Salı Reyting Sonuçları Kadın mı Eşkıya mı Çok İzlendi? 2019-2020 Sezonu (Güncel)

En çok merak edilen reyting sonuçlarından birisi Salı günleri yaşanan rekabet sonrası Kadın mı yoksa Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı çok izlendi diye merak eden izleyicilerimiz için bu sayfayı hazırladık. 2019 – 2020 sezonu Salı günü Reyting Sonuçlarında Kadın mı Eşkıya mı birinci oldu Çok İzlendi? 2019-2020 Sezonundaki Güncel reytingler ve izlenme oranlarını sizlerle paylaşıyoruz.

26 Kasım salı reytingleri nasılKadın Eşkıya Azize ve Çocuk Dizisi yeni Bölüm Reyting Sonuçları 26 Kasım salı reytingleri nasıl?

12 Kasım salı reyting sonuçlarıSalı Reyting Sonuçları Kadın mı Eşkıya mı Çok İzlendi yoksa sonradan dahil olan Çocuk dizisi mi diye merak edenler için hemen son hafta reytinglerini paylaşalım sizlerle.. İşte yukarıda gördüğünüz 12 Kasım salı reytingleri Total sonuçları:

22 ekim 2019 reytingleri22 Ekim 2019 salı reyting sonuçları

Salı Reyting Sonuçları Kadın mı Eşkıya mıSalı Reyting Sonuçları Kadın mı Eşkıya mı Çok İzlendi?

Bu sayfamızda salı günleri dizilerin almış olduğu reyting oranlarını detaylı bir şekilde sizlere sunmak ve 15 Ekim 2019 salı gününden itibaren her hafta salı günleri alınan reyting sonuçlarını Total ve AB olarak buraya yazmak istiyoruz. Geçtiğimiz yıllarda salı günleri en çok izlenen dizi kadın dizisi oluyordu. Ancak 15 Ekim 2019 Salı günü reyting sonuçlarında uzun bir aradan sonra Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadın dizisini geçerek reytinglerde ilk sıradaki yerini geri aldı.

Bildiğiniz üzere Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu yıl 5. sezonu, kadın dizisi ise 3. sezonuna başladı. Ancak kadın dizisinde Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk diziden ayrılıp yeni dizisi Güvercin ile anlaşınca kadın dizisindeki bu başrol ayrılığı kadın dizisinin reytinglerini olumsuz etkiledi. Kadın dizisi reytinglerde düşüş yaşarken eşkıya dizisi yeni gelen oyuncuların merak edilmesi ile birlikte ilk sıraya yükseldi. Böylelikle uzun bir aradan sonra kadın dizisinin ilk sıradaki yerini Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz aldı.

15 Ekim Salı Reyting Sonuçları Total (Güncel)15 Ekim Total Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya

Yukarıdaki reyting oranlarında gördüğünüz üzere Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 15 Ekim 2019 Salı günü 8.57 Total reyting oranı ile ilk sırada yer aldı. Kadın dizisi ise 8.26 Total reyting alarak 2. sıraya geriledi. Ancak bu sıralamanın gelecek haftalardaki gelişmelere göre yine değişim gösterebileceğini unutmayalım. Bu arada Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin de 5 sezon geçmesine rağmen hala dimdik ayakta olduğunu en çok izlenen dizi olmayı başardığını ve salı günlerinin liderlik koltuğunu geri aldığını açıkça söyleye biliriz ve diziyi bu konuda göstermiş olduğu yüksek başarıdan dolayı tebrik ederiz.

22-29 Ekim Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya dizileri yarıştı22-29 Ekim Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya dizileri yarıştı

15 Ekim 2019 Salı günü reytinglerinde Eşkiya dizisinin ilk sırada yer almasıyla birlikte Uzun bir aradan sonra reytinglerdeki sıralama değişmiş oldu. Bir sonraki hafta 22 Ekim 2019 Salı günü alınacak Reyting sonuçlarına göre kadın dizisi mi yoksa Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz mi ilk sırada yer alacak, reyting birincisi kim olacak sorularına her hafta burada cevap vermeye çalışacağız. 22 Ekim 29 Ekim 5 Kasım 12 Kasım 19 Kasım 26 Kasım salı günleri alınacak olan Reyting sonuçlarına ve dizilerin karşılaştırmalarını bu sayfada sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bu arada Kadın ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinden başka salı günleri Fatih Portakal ile FOX TV ana haber bülteni, Atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert, Kanal 7 ekranlarında günlük dizilerden birisi olan Yemin dizisi oldukça iyi almaya devam ediyor. TV8 ekranlarında ki MasterChef Türkiye ise 15 Ekim 2019 Salı günü 5. sırada yer alarak iyi bir reyting başarısı göstermiştir. Bakalım ilerleyen haftalarda sıralama nasıl olacak özellikle TRT ekranlarında ki Seksenler dizisi günlük yayınlansa bile iyi reytingler alarak başlamıştı, gelecek haftalarda nasıl reyting alacağı merak ediliyor.

15-22 Ekim Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Fatih portakal15-22 Ekim Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Fatih portakal

ATV ve Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük diziler dışında diğer kanalların yayın akışında bulunan gündüz kuşağındaki kadın programları ve dizi tekrarlarının alacağı Salı günü reyting sonuçlarını da burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde kadın dizisi ile Eşkiya dizisi arasındaki rekabet nasıl bulduğunuzu aşağıya yorum ve görüşleri ile yazabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın, Kadın ve Eşkıya dizisi arasındaki reyting rekabeti konusunda yorumunuzu bekliyoruz.

Etiketler