Şampiyon Dizi Oyuncusu Kerem Kimdir? (Halit Özgür Sarı) Bilgileri

28.07.2019
41

Şampiyon Dizi Oyuncusu Kerem Kimdir? (Halit Özgür Sarı) Bilgileri… Şampiyon dizisi Trt1 ekranlarında yayınlanmak için gün sayıyor. Şampiyon dizisi hazırlıklarını tamamlarken kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Şampiyon dizisine yeni katılan oyuncu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Şampiyon dizine yeni bir oyuncu dahil oldu. Şampiyon dizisine katılan yeni oyuncu Halit Özgür Sarı oldu. Halit Özgür Sarı Şampiyon dizisinde Kerem karakterini canlandıracak. Kerem Şampiyon dizisinde Suna karakterinin yeğeni oluyor. Şampiyon dizisine katılan yeni oyuncuların bilgilerini detaylı şekilde başka konumuzda açıklamıştık. Bu konumuzda da yeni dahil olan Kerem’i kimin canlandırdığını detaylı olarak anlatalım.

Şampiyon dizisi Halit Özgür Sarı Kimdir?

Şampiyon dizisi kadrosuna yeni katılan Halit Özgür Sarı kimdir? Halit Özgür Sarı daha önce hangi dizilerde rol aldı? Halit Özgür Sarı 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.78 cm boyunda ve 70 kg olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezundur. Esra Kızıldoğan’dan oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitiminden sonra reklam filmlerinde ve dizilerde rol aldı. Engin Kanat menajerliğinde çalışıyor. İlk dizi tecrübesini de Diriliş Ertuğrul dizisinde yaşadı. Sonrasında Netflix’te yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde oynadı. Şimdi de Trt1 de yayınlanan Şampiyon dizisinde oynadı. Yakışıklı oyuncunun instagram hesabını takip etmek isterseniz; https://www.instagram.com/halitozgursari/?hl=tr

Şampiyon dizisinde Kerem Karakteri Kimdir?

Şampiyon dizisinde Kerem karakteri Suna’nın yeğeni rolündedir. Şampiyon dizisinde Kerem yakışıklı genç biri olacak. Suna ile birlikte diyalogları seyirci tarafından çok beğenilecek.

Şampiyon Dizisi Konusu Oyuncuları Genel Bilgileri

Şampiyon dizisi çekimleri 26 temmuzdan itibaren başladı. Eylül ayının 2. haftasından itibaren Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisi kadrosu ile de şimdiden merak uyandırıyor. Şampiyon dizisinde genç başarılı bir boksör yaşadığı talihsiz olay yüzünden hayatı yerle bir olur. Kafkas lakaplı boksör kariyerini bırakıp ringlere veda etmişti ancak yıllar sonra Fırat Kafkas oğlu Güneş için tekrar ringlere çıkacaktır.

Şampiyon dizisi 2019-2020 sezonunda Trt1 ekranlarında olacak. Şampiyon dizisi yapımcılığını BSK Yapım üstlenirken yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller yapıyor. Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Şampiyon dizisinin yönetmenliğini Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç yapacak. Şampiyon dizisi başrollerini Tolgahan Sayışman üstleniyor. Tolgahan Sayışman dizi de Kafkas lakaplı boksör rolünde. Şampiyon dizisi kadın başrol rolündeki oyuncu da Yıldız Çağrı Atiksoy. Yıldız Çağrı Atiksoy Suna karakterini canlandırırken çocuk oyuncu da en son Gülperi dizisinde rol alan Emir Özyakışır oldu.

Şampiyon dizisine yeni katılan oyuncu da Kerem karakteri oldu. Kerem rolünü canlandıran oyuncu da Halit Özgür Sarı oldu. Halit Özgür Sarı bilgilerini konumuzun başında sizlerle paylaşmıştık.

Şampiyon dizisinin dizi müziğini Canbay & Wolker yapıyor. Şampiyon dizisinin fragmanında Canbay & Wolker Elbet Bir Gün şarkısı çalıyordu. Şampiyon dizisi fragmanında şarkı ile seyirciden tam puan almıştı. Şampiyon dizisi içinde de Canbay & Wolker tarafından seslendirilen farklı şarkılar dinleyebiliriz.

Şampiyon dizisinin çekimleri başladı. Yakın zamanda yeni bir fragmanla Trt1 ekranlarında görücüye çıkacaktır. Şampiyon dizisi de muhtemelen yeni sezonun başladığı eylül ayının 2. haftasından sonra yayınlanacaktır. Şampiyon dizisi geçen sen yayınlanan ve final yaparak ekrana veda eden Tek Yürek dizisinin yerine geleceği tahmin ediliyor. Yani perşembe akşamları Trt1 ekranlarında Şampiyon dizisini izleyebiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..