Saklı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Blu TV)

Bu konumuzda sizlere Blutv de yayınlanacak olan Saklı dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıtacağız ve dizi hakkında bilgiler vereceğiz. Saklı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Blu TV) de ne zamana başlayacak, Saklı Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler oynayacak detaylar konumuzda. Saklı dizisi oyuncu kadrosunda kesinleşen isimler; Fırat Çelik, Defne Kayalar, Hazar Ergüçlü oldu.

Dijital bir platform olan Blutv, yeni sezona oldukça iddialı dizilerle giriş yapmayı planlıyor. Yarım Kalan Aşklar, Saygı, Sıfır Bir gibi izlenme oranları oldukça yüksek dizilerin yayınlandığı bu platform yeni sezonda da oldukça iddialı dizilerle bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu iddialı dizilerden biride “Saklı” dizisidir. Dizi etkileyici konusuyla şimdiden merak edilmeye basmamıştır. Bizde sizler için BluTv’nin yeni dizilerinden biri olan Saklı dizisinin oyuncu kadrosunu tanıtacağız ve merakla beklenen dizinin konusunu ve yayın tarihini açıklayacağız.

Saklı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Merakla beklenen dizi bu sezonda BluTv de bizlerin karşısına çıkacaktır. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Saklı dizisin oyuncu kadrosu henüz netleşmemiştir. Ancak dizide oldukça başarılı isimlerin yer alacağını tahmin edebiliyoruz. Merakla beklenen dizinin oyuncuları önümüzde ki günlerde belli olacaktır. Dizinin oyuncuları kesinleştiği zaman bizde sizlerle bu oyuncuları ve dizide hayat verecekleri karakterleri yakından tanıtacağız.

Saklı dizisi oyuncu kadrosu;
Fırat Çelik,
Defne Kayalar,
Hazar Ergüçlü,
Ahmet Rıfat Şungar
Nazlı Senem Ünal…

Hazar Ergüçlü

Hazar Ergüçlü Saklı dizisi oyuncu kadrosuna katıldıHazar Ergüçlü Saklı dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Yapımcılığını May Prodüksiyon’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturacağı, başrollerinde Fırat Çelik ve Defne Kayalar’ın yer aldığı diziye Hazar Ergüçlü de dahil oldu. Hazar Ergüçlü, Alev Alev dizisi bitmeden yeni anlaşmasını yaptı ve Saklı dizisinin kadrosuna katıldı.

firat celik sakli dizisinde

Fırat Çelik

Fırat Çelik Saklı dizisi erkek başrol oyuncusu oldu. Fırat Çelik Saklı dizisi için yaşadığı Fransa’dan geldi. Fırat Çelik 1981 Almanya doğumludur. Fatmagülün Suçu Ne dizisi ile meşhur oldu. Kış Masalı, 20 Dakika, Firuze, Gönül İşleri, Poyraz Karayel dizi filmlerinde rol aldı. Fırat Çelik instagram hesabı https://www.instagram.com/firatcelik/

defne kayalar sakli dizisinde rol alacak

Defne Kayalar

Defne Kayalar Saklı dizisinde Fırat Çelik’in eşi rolündedir. Defne Kayalar kimdir? Defne Kayalar 1975 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunudur. Alacakaranlık, Keskin Bıçak, Al Yazmalım, 20 Dakika, Medcezir, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Menajerimi Ara dizi filmlerinde rol aldı. Defne Kayalar instagram hesabı https://www.instagram.com/kayalar/

Ahmet Rıfat Şungar

Ahmet Rıfat Şungar Saklı dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Ahmet Rıfat Şungar 1983 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Gamsız Hayat, Aşk ve Gurur, Kadın, Gamonya, Menajerimi Ara, Şeref Bey ve Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü dizi filmlerinde rol aldı. ahmet rifat sungar yeni dizisi sakli

Nazlı Senem Ünal

Saklı dizisinde rol alacak olan Nazlı Senem Ünal son olarak Menajerimi Ara dizisinde rol almıştı. Nazlı Senem Ünal 1991 doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı. Aykut Enişte, Çok Güzel Hareketler Bunlar ve Menajerimi Ara dizilerinde rol aldı.  nazli senem unal sakli dizisinde

Saklı Dizisinin Konusu Nedir?

Saklı dizisinin bu kadar ilgi görmesi ve merak edilmesinde ki en büyük sebep dizinin etkileyici konusudur. Dizi, ilk kitabını yazmaya çalışan bir yazar ve acılı bir kadının küçük bir tatil beldesinde karşılaşıp tanışmasıyla başlar. Kadının yaralarını saran yazar ve kadının arasında tutkulu bir yasak aşk başlar, dizide bu yasak aşkı konu edinecektir.Saklı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Blu TV)

Saklı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Oldukça başarılı dizilerin yer aldığı dijital bir platform olan Blutv, yeni sezonda da olukça başarılı dizilerle adından sıkça söz ettirmiştir. Bu dizilerinden biride Saklı dizisidir. Henüz oyuncu kadrosu bile netleşmeyen dizi senaryosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Merakla beklenen dizi 2021 yılının Mart ayında Blutv de izleyiciyle buluşmayı planlamaktadır.

Bu konumuzda sizler için BluTv’nin yeni dizilerinden biri olan Saklı dizinin oyuncu kadrosunu, dizinin yayın tarihini ve konusunu yakından inceleyip sizlere açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler