Şampiyon Dizisi 2. Yeni Sezon Olacak mı, Yeniden Başlar mı?

TRT ekranlarında Pazar akşamları yayınlanmaya devam eden Şampiyon Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi, Yeniden Başlar mı? soruları çok merak ediliyor. Çünkü son haftalarda dizinin final yapacağına dair bilgiler arttı. Dizinin baş rol oyuncusu olan Tolgahan Sayışman ise bir açıklama yaparak dizinin final yapacağını doğruladı, peki Şampiyon ne zaman bitecek yeni 2. sezonu olacak mı?

Şampiyon Dizisi 2. Yeni Sezon Olacak mı Devam Edecek mi?

Şampiyon dizisi pazar akşamları yayınlanıyor ve çok da parlak olmayan reytinglerle yoluna devam ediyor. Dizinin başrolünden de itiraf geldi. Geçtiğimiz akşam objektiflere takılan Şampiyonun baş rolü Tolgahan Sayışman, “Büyük ihtimalle 35. bölümde bitecek diye biliyorum. Sezonu bitirdiğimizde final yapacağız, çünkü hikayemiz bir sezonluk hikayeydi. Tadında bitirelim derdindeyiz, yoksa uzatıp bazı şeyleri tatsızlaştırıp, suyunu çıkarmak istemiyoruz.” ifadelerini kullandı. Buna göre dizinin bitmesine 10 bölüm var. Yani Şampiyon dizisi Mayıs ayına kadar devam edecek.

Ancak şampiyon dizisinin ikinci sezonda devam etmeyeceğini yeni sezonunun olmayacağını bizzat başrol oyuncusu olan Tolgahan Sayışman’dan duymuş olduk. Şampiyon dizisi son haftalarda almış olduğu 2 oranındaki total reyting ile adeta TRT1 kanalına zarar ettirmeye devam ediyor. Böylesine düşük reyting oranlarının elbette ikinci sezonda da devam etmesi oldukça zor görünüyor. Bu nedenle sadece reyting oranlarını bile göz önünde bulundurduğumuzda şampiyon dizisinin final yapmasının doğru bir karar olduğu kanaatindeyiz.

Şampiyon dizisi 2. yeni sezon devam edecek mi Şampiyon dizisi 2020/2021 sezonunda devam edecek mi?

Şampiyon dizisinin ikinci sezonunun olması mümkün gözükmüyor. Zaten şampiyon dizisinin önemli oyuncuları yeni projelerle görüşmelere başladıklarını dile gelen duyumlar arasında. Hem reyting oranları düşük giden hem de oyuncuları yeni sezonda ekrana gelecek farklı projelerle görüşmelere bile başlayan Şampiyon dizisinin 2020-2021 sezonunda devam etme ihtimali kesinlikle sıfır. Ancak TRT’nin birçok konuda olduğu gibi şampiyon dizisinde de oldukça iyi bir iş çıkardığı ve dizinin arkasında durduğunu kesinlikle söylemeliyiz.

Şampiyon dizisi Son Haftalarda Nasıl Reyting Aldı?

Şampiyon dizisinin son haftalarda almış olduğu reyting sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki reytinglere bakarak Şampiyon dizisinin neden 1. sezonda bittiğini daha iyi anlayabiliriz. Ya da 2. sezonunun neden olmayacağını. İşte son haftalarda Şampiyon dizi reytingleri:Şampiyon dizisi 2020-2021 de devam edecek mi

Şampiyon Dizisi 2. Yeni Sezon Koronavirüs nedeniyle devam eder mi?

Şampiyon Dizisi 2. Yeni Sezon olacak mı olmayacak mı sorularına son olarak 35. bölümde final yapacağı bilgisini ekledik yukarı. Oyuncuların da sezon sonuna kadar çekimlere katılacağı biliniyordu ancak son çıkan Koronavirüs haberlerinden sonra Şampiyon dizisinin de çekimleri durdu ve dizi ikinci bir emre kadar çekim yapmayacağını açıkladı. Sonuç olarak Şampiyon Dizisi 2. Yeni sezonda devam etmeyecek ama eğer dizi korona virüs nedeniyle uzun süre yayınlanmazsa yeni sezonda devam etme ihtimali bulunuyor.

Şampiyon Dizisi koronavirüs nedeniyle devam eder mi

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Avatar Kafkas Fırat bölük başı

    Kafkas ayağa kalk bu Türk bayrağı mı hatırlıyor 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 şampiyon dizisi ne geri dön tekrar şampiyon başladın ❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷❤️nolur başlasın ❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  2. ŞAMPIYON YINE BAŞASIN ISTIYORUM BEN ŞAMPIYONU ÇOK SEWIÝORUM ONU HER PEBŞENBE SEREDIÝORDUM NOLU 2 SEZON OLSUN

Etiketler