Saklı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Neresi

Blue Tv için hazırlanan Saklı dizisi hakkında merak edilen pek çok konu olmuştur. İlerleyen haftalarda seyirci karşısına çıkacak olan Saklı dizisi hakkında en çok merak uyandıran konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerleri olmuştur. Blu Tv izleyicleri adına Saklı dizisinin çekim yerlerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedip, dizinin çekim mekanlarından ayrıntılı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. İşte Saklı dizisinin çekim yerleri ve çekim mekanları..Saklı Dizisi Nerede Çekiliyor

Saklı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrol oyuncuları arasında Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Ahmet Rıfat Şungar ve Defne Kayalar gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Saklı dizisinin nerede çekildiği izleyiciler tarafından oldukça merak edilmiştir. Bizde sizlerle Saklı dizisi nerede çekildi? sorusunun yanıtını paylaşacağız. Dijital bir platform olan Blue TV’de yayınlanacak Saklı dizisinin çekimlerinde İstanbul’dan yararlanırken farklı yer ve mekanlara da yer verilmiştir.

Saklı Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Senaristliğini ve yönetmenliğini Deniz Akçay Katıksız‘ın yapmış olduğu, May Prodüksiyon imzalı Saklı dizisinin hangi il ve ilçede çekildiği de izleyiciler tarafından oldukça merak edilmektedir. Saklı dizisinin çekimleri için pek çok dizide de olduğu gibi İstanbul tercih edilmiştir. İstanbul’un farklı ilçelerinde ve semtlerinde Saklı dizisi için set kurulmuş ve çalışmalara hızlı bir şekilde başlanmıştır. Çekimlerin tamamının İstanbul’da gerçekleştirilmesi beklenmektedir.Saklı Dizisi Çekim Mekanları

Saklı Dizisi Çekim Mekanları

The Affair dizisinden uyarlanan Saklı dizisi Blu TV’de kısa bir süre sonra seyirci karşısına çıkacaktır. Pek çok kişinin merakla beklemiş olduğu Saklı dizisinin çekimlerinde mekan olarak farklı yerler tercih edilmiştir. Sahnelere uygun olarak uygun mekan seçimine dikkat edilirken ev, işyeri, sokak ve cadde gibi kavramlara da sık sık yer verilmiştir.

Saklı Dizisi Çekim Yerleri

Saklı dizisinin çekim yerleri nerelerdir? Saklı dizisinin çekim yerleri nerededir? gibi sorular da izleyiciler de oldukça merak uyandırmaktadır. Saklı dizisi dijital bir platform olan Blu TV’de yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim yerlerini detaylı bir şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Saklı dizisinin çekim yerlerini öğrenebilmek adına bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu konumuzda da sizlere Blu TV’de yayınlanacak olan Saklı dizisinin çekim yerlerinden bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz. Saklı dizisinde kullanılan yer ve mekanlardan merak ettiğiniz kısımlar olursa aşağıda yer alan yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz, şimdiden iyi seyirler dileriz.

Etiketler