiğini ve bunları nasıl aştığı detaylıca anlatacak. Tolgahan Sayışman rolü için oldukça iyi hazırlandı ve bir boks hocasından uzun süredir ders alarak rolünün hakkını vermek için elinden geleni yaptı.

Tolgahan Sayışman son dizisi olan Siyah İnci’de Hande Erçel ile birlikte oynamış 2016 yılında ise Asla Vazgeçmem adlı dizide geçtiğimiz günlerde Mesut Özil ile evlenen Amine Gülşe ile birlikte baş rolleri paylaşmıştı. Tolgahan Sayışman’ın en uzun süren dizisi ise Lale Devri isimli dizi olmuş ve yaklaşık 3 sezon boyunca devam etmişti.

Arnavut asıllı Almeda Abazi Sayışman ile evli olan Tolgahan Sayışman Şampiyon dizisine başlamasından bir müddet önce bir oğlu olmuş ve adını Efehan koymuştur. Şampiyon dizisi ilk tanıtımdan sonra boks yapılan ringin nerede olduğu dizinin nerede çekiliyor olduğu soruları ardı ardına gelmeye başladı.

Trt1 için Çekimleri ağırlıklı olarak Balat ve civarı ile Beykoz’da yapılacak olan Şampiyon dizisinin farklı mekanları da kullanacağını belirtelim.

Trt1 Şampiyon nerede çekiliyor boks ringi neredeŞampiyon dizisiyle yeniden ekrana dönen Tolgahan Sayışman büyük bir hayran kitlesine sahip, sosyal medyada oldukça aktif olan ve takipçisi fazla olan Tolgahan Sayışmanın Şampiyon dizisi nedeniyle dizi setlerine devam etmiş olsa bile İstanbul’dan ayrılması pek mümkün görünmüyor. Bunun sebebinin ise kısa bir zaman önce doğmuş olan oğlu Efehan’dan ayrı kalmamak.

Şampiyon dizisinin İstanbul’da Üsküdar açıklarında, kız kulesi önünde yapılan çekimleri oldukça güzel görüntüleri getirdi. Ancak Şampiyon dizisinin ilk tanıtım fragmanında Tolgahan Sayışman’ı boksör kıyafetleri ile gördük ve dizinin çekim yerlerine dair bir yer söyleyemedik. Ancak yukarıda açıkladığımız gibi Şampiyon dizisinin bol bol boks ringlerinde izleyeceğimiz ve spor salonlarının neresi olduğunu soracağınızı tahmin ediyoruz.

Şampiyon dizisi nerede çekiliyor

Şampiyon dizisi nerede çekiliyor, Trt1 Şampiyon dizisinin çekim yerleri nerede sete nasıl gidilir, Şampiyon nerede çekiliyor, Şampiyon dizisinde oyuncu nasıl olunur, Şampiyon dizisinin geçtiği yerler nerede nasıl gidebilirim oyuncularla tanışmak resim çekinmek için nereye gitmek gerekiyor merak edilen tüm sorulara yanıtlar sitemizde.. Ayrıca Şampiyon dizisinin tüm oyuncularını merak ediyorsanız lütfen Tıklayın >>

Trt1 Şampiyon Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Şampiyon Dizisi boks maçı Nerede yapılıyor ring neresi bilenler aşağı yorum ve görüşlerini yazabilir. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler